Strona 11 z 36 PierwszyPierwszy ... 91011121321 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 101 do 110 z 356

Wątek: [e32] Kafarkowa siódema

  1. #101
    Zaawansowany Użytkownik Awatar Kafarek
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    839
    BMW
    E32 750i
    Skąd
    Tczew
    Blog
    2
    Panowie, tam jest sprawne i niecieknące NIVO. Wymieniłem na nowe BOGE w listopadzie :] Jedyna opcja to niższe springi i przespawanie czujnika niżej. Nie wiem czy mi się chce.. Poza tym w E32, obniżenie wygląda jak zdupcony zawias :/ Chyba że z obniżonym przodem to się zaciera..Muszę przemyśleć.. Wcześniej jednak na przód wleci dystans 10mm, na tył 20/25mm :D

    Myślę też nad tym ;)

    Ostatnio edytowane przez Kafarek ; 10-03-2011 o 10:02


    -----> www.e32.750i.pl <-----

  2. #102
    Zaawansowany Użytkownik Awatar Dawid7er
    Dołączył
    May 2010
    Posty
    684
    BMW
    e38 730i
    Skąd
    Bełchatów
    Blog
    5
    co do klinu zdania są podzielone, normalne :D a o do tej dzwigni.....hmmmm..... tak sobie mi się to widzi

  3. #103
    Vip Vip Awatar Dzuda
    Dołączył
    Feb 2008
    Posty
    10,285
    BMW
    E32 735i ; MB 560 SEC 88'
    Skąd
    Sandomierz
    Mi się nie podoba ta dźwignia.Do tego jeszcze ten ohydny panel

  4. #104
    Zaawansowany Użytkownik Awatar Kafarek
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    839
    BMW
    E32 750i
    Skąd
    Tczew
    Blog
    2
    Zostaje oldschool :]

    Odpaliłem RDS na zegarach, a efekt widac na fotkach :]







    Przy audio już prawie skończyłem i jest tak jak z fabryki wychodziło :] Teraz muszę ogarnąc jeszcze fragment przygaszonego podświetlenia.

    Dzisiaj pozwoliłem też żonie poobcowac z moja kochanką :D i zabrac ją na przejażdżkę ;) Jechałem chwilę za nimi i rzeczywiście coś trzeba z tym tyłem zrobic.. W przyszłym tygodniu za Waszą radą i wskazówką, zanurkuję pod auto obadac co z tym NIVO można zrobic by było niżej..

    Ogólnie jestem zadowolony z początku sezonu 8)


    -----> www.e32.750i.pl <-----

  5. #105
    Vip Vip Awatar Dzuda
    Dołączył
    Feb 2008
    Posty
    10,285
    BMW
    E32 735i ; MB 560 SEC 88'
    Skąd
    Sandomierz
    No super! Fajnie to wygląda na zegarze. Cieszę się że rozmyślasz moją wskazówkę i tył pójdzie niżej :707: "Klin" nie jest do e32

  6. #106
    Vip Vip
    Dołączył
    Oct 2008
    Posty
    1,677
    BMW
    e32 735ia + dupowóz :D
    Skąd
    mazury
    Blog
    21
    Fajnie wyszło,tył niżej i daj dystanse ;) fajnie masz że już śmigasz...moja wyglada trochę gorzej:D



    Sent from my Desire HD using Tapatalk

  7. #107
    Zaawansowany Użytkownik Awatar Kafarek
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    839
    BMW
    E32 750i
    Skąd
    Tczew
    Blog
    2
    Cytat Zamieszczone przez Dzuda Zobacz posta
    Cieszę się że rozmyślasz moją wskazówkę i tył pójdzie niżej "Klin" nie jest do e32
    I dooooopa Pany..

    Myślałem, że jest to zbudowane tak jak w E34 nie było by problemu wtedy z opuszczeniem nawet o 20mm samą regulacją :/ Owszem cięgno jest (rys -2,) włącznik jest (rys -1), ale mocowany na stałe do wózka. Cięgno mocowane jest do wahacza, który porusza cięgnem włącznika.



    Odpiąłem zatem całe cięgno i ustawiłem przełącznik na zerowe obciążenie (nivo wyłączone). Posadziłem na kołach i stoi jak stała... Sądzę, że pod obciążeniem po prostu zawieszenie nie podbije do góry i tyle.. Wychodzi na to, że muszę zmienić springi na niższe i wtedy wyregulować cięgno.. Chcę by Nivo działało :/

    Cytat Zamieszczone przez e32maciek Zobacz posta
    fajnie masz że już śmigasz...moja wyglada trochę gorzej
    Nie jęcz tylko składaj! :P Jest kozacko, ja też mam lakier do zrobienia więc lipy nie będzie.. Zresztą z daleka nie widać rysek :P Ogarniesz to się spikniemy ;) Latam czasem na Olsztyn roboczo, to kopsnę się raz 7er ;)


    -----> www.e32.750i.pl <-----

  8. #108
    Zaawansowany Użytkownik Awatar NegroEG
    Dołączył
    Sep 2010
    Posty
    363
    BMW
    E32
    Skąd
    Elbląg
    Blog
    15
    Kafarek ja dopiero zauważyłem że ty z Tczewa jesteś i mam do Ciebie rzut beretem ;) z resztą jak odzyskam prawko zapowiada mi się parę wizyt w Tczewie ;) to mam nadzieje że się spotkamy ;)

  9. #109
    Zaawansowany Użytkownik Awatar Kafarek
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    839
    BMW
    E32 750i
    Skąd
    Tczew
    Blog
    2
    Cytat Zamieszczone przez NegroEG Zobacz posta
    Kafarek ja dopiero zauważyłem że ty z Tczewa jesteś i mam do Ciebie rzut beretem z resztą jak odzyskam prawko zapowiada mi się parę wizyt w Tczewie to mam nadzieje że się spotkamy
    Ja myślę, że może w pół drogi się z Maćkiem jeszcze spotkamy wtedy :P


    Jak to się mówi.. Polak nie zna dnia i godziny.. Zmieniałem przed chwilą sprężyny z tyłu :P Oczywiście auto zaraz podwindowało mi do góry, ale podgiąłem cięgno od czujnika ugięcia i jest już OK.. Czasem wyskoczy mi błąd NIVEAUREGELUNG, ale myślę że to już kwestia regulacji samego cięgna. Dzisiaj już tego nie ogarnę.. Jutro powalczę :] Tymczasem oceńcie sami.. Springi to MTS-y -45mm i 7er siadło ~25mm.







    -----> www.e32.750i.pl <-----

  10. #110
    Vip Vip Awatar Dzuda
    Dołączył
    Feb 2008
    Posty
    10,285
    BMW
    E32 735i ; MB 560 SEC 88'
    Skąd
    Sandomierz
    :707: dużo lepiej. Shadow aż się prosi do Twojego wózka

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •