Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6

Wątek: Kilka pytań przed kupnem

  1. #1
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Oct 2009
    Posty
    159
    BMW
    bylo e38 4.4
    Skąd
    Kołobrzeg

    Kilka pytań przed kupnem

    Witam z racji tego że chce być szczęśliwym posiadaczem 7 mam kilka pytań.Otóż dzisiaj byłem obejrzeć auto oprócz kilku pierdół typu strzelający mechanizm tylnej szyby i paru innych głupot zastanowił mnie fakt nowych opasek w silniku dosłownie każda jest nowa bądź wydaje mi się że są one nowe samochód sprowadzony 3 lata temu z Niemiec z książka serwisowa oryginalna nie jakaś podróbka .I tu moje pytanie czy mogło to być związane z jakaś stłuczka auta z przodu i wymiana osprzętu stad te nowe opaski czy po prostu się mylę z oględzin wewnętrznych auto nie wygląda na bite chodź ma trochę nie spasowany błotnik z jednej strony .Acha możne mi poradzicie na co patrzeć dokładniej przy kupnie jest to silnik 4.4 .Biegi przełączają się gładko nie ma jakichś szarpnięć nic w zawieszeniu nie stuka silnik ładnie pracuje równo chodź gdy jest zimny i dodaje gazu do 2 tys gdzieś o 1 tys tak powoli lekko ale dosłownie lekko się dławi nie wiem nigdy nie posiadałem v8 chyba ze to jakaś wina świec czy przewodów.Na zakończenie chciał bym napisać ze proszę o szybka odpowiedz ponieważ umówiłem się po auto w poniedziałek pozdrawiam.

  2. #2
    wstrząśnięty nie zmieszany Awatar WojtekD
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    8,616
    BMW
    e38 728 iA
    Skąd
    Warszawa
    Blog
    11
    Who are you ??
    Gra muzyka

  3. #3
    sunrise00, zapraszam do działu "Przedstaw się".

  4. #4
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Oct 2009
    Posty
    159
    BMW
    bylo e38 4.4
    Skąd
    Kołobrzeg
    Dobra :D

  5. #5
    Doświadczony Użytkownik Awatar Aldik
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    6,420
    BMW
    740xd f01
    Skąd
    Katowice
    Nikt z nas auta nie widział, co do obrotów hmm może odma, może świece stare, może fajki na cewkach albo same cewki. Wątpię, ze to coś poważnego. Co do wypadkowości, hmm jedź na stacje gdzie ostawiają zbieżność to Ci powiedzą czy równy czy krzywy..

  6. #6
    Doświadczony Użytkownik
    Dołączył
    Feb 2009
    Posty
    1,172
    BMW
    BMW X5 4,8i ,M5 E39
    Skąd
    POLSKA
    Wykombinuj miernik lakieru i zmierz lakier, na stacjach też mają mogą Ci zmierzyć :) Jak nałożone 10 kg betonu to lipa ;)
    X5 4,8 i , poszukiwana E38 750 V12

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •