Pokaż wyniki od 1 do 9 z 9

Wątek: NOWE USTAWIENIE LPG. CO WY NATO ????

  1. #1
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Sep 2008
    Posty
    89
    BMW
    e65 745
    Skąd
    wodzislaw slaski

    NOWE USTAWIENIE LPG. CO WY NATO ????

    Moj gazownik ustawil mi tak instalacje gazowa ze jak obroty spadaja ponizej 1000 obr, to auto przelancza sie na Pb. i odwrotnie . tylko ja zastanawiam sie czy takie ciagle przelanczanie sie nieszkodzi silnikowi , mam to ustawione w e65 4,5lit.

  2. #2
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Jan 2009
    Posty
    642
    BMW
    E38 740 Manual
    Skąd
    Warszawa
    tzn że gazownik se nie poradził ...

    przykro mi że w korkach palisz drogą benzyne


    Pozdrowienia Dla Wyznawców Wiary W Niutonometra Wielkiego Czyli Wszystkich Traktorów (Diesli)

    Dieslu, jeśli Cie wyprzedzam, to nie dlatego że chce się ścigać, ale dlatego że śmierdzi !

  3. #3
    Doświadczony Użytkownik Awatar xsilver
    Dołączył
    Aug 2008
    Posty
    2,187
    BMW
    m60
    Skąd
    .Kraków
    a jakie masz tam graty od gazu pod maską ??

    Możesz wrzucić jakieś dokładne fotki ? - może coś poradzimy ...


    Powiem ci tylko, że tak nie może być - tak robią paproki jak im silnik nie chce na wolnych obrotach chodzić ...

  4. #4
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Oct 2009
    Posty
    23
    Ale jaja... to już takie rzeczy robią?

    Jak Ci nie będzie ciągnął powyżej 3000, to pewno ustawi że Pb będzie się przełączać.

    Później oszczędzać będziesz tylko w zakresie obrotów od 1tys-3tys. :hah:

    Jaja...
    Admin -
    Uwaga !!! Istnieją poważne przesłanki świadczące o tym, że ten użytkownik jest oszustem. Odradzam wszelkie handlowe kontakty z tą osobą - nicki których może używać na innych fora : aishoh, puszkin!

  5. #5
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Sep 2008
    Posty
    89
    BMW
    e65 745
    Skąd
    wodzislaw slaski
    Mam wtryski z MATRIX a instalacja PRINCE. tez mnie to zdziwilo ze tak mi ustawili ta instalacje . gaz zakladalem w AUTO MIX W SKRZYSZOWIE .Wiem ze maja raczrj dobra opinie . Martwi mnie tylko to czy takie ciagle przelanczanie z lpg na pb nierozwali mi czegos w silniku.

  6. #6
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Sep 2008
    Posty
    89
    BMW
    e65 745
    Skąd
    wodzislaw slaski
    Instalacje mam jeszcze na gwarancji . Niewiem dlaczego to tak ustawili .Tak wogule to mi nieszarpalo ani nic sie z gazem niedzialo . bylem na przegladzie i gazownik mi powiedzial ze tak bedzie lepiej dla silnika ,ze niby bedzie czesciej dosmarowany pb . tylko ze tak jak mowicie w korku pali pb a nie lpg irobi sie lipa :( . Mnie martwi jednak nieto ze pali pb tylko to ze jak sie przelancza z lpg na pb to zawsze jest male szarpniecie w silniku. i czy takie szarpanie praktycznie niewyczuwalne ale jednak jest .Nierozwali pojakims czasie silnika

  7. #7
    . ADMINISTRATOR Awatar Sebek
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    6,957
    BMW
    E23/E38/E65
    Skąd
    DZG
    Blog
    1
    Cytat Zamieszczone przez lajba2
    Mam wtryski z MATRIX a instalacja PRINCE.

    Instalacje PRINCE to nie jest instalacja PRINS.

    To sa dwie rozne sprawy.

    Moim zdaniem zbabrana robota. Pierwszy raz slysze zeby takie cuda ktos robil.

    Od kogo zasiegnales ta dobra opinie ? Czy opiera sie ona na montazu instalacji w silnikach typu N62 i podobnych ?

    Niezla bajeczke panowie sobie wymyslili - ;D
    Pozdrawiam, Sebek

    Masz pytanie lub problem odnośnie funkcjonowania forum, współpracy ...
    Proszę o kontakt ze mną .!


  8. #8
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Feb 2009
    Posty
    518
    BMW
    accord :)
    Skąd
    warszawa
    Kolego, z samego założenia zakłądasz LPG po to aby oszczędzać, więc zastanów się w pierwszej kolejności, jaki jest sens, ze w korkach Ci jedzie na PB, skoro wtedy auto pali własnie najbardziej. jedz do tych dziadów niech CI robią z tymn porzadek. POki co jezdzij na PB, bo oszczędnosci masz marne a takie przełączanie tez chyba nie jest do końca obojętne

    Nie bardzo rozumiem, co moze byc powodem przełączania się na PB przy niskich obrotach, natomiast jesli masz to samo przy wyzszych obrotach bedzie to najpewniej znaczyło, ze parownik nie daje rady, stąd przełączanie na PB

    A moze to tylko kwestia ustawień w komputerze ?? (+ podpieranie się PB)
    per aspera ad astra

  9. #9
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Jan 2009
    Posty
    642
    BMW
    E38 740 Manual
    Skąd
    Warszawa
    za wolne wtryskiwacze i za słaby reduktor najprawdopodobniej

    szarpanie przy przełączaniu świadczy o kompletnym nieumiejętności regulacji gazownika

    zmień zakład na kogoś kto się zna ....


    Pozdrowienia Dla Wyznawców Wiary W Niutonometra Wielkiego Czyli Wszystkich Traktorów (Diesli)

    Dieslu, jeśli Cie wyprzedzam, to nie dlatego że chce się ścigać, ale dlatego że śmierdzi !

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •