Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 16

Wątek: [ wnetrze] gdzie jest wzmacniacz

  1. #1
    Zaawansowany Użytkownik Awatar Przemik
    Dołączył
    Sep 2009
    Posty
    250
    BMW
    e32 730i m30b30
    Skąd
    Skierniewice

    [ wnetrze] gdzie jest wzmacniacz

    Mam w swojej buni(e32) nagłośnienie Nokia Bussines i mam możliwość założenia wzmacniacza SONY XM-4045. I tu moje pytanie, gdzie znaleźć ori wzmacniacz bo ciekaw jestem "co tam siedzi" i czy warto to w ogóle wyciągać?

  2. #2
    Doświadczony Użytkownik Awatar marek1132
    Dołączył
    Oct 2008
    Posty
    1,939
    BMW
    BMW e32 735 iL
    Skąd
    Częstochowa
    Wzmacniacz znajduje się w bagażniku po lewej stronie,musisz zdjąć kieszeń boczka.Jeśli lewy boczek jest jednolity(bez dodatkowej kieszeni)to wzmacza nie ma.Nie w każdej e32 znajduje się wzmacniacz do radia.

  3. #3
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Jul 2009
    Posty
    24
    BMW
    E32 730iA
    Skąd
    podkarpacie
    Niestety musze sie z tym nie zgodzic poniewaz mam jednolity lewy boczek w bagazniku za ktory wlasnie znajduje sie wzmacniacz orginalny wedlug vinu mam S676A hifi loudspeaker system. Wszystko wyglada na orginal wiec niewydaje mi sie ze ktos zmienial wlasnie tylko ten boczek. Dlatego wlasnie polecam sprawdzic czy wlasnie za tym lewym boczkiem nieznajduje sie wzmacniacz. Pozdrawiam!

  4. #4
    A wzmacniacz jest spory ;)

    Na pewno da się zauważyć

    W mojej E32 był i wzmacniacz i kieszeń. Nie wiem jak w innych
    Czyste sumienie wynika najczęściej ze złej pamięci

  5. #5
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Dec 2007
    Posty
    267
    U mnie wzmacniacz jest, kieszeni nie ma. 735i rocznik 90. Według VIN to samo co u kolegi wyżej.

  6. #6
    Doświadczony Użytkownik Awatar marek1132
    Dołączył
    Oct 2008
    Posty
    1,939
    BMW
    BMW e32 735 iL
    Skąd
    Częstochowa
    To ciekawe co piszecie,w kilku e32 zaglądałem pod zwykły boczek i nic tam nie było,ale skoro u was jest wzmacniacz to zwracam honor.U mnie to tak wygląda:
    http://img143.imageshack.us/img143/3885/1001280v.jpg
    http://img23.imageshack.us/img23/1010/1001281we.jpg

  7. #7
    Doświadczony Użytkownik Awatar sz4l0ny
    Dołączył
    Sep 2007
    Posty
    2,755
    BMW
    e32
    Skąd
    Kraków
    Potwierdzam, wszystkie e32 z fabrycznym wzmacniaczem jakie dotąd widziałem mają wycięty lewy boczek (klapy maskującej często nie ma i jest to chodliwy element).
    Czarne e32 w benzynie!


  8. #8
    Zaawansowany Użytkownik Awatar Przemik
    Dołączył
    Sep 2009
    Posty
    250
    BMW
    e32 730i m30b30
    Skąd
    Skierniewice
    Szok!!! Faktycznie wzmacniacza nie ma. Teraz jestem w szoku jak to radyjko daje rade te 8 głośników pociągnąć. No cóż, na razie gra pięknie, głośno i czysto. Łupaniny w aucie nie trawię więc może wystarczy to co jest. Muszę tylko zobaczyć czy radio zbytnio się nie grzeje bo jeśli tak to będzie mnie czkało nieprzyjemne przeciąganie kabli po aucie a tego bym chciał uniknąć. Wielkie dzięki za wszelkie dzięki za pomoc. Pozdrawiam

  9. #9
    Zaawansowany Użytkownik Awatar Jurij
    Dołączył
    Jul 2008
    Posty
    257
    BMW
    Ex. e32 740iL 92, jest e32 735iL 89
    Skąd
    Olsztyn, Geldermalsen NL
    Podepnę się pod ten temat bo jest w miarę świeży. Mam nadzieje, że dobre miejsce.

    Mam w swojej e32, 10 głośników plus wzmacniacz. Niestety nie gra to ciekawie. Nie oczekuje basu i pękania szyb ale wydaje mi się, że jak przystało na elegancką limuzynę to powinno to wszystko grać w miarę przyzwoicie. Problem mam taki:

    Po prawej stronie na desce rozdzielczej nie mam głośnika a ten duży głośnik pod nogami gra o ponad połowę ciszej-gorzej niż ten lewy. Gdy trochę zwiększę głośność to z tylnych dużych głośników słychać pukanie (przester?) Efekt ogólny jest taki, że nie ma praktycznie basu bo jak go włączę na radiu to od razu pierdzą tylne głośniki (tylne głośniki są nowe). Dodatkowo czasem jest tak, że te tylne głośniki się wyłączają po czym się włączają z powrotem. Jak próbowałem podłączyć jakiś inny głośnik w miejsce tego brakującego to on w ogóle nie grał (na 100% był sprawny).

    Czy to wina uszkodzonego wzmacniacza?

    Czy naprawiać go czy wymienić?

    Może założyć jakiś lepszy, inny nieoryginalny wzmacniacz?

    Proszę o pomoc. Chciałbym przywrócić w mojej 7er audio do pierwotnego stanu...


    Pozdrawiam.

  10. #10
    Cytat Zamieszczone przez Jurij
    Chciałbym przywrócić w mojej 7er audio do pierwotnego stanu...
    To nie pozostaje nic innego niż podmianka ori wzmacniacza :/
    Czyste sumienie wynika najczęściej ze złej pamięci

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •