Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7

Wątek: Volvo s80 2.0T !!!!!

  1. #1
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Sep 2007
    Posty
    155
    BMW
    bmw 730i
    Skąd
    dublin

    Volvo s80 2.0T !!!!!

    Witam,mam takie małe pytanko,a więc mam na oku Volvo s802.0T.170km (automat)(Irlandczyk) w dobrych pieniądzach,trochę uszkodzone poduchy całe dziś byłem je oglądać i miałem okazje się też przejechać nim ale tylko kawałek dlatego że chłodnica jest uszkodzona i nie było chłodzenia!jak dla mnie to troche autko mułowate jak na silnik z Turbiną!!!!?? na postoju jak próbowałem go przegazować silnik krecił się tylko do 4000tyś obr/min!?koleś twierdzi że silniki z turbiną mają jakieś zabezpieczenie żeby na postoju mu nie gazować!? co wy o tym sądzicie ?miał ktoś z was Volvo s80 2.0T 1999rok?możliwe że turbinia jest walnieta ??ogulnie silniczek ładnie pracuje i nie kopci!!

  2. #2
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Jul 2009
    Posty
    207
    BMW
    Było: 740iL / Jest: Chrysler 300C
    Skąd
    UK
    Wyłącz kontrolę trakcji, wtedy nie będzie go muliło i da się wkręcić na wyższe obroty ;) Pozdro
    już tylko wspomnienie :(

  3. #3
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Sep 2007
    Posty
    155
    BMW
    bmw 730i
    Skąd
    dublin
    Cytat Zamieszczone przez tomek_uk
    Wyłącz kontrolę trakcji, wtedy nie będzie go muliło i da się wkręcić na wyższe obroty ;) Pozdro
    a co ma kontrola trakcji do tego??

  4. #4
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    May 2008
    Posty
    464
    BMW
    nie ma
    Skąd
    Gryfino/Szczecin

    Re: Volvo s80 2.0T !!!!!

    Cytat Zamieszczone przez mario730i
    na postoju jak próbowałem go przegazować silnik krecił się tylko do 4000tyś obr/min!?koleś twierdzi że silniki z turbiną mają jakieś zabezpieczenie żeby na postoju mu nie gazować!?
    LOL, pierwsze słyszę z tym zabezpieczeniem.
    Mój ojciec ma Saaba 9-3 (2.0T 230KM) i coś na ten temat wiem.
    Jeśli nie kopci - to znaczy, że turbo zdrowe :) Sprawdź tylko, czy nie ma jakichś wycieków ze sprężarki.
    Automaty w Volvo-słyszałem, że w nowszych Volvo skrzynie automatyczne lubią się sypać... Dowiem się coś więcej na ten temat.

  5. #5
    Zabezpieczenie jest, ale nic nie ma to wspólnego z turbo czy trakcją. Taka Honda Accord `2003 tez ma (automat) zabezpieczenie że robi przy 4tys. papapapap jak E36 na warszawskim Cargo ;D

    Jutro podpytam chłopa co pracuje jako elektryk w ASO Volvo co i jak ;)
    Czyste sumienie wynika najczęściej ze złej pamięci

  6. #6
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Jul 2009
    Posty
    207
    BMW
    Było: 740iL / Jest: Chrysler 300C
    Skąd
    UK
    ja miałem tak w passacie 1.9 tdi automat z 2004 r, że jak chciałem ruszyć z piskiem opon, to musiałem wyłączyć kontrolę trakcji, żeby najpierw wkręcił się na obroty,

    dziś sprawdzałem na scanii i było tak samo ;)

    pozdro
    już tylko wspomnienie :(

  7. #7
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Sep 2007
    Posty
    155
    BMW
    bmw 730i
    Skąd
    dublin
    dzieki chłopaki ale chyba odpuszcze sobie to Volvo s80 za drogo by mnie ubezpieczenie wyniosło,najtańsze ubezpieczenie jakie znalazłem to 1800euro na rok +TAX około 600euro na rok :? ,co z tego jak kupie tanio jak nie opłaca się skórka za wyprawe :/ może ktoś z was chce kupić?? cena 600euro!!!

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •