Strona 3 z 36 PierwszyPierwszy 1234513 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 356

Wątek: [e32] Kafarkowa siódema

  1. #21
    użytkownik
    Dołączył
    Jul 2007
    Posty
    5,673
    BMW
    e38 czerwone
    Skąd
    Białytok
    no i jest bardzo pozytywnie widzę, ze pozamiatane w samochodzie jest :) no i trzymaj tak dalej i rob z niej boginię :)

  2. #22
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Dec 2007
    Posty
    130
    BMW
    740iL
    Skąd
    Wilkowiecko
    Witam :)

  3. #23
    Zaawansowany Użytkownik Awatar Kafarek
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    839
    BMW
    E32 750i
    Skąd
    Tczew
    Blog
    2
    No w końcu dokonałem zakupu telefonu i podstawki oryginalnej :P









    Telefon ten to stara poczciwa NOKIA 1610 NHE-5NX z zestawem głośnomówiącym i samochodową stacją dokującą. Do tego antena GSM na szybę.

    Czekam na przesyłkę, potem zanoszę do speca by mi podświetlenie telefonu zmienił z zielonego na bursztynowy, montaż i będą fotki w aucie ;)

    Kolejny etap upiększeń ;)

    Alu ramki (na razie srebro) na zegary i wskazówki w czerwień ;) Farba humbrol clear colour.



    A 2 dni temu odebrałem od mechaniora autko po wymianie mcpherson'ów na przodzie i przekładni kierowniczej. Za 2 tygodnie wymiana mcpherson'ów na tyle ponieważ mam pękniętą sprężynę :/

    Jutro zapodam fotki licznika i telefonu na aucie...

    Wielki minus na tę wiosnę, to jazda w stylu Cross Country póki się zawieszenie nie ułoży :/ Poszła do góry z 40mm :/ i jest masakra...


    -----> www.e32.750i.pl <-----

  4. #24
    Doświadczony Użytkownik Awatar Saillupus
    Dołączył
    Dec 2007
    Posty
    1,473
    BMW
    e65 760i 2003r , X5 4.6iS 2002r
    Skąd
    Szczecin
    Blog
    6
    witam
    piękne autko i piękne plany :D
    było e38 730d 1999r, e38 750i 2000r, e53 4.4i 2001r, e46 330Ci 2001r

  5. #25
    Doświadczony Użytkownik
    Dołączył
    Mar 2008
    Posty
    1,245
    BMW
    730 V8 E32 ; E38 2.8 ; X2 X-drive 18d
    Skąd
    Warszawa
    Siemanko, jak zrobiłeś podświetlenie schowka na kasety? :)

  6. #26
    Zaawansowany Użytkownik Awatar Kafarek
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    839
    BMW
    E32 750i
    Skąd
    Tczew
    Blog
    2
    Cytat Zamieszczone przez Słowik
    Siemanko, jak zrobiłeś podświetlenie schowka na kasety? :)
    Prosto :] Założyłem schowek na kasety z E36 który ma miejsce na podświetlenie i dałem żaróweczkę bursztynową w miejsce oryginalnego podświetlenia :]


    -----> www.e32.750i.pl <-----

  7. #27
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Jul 2007
    Posty
    178
    BMW
    E65
    Skąd
    Olsztyn
    Witam serdecznie i pozdrawiam.
    Zrobiles z bestii niezla lale, gratuluje ;)
    5.0 V8 IROC-Z28

  8. #28
    Doświadczony Użytkownik
    Dołączył
    Mar 2008
    Posty
    1,245
    BMW
    730 V8 E32 ; E38 2.8 ; X2 X-drive 18d
    Skąd
    Warszawa
    Cytat Zamieszczone przez Kafarek
    Cytat Zamieszczone przez Słowik
    Siemanko, jak zrobiłeś podświetlenie schowka na kasety? :)
    Prosto :] Założyłem schowek na kasety z E36 który ma miejsce na podświetlenie i dałem żaróweczkę bursztynową w miejsce oryginalnego podświetlenia :]
    No to jak już jesteś taki pomysłowy, to może masz jakiś pomysł na zrobienie podświetlenia programów przy dżwigni zmiany biegów? ;)
    Swoją drogą jest to dla mnie dziwne, że fabryka o tym nie pomyślała :/ , a przyznasz, że wyglądałoby to bardzo korzystnie :)

  9. #29
    Zaawansowany Użytkownik Awatar Kafarek
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    839
    BMW
    E32 750i
    Skąd
    Tczew
    Blog
    2
    Cytat Zamieszczone przez Słowik
    No to jak już jesteś taki pomysłowy, to może masz jakiś pomysł na zrobienie podświetlenia programów przy dżwigni zmiany biegów? ;)
    Swoją drogą jest to dla mnie dziwne, że fabryka o tym nie pomyślała :/ , a przyznasz, że wyglądałoby to bardzo korzystnie :)
    Hmmm.... z opisu widzę że masz V8 więc 5hp22?? Na początek załóż włącznik od 4hp22 na 3 programy. Jest on oryginalnie podświetlony. Odnoszę wrażenie, że wtyka będzie pasować, a układ 2 programów dla Twej skrzyni się nie zmieni. Sprawdź w ETK (ja niestety teraz nie mam czasu - może później).

    Jeśli okaże się jednak, że pasować nie będzie i nie ma przewodów od oświetlenia, to pozostaje Ci przełożenie obudowy i korpusu od 3 programów i spinanie oświetlenia na krótko. Już wtedy niezależnie od włącznika świateł. Czas trwania to 30 minut. Rozkładałem już te włączniki i na prawdę nie ma problemów. Na pewno sobie poradzisz.


    -----> www.e32.750i.pl <-----

  10. #30
    Vip Vip Awatar MiBhell
    Dołączył
    Jul 2007
    Posty
    1,156
    BMW
    ex. E32 735iA
    Skąd
    www.ASO-BMW.pl
    Duzy szacun za auto! Jak ja uwielbiam trzymajace sie kupy E32 ;)

    hmm dałes mi ciekawy pomysł na wsadzenia radia bo chiałem je wciskac w popielniczke ale tak bedzie lepiej o ile sie zmiesci :/ dodam ze schowek mam podswietlany :D co do schowka na kasety to jest on podswietlany fabrycznie ;) ja go troche przerobiłem bo mi sie kieszenie nie otwierały wszystkie i teraz mam schowek na telefon ;) zdjecia dam w moim przedstawmy sie ;)

    Panie webasto to mnie juz zabiłes ;) i napisz z czego te lusterko bo ja na takie horuje ale te raczej ori z E32 nie jest.. i jak jest zasilanie? z bateri? bo zadnego przewodu tam nie widze..

    I napisz czy ten "czip" cos dał :D

    Wskazówki u siebie tez dałem na czerwono ale widac smugi i srednio jestem zadowolony z efektu :/ co do telefonu hmm ja mam i nie korzystam bo musiałbym miec 2 numery.. ciekawe ze kupiłes niemajac ;) co do podswietlenia znaczników skrzyni to miałem tak w E30 i chiałem miec w liczniku bo tam tego nie ma a tu jest widze odwrotnie wniosek chcemy to czego nie mamy ;)


    pzdr mussze ja kiedys zobaczyc na zywo ;)

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •