Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4

Wątek: [ elektryka] Silnik 3,5 L...

  1. #1
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Mar 2009
    Posty
    213
    BMW
    M62B35 iA.
    Skąd
    Podkarpacie.

    [ elektryka] Silnik 3,5 L...

    Panowie miałem dziś taką przygodę, zatankowałem na stacji LPG, ruszyłem ze stacji, takie miałem wrażenie ,że mi jakoś ciężko się zbiera , ale po przejechaniu 15 km. ,zaczęło mi coś drżeć koło dżwigni biegów,co raz głośniej ,jechałem na 5 piegu[ręcznie przerzucanym] zjechałem do zatoki i wyłączyłem silnik,po 5 min. uruchomiłem i normalnie pojechałem dalej już na "D" bałem się włączać ręcznie,dojechałem do celu i z powrotem też bez problemowo wróciłem ,koło domu dałem po "garach' wszystko OKI! ,łącznie z jazdą na manualu,dodam ,że na oleju w skrzyni [po wymianie ] zrobiłem jakieś 3000 km----co to u licha mogło być???-[olej w skrzyni ESSO -taki jaki ma być , żadnych komunikatów na desce ,z kompa].[Dopiszę jeszcze co mi się nasunęło do głowy---czy jest jakaś reakcja skrzyni jeśli jest ""ciut "" mniej oleju w niej,i jak się to objawia?-może po zmianie trzeba uzupełnić stan-jak myślicie?]


    ----------------

    Dzisiaj jechałem na Tarnów ,do Tarnowa ,mulenie,jakby jeden gar nie chodził,z powrotem wszystko oki! co jest,świece sprawdzane i cewki, zadnych komunikatów na kompie,jedynie co ostatnio wykryłem z mechanikiem ,że pęknięty jest jeden kat,więcej nie było nic z silnikiem, czyżby to powodowało takie zachowanie motoru?.

    ----------------


    Z innej strony tematu,może mi ktoś powiedzieć jakie są katy przy silnikach M62B35-siatkowe,porcelanowe,czy pasują w zamian uniwersalne,muszę od czegoś zacząć naprawę ,wiem na 100-wę ,że pęknięty kat robi złą robotę"",jedna str. silnika ma okopcone świece,więc coś z tym trzeba zrobić ,[druga str. jest jak lustro,pięknie wypalane świece czyściutkie].

  2. #2
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Jan 2009
    Posty
    642
    BMW
    E38 740 Manual
    Skąd
    Warszawa
    podaj VIN auta


    Pozdrowienia Dla Wyznawców Wiary W Niutonometra Wielkiego Czyli Wszystkich Traktorów (Diesli)

    Dieslu, jeśli Cie wyprzedzam, to nie dlatego że chce się ścigać, ale dlatego że śmierdzi !

  3. #3
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Mar 2009
    Posty
    213
    BMW
    M62B35 iA.
    Skąd
    Podkarpacie.
    Jutro koło południa po arbajcie podam nr.-dzięki.

    ---------------------

    NikosW.nie wiem czy na pw. doszła wiadomość ,dlatego piszę na forum,coś dziś ten mój komp fiksuje"", w ogóle mam dziś wredny dzień,w pracy stłuczka,wjechal mi w d...e golfiarz,renówka [3/4 tyłu] do klepania,dobrze ,że nie uderzył jak skręcaliśmy w lewo w bok auta[taka praca-nauka jazdy]pewnie byłby przewrót na bok a jechał szybko,o wiele za szybko.ech! co za los.

    ---------------------

    Nikoś ty żyjesz ,czy coś ci się przytrafiło -he ,he,czekam pokornie nadal na jakąś podpowiedż łącznie z wiadomością na pw.,pzdr...

    MOD: jerzyw, bardzo proszę nie mnożyć postów. Jeśli ostatni post należy do Ciebie, przeedytuj go dodając nową informację.

  4. #4
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Mar 2009
    Posty
    213
    BMW
    M62B35 iA.
    Skąd
    Podkarpacie.
    Sorry,oki!.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •