Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7

Wątek: 740

  1. #1
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Oct 2009
    Posty
    159
    BMW
    bylo e38 4.4
    Skąd
    Kołobrzeg

    740

    Witam napiszcie co sadzicie o tym aucie jeden link jest od prywatnego sprzedawcy drugi wystawil komis .
    http://moto.allegro.pl/item749213964...szalin_97.html

    http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C9568304

  2. #2
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Oct 2009
    Posty
    159
    BMW
    bylo e38 4.4
    Skąd
    Kołobrzeg
    Czy mogł by ktos z Koszalina podjechac do tego komisu i obejzec te auto ??

  3. #3
    Doświadczony Użytkownik
    Dołączył
    Feb 2009
    Posty
    1,172
    BMW
    BMW X5 4,8i ,M5 E39
    Skąd
    POLSKA
    Podjade i zobacze, pomierze Ci ja miernikiem. Zapytam pare osób.
    X5 4,8 i , poszukiwana E38 750 V12

  4. #4
    Doświadczony Użytkownik
    Dołączył
    Feb 2009
    Posty
    1,172
    BMW
    BMW X5 4,8i ,M5 E39
    Skąd
    POLSKA
    Byłem widziałem i to co zobaczyłem wygląda tak:

    - zacznę od środka, w śrdoku bardzo brudno, ubrudzona tapicerka górna, słupki drzwi, fotele wyglądają na więcej niż 250 tys na liczniku, chociaż w książce serwisowany do 2004 roku w Niemczech do przebiego 209 tys, ale na to bierzmy poprawkę

    - auto oprócz komfortowych foteli i PDC nie ma nic więcej z dodatkowych rzeczy.

    - nie działa szyberdach tzn nie wsuwa się, podnosi się do góry ale jak chcemy go zamknąć to robi to z oporem, widać że cos było przy nim grzebane, przełącznik tak trochę słabo się trzyma

    - nie działa ogrzewanie, auto rozgrzane nie dmucha wogóle gorącym powietrzem, nawet letnim.

    - klima działa słabo, przy temperaturze na zewnątrz takiej jakiej jest dziś i włączeniu 16 stopni w aucie nie robi rewelacji, wiatrak klimy działa

    - pixele na liczniku to standard

    - skrzynka pracuje ładnie bez szarpnięć, silnik chodzi trochę dziwnie głośno np: głośniej niż u mnie , dalej co do silnika to po włączeniu jak był zimny to trochę się trząsł, po rozgrzaniu pracował już ładnie.

    - na koniec zostawie to że auto było walone, nie wiem w jakim zakresie ale widać to na gołe oko, co zauważyłem jeszcze to że nie zamykają się drzwi tak jak powinny od strony pasażera.zresztą sprzedający nie ukrywał tego ze auto bite, w komorze silnika widać świeży metalik, którego seryjnie się nie kładzie pod machą, widać też pare spawów których być nie powinno, maska nie zabardzo zgrywa się z resztą, aczkolwiek powiem że auto jechało dobrze i równo po puszczeniu kierownicy szło prosto, w zawieszeniu nic nie pukało

    - brak 2 kompletu koł ( może to nie ważne ale napisałem )

    cena 18900 do negocjacji.
    X5 4,8 i , poszukiwana E38 750 V12

  5. #5
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Oct 2009
    Posty
    159
    BMW
    bylo e38 4.4
    Skąd
    Kołobrzeg
    dzieki wielkie co pisales cena auta spadla do 16 500 u wlasciciela

  6. #6
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Oct 2009
    Posty
    159
    BMW
    bylo e38 4.4
    Skąd
    Kołobrzeg
    ja nie wiem nie znajde chyba dla siebie auta wystarczy spojzec na aukcje jakies 94 za 20 tys ...

  7. #7
    Vip Vip Awatar Marecki7er
    Dołączył
    Jun 2009
    Posty
    2,307
    BMW
    e32 740iA M62B44
    Skąd
    Wrocław
    Nie ma co się załamywać, ciężko jest znależć ładny egzemplarz ale warto poczekać :)

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •