Strona 3 z 5 PierwszyPierwszy 12345 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 44

Wątek: E32 - Co sądzicie o tych felgach?

  1. #21
    Smerf Czepialski Awatar tuczi77
    Dołączył
    Oct 2008
    Posty
    12,247
    BMW
    E32 740iA
    Skąd
    ONA --> DW
    Blog
    1
    Cytat Zamieszczone przez sylwekk
    wolałbym uniknąć akcji w stylu "prostowanie aluminium"
    Szczerze mówiąc nie wiem jak bardzo są krzywe, bo to że są to wiem na pewno ;) A jeśli chodzi o prostowanie to nie jest dla mnie żaden dramat. Chłopak robił moje BBS-y i powiem Ci, że przy 200km/h nie czuć żadnych sensacji w kierownicy. Zresztą zimą rzadko przekraczam 120km/h :P

    Cytat Zamieszczone przez Neuf
    Sprzedaj nerkę :> Czego nie robi się dla 7er :P
    Obawiam się, że obie nie przeszłyby testów lekarskich. Wątroba zresztą też... :hihi: :hihi: :hihi:

    Cytat Zamieszczone przez Supermen
    Wyobraź sobie Twoją na tych felach w sceneri z 1 fotki :D Aż sie chce odnawiać
    No właśnie, aż się chce! ;D ;D ;D

  2. #22
    Doświadczony Użytkownik
    Dołączył
    Jan 2008
    Posty
    1,126
    BMW
    e38 735 v8 98'
    Skąd
    Skierniewice
    Super felgi. E32 to prawdziwy klasyk a taki klasyk na takich klasycznych felgach to już wogóle było by mistrzostwo.

    Jednak ja (jako zwolennik lekkiego chromu (ale z umiarem)) pyknął bym same ranty w chrom i wyglądało by to naprawdę super (tyle, że koszt chromowania nie należy raczej do tanich spraw. Za chromowanie 19" felg to ponad 3 tysie sobie śpiewają)

    Jeśli nie, to pozostaje tylko klasyka bez żadnych zmian (oczywiście po renowacji).


    ps. Cena dekli mnie poprostu zabiła! ponad 4 bańki za 4 dekle :razz: . Ja na Twoim miejscu szukał bym na allegro

  3. #23
    Smerf Czepialski Awatar tuczi77
    Dołączył
    Oct 2008
    Posty
    12,247
    BMW
    E32 740iA
    Skąd
    ONA --> DW
    Blog
    1
    Cytat Zamieszczone przez positiv
    ps. Cena dekli mnie poprostu zabiła! ponad 4 bańki za 4 dekle :razz: . Ja na Twoim miejscu szukał bym na allegro
    Szukam od dawna ale prawie wcale ich nie ma. Ostatnio się pojawiły i nawet są do kupienia ale tylko 2 sztuki po 50zł/szt. (2tyg. wcześniej ten sam koleś chciał, uwaga... 70zł/szt.). No ale co mi po dwóch... Kupię dwa a trzeba je będzie na pewno malować, potem kupić ori wlepki i jeszcze się będę musiał martwić czy nie połamane albo czy kolor sie będzie zgadzał. A tak 140zł więcej a wszelkie kłopoty z głowy...

    P.S. Te felgi albo w oryginale... albo wcale. Nawet się rymuje :P

  4. #24
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Oct 2009
    Posty
    7
    siema wlasnie te felgi co kolega tuczi77 pokazuje byly jako orginal niby w 750 e32 no i juz znalazlem takie cenna bagatella 40zł za sztuke tylko hmm stan techniczny nieokreslony widzialem tylko zdjecie pogladowe od goscia . Ciekawi mnie ile taka renowacja takiej felgi kosztuje ??? bo zastanawiam sie nad kupnem 160 zł nie pieniadz a moze beda akurat ok
    Rycz mały rycz

  5. #25
    Doświadczony Użytkownik Awatar marek1132
    Dołączył
    Oct 2008
    Posty
    1,939
    BMW
    BMW e32 735 iL
    Skąd
    Częstochowa
    To warto je kupić.W tej chwili jest to rarytas.Były w produkcji do końca 88 roku i są kute.Ja płaciłem za renowację felg Borbet A 17J 500zł,piaskowanie,uzupełnianie ubytków,malowanie proszkowe.Odnosnie chromowanych felg to dla mnie wieś,jeśli połysk to tylko polerowane aluminium.

  6. #26
    Doświadczony Użytkownik Awatar sz4l0ny
    Dołączył
    Sep 2007
    Posty
    2,755
    BMW
    e32
    Skąd
    Kraków
    Te fabryczne felgi często są nazywane "Style 5" albo "UFO" - w sumie dość trafnie.

    Tak jak napisał Marek były dostępne w e32 z wczesnych lat produkcji, jestem PRAWIE PEWIEN że występowały w 750i/750iL (być może w pozostałych wersjach jako opcja).

    "UFO" są jak najbardziej klasyczne, jednak nie przez wszystkich były lubiane ze wzgledu na to że przecież nie każdemu muszą się podobać.

    Przez lata spotkałem je chyba setki razy na różnych siódemkach, obecnie spotykane są już nie tak często.

    Miałem gdzieś namiar na 5 takich felg z deklami w stanie idealnym, pochodziły z 750iL która przyjechała z Berlina na części, było to już jakiś czas temu - mogę podać namiar na PW dla zainteresowanych.
    Czarne e32 w benzynie!


  7. #27
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Apr 2009
    Posty
    74
    BMW
    e32 730i v8
    Skąd
    Gdańsk
    Faktycznie te felgi wyglądają jak ufo :D ,ale maja to cos w sobie.
    Jestem jaki jestem

  8. #28
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Aug 2009
    Posty
    395
    BMW
    A6-na razie
    Skąd
    Biała Podlaska
    To na co bmw wpadło w 1986 roku vw powielił prawie 20 lat później
    http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C10122516
    Czasami wychodzi lepiej niż planujesz-pomyślał chłop gdy rzucił młotkiem w kota a trafił w teściową

  9. #29
    Smerf Czepialski Awatar tuczi77
    Dołączył
    Oct 2008
    Posty
    12,247
    BMW
    E32 740iA
    Skąd
    ONA --> DW
    Blog
    1
    Doszły!!! :viva: :viva: :viva:
    Dzisiaj tylko przedsmak, ale jutro już pełna zimowa sesja :] :580:


  10. #30
    Smerf Czepialski Awatar tuczi77
    Dołączył
    Oct 2008
    Posty
    12,247
    BMW
    E32 740iA
    Skąd
    ONA --> DW
    Blog
    1
    Obręcz bezszprychowa Styling 3 (kute)



    Reszta zdjęć w moim temacie powitalnym. Link poniżej w podpisie ;)

    P.S. Oczywiście nie obyło się bez przeszkód :/ Okazało się, że mam 2 felgi + 2 felgi a nie komplet 4 felg :/ Dwie wyprodukowano przed 09.1988 a dwie po 09.1988 (popatrzcie na numery felg i dekielków). Różnica na pierwszy rzut oka niewidoczna i z zewnątrz niezauważalna a jednak... Felgi mają inne wpusty (w jednych są to 4 wpusty w drugich 2). Żeby było jeszcze śmieszniej, to cena tych starszych dekielków (ja kupiłem 4 w nowszej wersji) jest niemal dwukrotnie wyższa :razz: W ASO po 20% rabacie zaproponowali mi je w cenie 185zł/szt więc musiałem trochę pokombinować z tymi już kupionymi, ale jakoś się w miarę udało ;) Może kiedyś się szarpnę na te 2 ori ale na pewno nie w tym roku...

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •