Strona 19 z 36 PierwszyPierwszy ... 9171819202129 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 181 do 190 z 356

Wątek: [e32] Kafarkowa siódema

  1. #181
    Vip Vip Awatar Marecki7er
    Dołączył
    Jun 2009
    Posty
    2,307
    BMW
    e32 740iA M62B44
    Skąd
    Wrocław
    Cytat Zamieszczone przez e32maciek Zobacz posta
    Myślałem że ja mam tylko takie zajawki żeby podkoczyć do garażu,poprzepalać i posiedzieć w środku ale widać jest nas więcęj heh
    Maciek nie tylko do garażu, jak nie pamiętasz to się Wojtka zapytaj on był najbardziej poszkodowany :)

    A z tym 2zł to myślałem że tylko takie gadanie a to wszystko na poważnie.. muszę u siebie sprawdzić;p

  2. #182
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    31
    BMW
    E34 540i 6 gang
    Skąd
    Warszawa
    Świetnie, że ją tak dopieszczasz. Rewelka.
    sie ma

  3. #183
    Zaawansowany Użytkownik Awatar Kafarek
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    839
    BMW
    E32 750i
    Skąd
    Tczew
    Blog
    2
    Przepalania część druga.. Od PawelM doszedł moduł... Podreptałem sprawdzić i takie coś zgrałem ;)



    Do tego wszystkiego mam niezłą rozkminkę z tymi zagłówkami i takie coś sobie wymyśliłem.. Chciałbym by przy wysuniętych zagłówkach tylnych (na zapiętych pasach), po włączeniu wstecznego zjechały na dół tak jak lusterko pasażera. I oczywiście wysunęły się gdy wyrzucamy wsteka.. :D

    Biorąc np sygnał z lusterka do czujników przy pasach da się to ogarnąć ;) Robił to ktoś w podobny sposób czy mam przecierać szlaki? :D
    Ostatnio edytowane przez Kafarek ; 22-01-2012 o 15:15


    -----> www.e32.750i.pl <-----

  4. #184
    Zaawansowany Użytkownik Awatar Bmw_740D
    Dołączył
    Jan 2012
    Posty
    316
    BMW
    E38 750i było 740D
    Skąd
    Góra Kalwaria k. Warszawy
    Blog
    1
    Piękna 7er, pozazdrościć :)

  5. #185
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Jan 2012
    Posty
    28
    BMW
    brak
    Skąd
    Kraków
    Piekna 7er

  6. #186
    Vip Vip Awatar PawelM.
    Dołączył
    May 2009
    Posty
    844
    BMW
    ex E32 750iL 1988r.
    Skąd
    Marki
    Blog
    15
    Cytat Zamieszczone przez Kafarek Zobacz posta
    Przepalania część druga.. Od PawelM doszedł moduł... Podreptałem sprawdzić i takie coś zgrałem ;)



    Do tego wszystkiego mam niezłą rozkminkę z tymi zagłówkami i takie coś sobie wymyśliłem.. Chciałbym by przy wysuniętych zagłówkach tylnych (na zapiętych pasach), po włączeniu wstecznego zjechały na dół tak jak lusterko pasażera. I oczywiście wysunęły się gdy wyrzucamy wsteka.. :D

    Biorąc np sygnał z lusterka do czujników przy pasach da się to ogarnąć ;) Robił to ktoś w podobny sposób czy mam przecierać szlaki? :D
    ciekawe ciekawe trzeba będzie o tym pomyśleć :)
    ...And on the 7th day God created the... 7er...

  7. #187
    Vip Vip Awatar Dzuda
    Dołączył
    Feb 2008
    Posty
    10,285
    BMW
    E32 735i ; MB 560 SEC 88'
    Skąd
    Sandomierz
    No fajny bajer Nie myślałeś żeby skórę zreanimować?

  8. #188
    yazg.o.t. Vip Awatar yaz
    Dołączył
    Jan 2011
    Posty
    2,652
    BMW
    e2431gt
    Skąd
    inąd
    Blog
    14
    Cytat Zamieszczone przez Kafarek Zobacz posta
    ...
    Do tego wszystkiego mam niezłą rozkminkę z tymi zagłówkami i takie coś sobie wymyśliłem.. Chciałbym by przy wysuniętych zagłówkach tylnych (na zapiętych pasach), po włączeniu wstecznego zjechały na dół tak jak lusterko pasażera. I oczywiście wysunęły się gdy wyrzucamy wsteka.. :D

    Biorąc np sygnał z lusterka do czujników przy pasach da się to ogarnąć ;) Robił to ktoś w podobny sposób czy mam przecierać szlaki? :D
    Mógł byś wpiąć się syganłem z wstecznego w instalację zapięcia pasów, np stykiem normalnie zwartym. W momencie wrzucenia wstecznego, na styk szedł by sygnał i rozłączał obwód. Wtedy zagłowki zachowywały by się tak jak w przypadku kiedy pasy nie są zapięte, czyli jazda na maks w dół. Po zmianie na bieg do przodu, styk wraca na pozycje normalnie zwarty i zagłówki jadą w górę.
    Przy tym rozwiązaniu jest jeden problem, w momencie kiedy zagłówki są wysunięte ręcznie (pasy nie zapięte) i wrzucasz wsteczny, opisany przeze mnie wyżej sposób nie zabangla i należało by pomyśleć o rozwiązaniu, które "spina" te dwie sytuacje, ale myślę, że dało by radę, kwestia czasu i spokojnej rozkminki.

  9. #189
    Zaawansowany Użytkownik Awatar Kafarek
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    839
    BMW
    E32 750i
    Skąd
    Tczew
    Blog
    2
    Cytat Zamieszczone przez Dzuda Zobacz posta
    No fajny bajer Nie myślałeś żeby skórę zreanimować?
    I nie przeszkadza tu krotkie nadwozie ;)

    Co do skorki, to jest to buffalo zaniedbane ale nie zmeczone, wiec solidne czyszczenie zalatwi sprawe. Na buffalo syf widac wyrazniej..

    Cytat Zamieszczone przez yaz Zobacz posta
    Mógł byś wpiąć się syganłem z wstecznego w instalację zapięcia pasów, np stykiem normalnie zwartym. W momencie wrzucenia wstecznego, na styk szedł by sygnał i rozłączał obwód. Wtedy zagłowki zachowywały by się tak jak w przypadku kiedy pasy nie są zapięte, czyli jazda na maks w dół. Po zmianie na bieg do przodu, styk wraca na pozycje normalnie zwarty i zagłówki jadą w górę.
    Przy tym rozwiązaniu jest jeden problem, w momencie kiedy zagłówki są wysunięte ręcznie (pasy nie zapięte) i wrzucasz wsteczny, opisany przeze mnie wyżej sposób nie zabangla i należało by pominać o rozwiązaniu, które "spina" te dwie sytuacje, ale myślę, że dało by radę, kwestia czasu i spokojnej rozkminki.
    Tak wlasnie myslalem.. dac przekaznik rozwierajacy czujniki zapiecia i z pasazerem z tylu da sie je zwrotnie opuscic. Co do dzialania bez zapiecia, to jest to akurat mi zbedne, bo mam je opuszczone na stale.. Wolalbym zajac sie automatycznym opuszczaniem rolety tylnej.. tym tez chce sie zajac ;)


    -----> www.e32.750i.pl <-----

  10. #190
    yazg.o.t. Vip Awatar yaz
    Dołączył
    Jan 2011
    Posty
    2,652
    BMW
    e2431gt
    Skąd
    inąd
    Blog
    14
    Cytat Zamieszczone przez Kafarek Zobacz posta
    Wolalbym zajac sie automatycznym opuszczaniem rolety tylnej.. tym tez chce sie zajac ;)
    Ciekawy temat, masz już jakiś zarys od czego chciałbyś uzależnić zwijanie? Jeżeli to nie tajemnica, naturalnie.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •