Strona 2 z 5 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 44

Wątek: E32 - Co sądzicie o tych felgach?

  1. #11
    Vip Vip Awatar Dzuda
    Dołączył
    Feb 2008
    Posty
    10,286
    BMW
    E32 735i ; MB 560 SEC 88'
    Skąd
    Sandomierz
    Mi się kompletnie nie widzą :razz:

  2. #12
    Vip Vip Awatar Marecki7er
    Dołączył
    Jun 2009
    Posty
    2,307
    BMW
    e32 740iA M62B44
    Skąd
    Wrocław
    Mi też srednio sie podobają, wyglądają troche jak puszka od dołu :P ale wiadomo kwestia gustu :)

  3. #13
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    May 2008
    Posty
    464
    BMW
    nie ma
    Skąd
    Gryfino/Szczecin
    A mi się podobają. Są klasyczne, więc są ok.
    Zakładaj je i zarzuć jakimiś fotami :)

  4. #14
    Skoro już na Allegro znalazłeś takie za śmieszną kasę, to może warto kupić zamiast się bawić w renowację..... Poza tym ja tych felg nie widzę inaczej jak w oryginale.... Wszelkiego rodzaju chromy czy czarne w moim odczuciu nie będą ładnie wyglądać.....

  5. #15
    Smerf Czepialski Awatar tuczi77
    Dołączył
    Oct 2008
    Posty
    12,252
    BMW
    E32 740iA
    Skąd
    ONA --> DW
    Blog
    1
    Cytat Zamieszczone przez sylwekk
    Skoro już na Allegro znalazłeś takie za śmieszną kasę, to może warto kupić zamiast się bawić w renowację..... Poza tym ja tych felg nie widzę inaczej jak w oryginale.... Wszelkiego rodzaju chromy czy czarne w moim odczuciu nie będą ładnie wyglądać.....
    Sylwek, chyba nie czytałeś wszystkiego dokładnie ;)
    Po 1. Te z allegro i moje (z tego co sądzę po zdjęciu) są w podobnym stanie. Czyli są porysowane, podrapane i dalece odbiegają od stanu choćby dobrego.
    Po 2. Nie wyobrażam sobie założenia takiego szrotu do mojej Miss, bo nic mi złego nie zrobiła żebym ją tak traktował :P
    Po 3. Ja nie chcę dawać je ani w chrom ani malować na czarno. Te chromowane (zresztą zupełnie innego producenta) proponował Neuf ale jak na razie cena (ok. 7.000zł) jest dla mnie zaporowa. Z kolei na czarno takie same chciał pomalować kolega marek1132 a nie ja ;)
    Po 4. Pomimo wszystko, widzę że się zgadzamy w kwestii samych felg. Jak dla mnie tylko w oryginalnej wersji są do przyjęcia i tak też zamierzam je zrobić :)

  6. #16
    Czytałem.... I szczerze wolałbym uniknąć akcji w stylu "prostowanie aluminium"... Jeśli te na Allegro są podrapane, to trzeba je pomalować. Jeśli są krzywe, to nie warto się nimi interesować. Biorąc poprawkę na to, że Twoje wymagają poprawy kształtu, wg mnie warto poszukać czegoś, co może jest lekko zaniedbane ale przynajmniej jest proste. Koszt prostowania jednej sztuki to kilkadziesiąt złotych, ale perspektywa, że ktoś operował po aluminium młotkiem mi osobiście nie podoba się..... Natomiast sam fakt, że chcesz zachować stan ori zasługuje na uznanie :medit: ;D

  7. #17
    użytkownik
    Dołączył
    Jul 2007
    Posty
    5,673
    BMW
    e38 czerwone
    Skąd
    Białytok
    Cytat Zamieszczone przez tuczi77
    Neuf ale jak na razie cena (ok. 7.000zł) jest dla mnie zaporowa.
    Sprzedaj nerkę :> Czego nie robi się dla 7er :P

  8. #18
    Cytat Zamieszczone przez Neuf
    Sprzedaj nerkę :> Czego nie robi się dla 7er
    Neuf juz sprzedał 4-ry nery - niekoniecznie swoje
    Czyste sumienie wynika najczęściej ze złej pamięci

  9. #19
    użytkownik
    Dołączył
    Jul 2007
    Posty
    5,673
    BMW
    e38 czerwone
    Skąd
    Białytok
    Cytat Zamieszczone przez sylwek7
    Cytat Zamieszczone przez Neuf
    Sprzedaj nerkę :> Czego nie robi się dla 7er
    Neuf juz sprzedał 4-ry nery - niekoniecznie swoje
    Ale coś się dzieje - i o to chodzi :)

  10. #20
    Doświadczony Użytkownik Awatar Supermen
    Dołączył
    Nov 2008
    Posty
    2,108
    BMW
    e38 750iL
    Skąd
    Chojnice
    Ja bym się szarpnął na renowację tych albo szukał prostych do renowacji. Co ori to ori a nie jakieś gangsta 22'' chrom :razz: Wyobraź sobie Twoją na tych felach w sceneri z 1 fotki :D Aż sie chce odnawiać
    Prowadzenie BMW serii 7 nie sprowadza się do jazdy do celu
    lecz jest celem samym w sobie.

    https://www.facebook.com/Chojnickie-Muzeum-Motoryzacji-i-Techniki-1624705857838311/



Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •