Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4

Wątek: [ elektryka] Monitor 4:3

  1. #1
    Zaawansowany Użytkownik Awatar przemek22
    Dołączył
    Oct 2008
    Posty
    242
    BMW
    740 manual 95 / 750iL 95 / 740IL 2001
    Skąd
    Lubuskie

    [ elektryka] Monitor 4:3

    Witam wszystkich.


    Mam możliwość przełożenia do swojej buni calego zestawu MK1 lub MK2 z monitor 4:3.
    Wszystko będe robił sam i teraz proszę was o pomoc w zlokalizowaniu wszyskiech czesci w aucie,gdzie co i jak powykręcać i pozakładać....
    Z tego co sie domyślam to będe musiał przełożyc wszystko co mam w bagażniku po lewej stronie + wiazka kabli od bagażnika do monitora.

    Wymontować konsole środkową i zamienić. Czy coś jeszcze? Dawca jest z 98roku moje auto to 95. Będe chciał też fotochromy przełozyć gdyż tego cuda też nie posiadam:(

    Pozdrawiam i proszę o pomoc w operacji:)
    Planuje to zacząć robić w przyszły weekend,także do tego czasu muszę pozbierać potrzebną mi wiedze do operacji.I myśle że pomożecie mi w tym:)
    Banditen Motor Wagen

  2. #2
    użytkownik
    Dołączył
    Jul 2007
    Posty
    5,673
    BMW
    e38 czerwone
    Skąd
    Białytok
    A dawca przypadkiem nie jest pochodzenia angielskiego ??

    Szczegółów szukaj w www.realoem.com- tam będziesz miał przynajmniej pobieżnie wszystkie wiązki.

  3. #3
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Jan 2009
    Posty
    642
    BMW
    E38 740 Manual
    Skąd
    Warszawa
    ramka pod navi nie będzie pasowała inny panel na przyciski ....


    Pozdrowienia Dla Wyznawców Wiary W Niutonometra Wielkiego Czyli Wszystkich Traktorów (Diesli)

    Dieslu, jeśli Cie wyprzedzam, to nie dlatego że chce się ścigać, ale dlatego że śmierdzi !

  4. #4
    Zaawansowany Użytkownik Awatar przemek22
    Dołączył
    Oct 2008
    Posty
    242
    BMW
    740 manual 95 / 750iL 95 / 740IL 2001
    Skąd
    Lubuskie
    Dawcą jest europejczyk:) a co do panelu to czy jak wymontuje cala konsole srodkawa i poprotu je zamienTo nie to nie bedzie pasowac? Czy deska rozdzielcza jest inna??zonk
    Banditen Motor Wagen

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •