Strona 5 z 36 PierwszyPierwszy ... 3456715 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 41 do 50 z 356

Wątek: [e32] Kafarkowa siódema

  1. #41
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Jan 2008
    Posty
    32
    BMW
    e34 550i ALPINA B12
    Skąd
    Modlin Twierdza
    KAFAR - elektryczne zagłówki tylne 8/ zazdraszczam

    Nooo aaaaa laaaaampy wyszły Ci miodzio :papa:

    No i black hella - działaj na lesk - TO JEST TO - + BLACK NERA ! ! ! - NIE WYMIĘKAJ - czarny ryj!

    POZDRO KONESER!

  2. #42
    Zaawansowany Użytkownik Awatar Kafarek
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    839
    BMW
    E32 750i
    Skąd
    Tczew
    Blog
    2
    Black Hella redi :D





    -----> www.e32.750i.pl <-----

  3. #43
    Vip Vip Awatar MiBhell
    Dołączył
    Jul 2007
    Posty
    1,156
    BMW
    ex. E32 735iA
    Skąd
    www.ASO-BMW.pl
    Nio nie robcie jaj panowie! i cotez ma BH zrobic? za duzo babraniny i mozna uszkodzic orginalne szkal a szkoda by bylo :/ co do czerwonego kierunku to dajcie znac jak sie wyciera? ja to chialem przerobuc w E30 potem zrobil to kumpel w E32 ale wiem ze sie wyciera i plowieje i juz to mniej estetycznie wtedy wyglada..

  4. #44
    Zaawansowany Użytkownik Awatar Kafarek
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    839
    BMW
    E32 750i
    Skąd
    Tczew
    Blog
    2
    Cytat Zamieszczone przez MiBhell
    Nio nie robcie jaj panowie! i cotez ma BH zrobic? za duzo babraniny i mozna uszkodzic orginalne szkal a szkoda by bylo :/ co do czerwonego kierunku to dajcie znac jak sie wyciera? ja to chialem przerobuc w E30 potem zrobil to kumpel w E32 ale wiem ze sie wyciera i plowieje i juz to mniej estetycznie wtedy wyglada..
    Wiesz.. we wszystkim najważniejsze jest podejście do tematu i przygotowanie się do pracy :]

    Jeśli chodzi o przyczerwienienie kierunku, to tylko motip się nadaje.. Solidne odtłuszczenie, podgrzanie plastiku (suszarką np), dobre wymieszanie farby, malowanie 3 krotne (poprzedzając każdorazowo suszeniem gorącym powietrzem). Z doświadczeń kolegi High-Tech wynika, że ścieralność jest znikoma!

    A jeśli chodzi o BH, to 2 minuty w rozgrzanym do 250°C piekarniku odklejają szkło jak nic :]
    Bardzo prosta i skuteczna metoda...

    A wracając do Ciebie, to w chrom line'e, BH nie pasuje


    -----> www.e32.750i.pl <-----

  5. #45
    Vip Vip Awatar MiBhell
    Dołączył
    Jul 2007
    Posty
    1,156
    BMW
    ex. E32 735iA
    Skąd
    www.ASO-BMW.pl
    Cytat Zamieszczone przez Kafarek

    A wracając do Ciebie, to w chrom line'e, BH nie pasuje
    hola hola kolego ale gdzie ty u mnie widzisz chrom :) shadow bandit wagen i wyszlo by dobrze ba nawet bardzo dobrze bo robilem juz kiedys przymiarki w VT ;) nie jest to czarne ale wykonczenie czarne robi swoje ;)

    A krzyrze hend made?

  6. #46
    Zaawansowany Użytkownik Awatar Kafarek
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    839
    BMW
    E32 750i
    Skąd
    Tczew
    Blog
    2
    Cytat Zamieszczone przez MiBhell
    A krzyrze hend made?
    Krzyże z Alledrogo za 40 pln'ów ;)

    Dzisiaj posiedziałem w garażu od rana do wieczora.. Plan zrealizowany..

    Silnik kompletnie złożony, uzbrojony, zapakowany do drugiego wozu; czeka sobie do jutra na wrzutkę do auta ;) We wtorek planuję go uruchomić ;) Koniec gadania, czas na fotki :D





















    W tym miejscu podziękowania dla Puza, Brunera i Marasa (przyjaciół z Beemka Klub). Gdy odpalę auto - podziękuje im inaczej ;)

    Ale to nie wszystko!! :D :D :D
    Korzystając ze słoneczka zamontowałem Black Hellę, Tylne lampy , antenę GSM, I podparcie lędźwiowe (na krótko spięte działa, z przełącznika jeszcze nie, bo nie mam przekaźnika odpowiedniego).

















    Nie patrzcie na kupę ptasią i trójkąt :P Znaczek czarny z klapy też zniknie do wyjazdu ;)

    Pozdro i do odpalenia :D


    -----> www.e32.750i.pl <-----

  7. #47
    Vip Vip Awatar MiBhell
    Dołączył
    Jul 2007
    Posty
    1,156
    BMW
    ex. E32 735iA
    Skąd
    www.ASO-BMW.pl
    Znaczek z tylu do sciagniecia i bedzie dobrze :D

  8. #48
    Zaawansowany Użytkownik Awatar Kafarek
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    839
    BMW
    E32 750i
    Skąd
    Tczew
    Blog
    2
    Kosmetyka i sprzątanie auta w Piątek :D

    Silnik wczoraj włożyłem do auta, ubrałem część osprzętu.. Wygląda... hehhehe sami zobaczycie dziś wieczorem :twisted: :twisted:

    Na dzisiaj plan jest taki, by dziwkę odpalić ;) W okolicy południa odbieram zamówione części i lecę do garażu montować.. Po 14-tej czekam na kumpla co mi by zawory ustawił i powinno grać. Zaleję płynami, końcowy pomiar kompresji i czas na docieranie ;)

    Wieczorem foty motoru na aucie i może podliczę już koszty... :cry:


    -----> www.e32.750i.pl <-----

  9. #49
    Zaawansowany Użytkownik Awatar Kafarek
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    839
    BMW
    E32 750i
    Skąd
    Tczew
    Blog
    2
    Auto całkiem sprawnie się odpycha ;) Cel osiągnięty, jeszcze tylko się shamować i cieszyć oko wykresem ;) :P

    Parę fot z dzisiejszych jazd próbnych.. Silnik wciąż w fazie docierania więc powożę ostrożnie.. Kompresja po 13 barów na cylinder :D Podłokietniki jeszcze nie obszyte, ale że czeka mnie wyjazd do Leska w Niedzielę, założyłem dla wygody...













    Jutro wylądują na aucie felgi 18" na 235 i 255 tył. Też foty porobię ;)

    UWAGA!!!

    Jak wrócę z wakacji w Bieszczadach za 2 tyg. Podejmę decyzję o ewentualności sprzedaży auta. Jeśli poprawnie przejdzie test wytrzymałości (blisko 3000km w 2 tygodnie po Polsce i górach). Debilom zakaz wjazdu - tylko pasjonata, który zadba o auto jak ja.

    Przygoda z E32 zakończona ----> E38 rozpoczęta


    -----> www.e32.750i.pl <-----

  10. #50

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •