Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 11

Wątek: [ elektronika] M30b35

  1. #1
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Sep 2009
    Posty
    16

    [ elektronika] M30b35

    Mam taki pomysł aby do mojego silniczka zakupić chip dinana tylko chcialbym móc w każdej chwili wrócić do serii. Więc czy jesli kupie chip pod b35 i zmontuje to z kompem od b30 to bedzie wszysko banglać?

  2. #2
    użytkownik
    Dołączył
    Jul 2007
    Posty
    5,673
    BMW
    e38 czerwone
    Skąd
    Białytok

    Re: M30b35

    Cytat Zamieszczone przez klocek22
    Mam taki pomysł aby do mojego silniczka zakupić chip dinana tylko chcialbym móc w każdej chwili wrócić do serii. Więc czy jesli kupie chip pod b35 i zmontuje to z kompem od b30 to bedzie wszysko banglać?
    Kolego super plan - Tylko używaj jakiegoś dekodera bo nie do końca rozumiem co piszesz ...
    Ty chcesz kręcić w 5er ?? To forum o innych autach i hmm moim zdaniem na 5er mają więcej wiedzy na takie tematy ...

  3. #3
    Vip Vip Awatar Dzuda
    Dołączył
    Feb 2008
    Posty
    10,285
    BMW
    E32 735i ; MB 560 SEC 88'
    Skąd
    Sandomierz
    Nie wiem jaki Klocek ma samochód ale pisząc b35 ma na myśli silnik 3,5 m30b35 a następnie b30 silnik 3,0 m30b30.
    Neuf po prostu źle zrozumiałeś,ja wiem o co chce zapytać ale nie wiem czy komputer będzie taki sam i czy ten chip coś da(nawet w kompie od b35)

  4. #4
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Sep 2009
    Posty
    16
    Kolego Neuf wiem ze to forum jest o serii 7. Jednak przeglądajac różne fora o tematyce BMW nie natknąłem sie na tyle informacji związanych z silnikiem m30b35<b30> co na forum 7er.
    Ale skoro przeszkadza wam, że jest tutaj posiadacz serii 5 to sie wypisuje z tego forum nara!!!
    Do kolegi Dzuda jeśli ja wiedziałbym że ten chip coś da to pakowałbym bo go do swojego kompa od m30b35, a tak jeśli kompy byłyby zamienne to ten chip wsadzic do kompa od m30b30 i do auta i wtedy zobaczyc co ten chip daje i czy w ogóle coś daje oczywiście na hamowni!

  5. #5
    Doświadczony Użytkownik Awatar marek1132
    Dołączył
    Oct 2008
    Posty
    1,939
    BMW
    BMW e32 735 iL
    Skąd
    Częstochowa
    Kompy b30 i b35 są wymienne więc wkładaj chipa i jedź na hamownię,sam jestem ciekaw jaki będzie przyrost mocy.

  6. #6
    Doświadczony Użytkownik Awatar sz4l0ny
    Dołączył
    Sep 2007
    Posty
    2,755
    BMW
    e32
    Skąd
    Kraków
    komputery jednostek m30 w pojemnościach trzy i trzy i pół litra da się podmieniać ponoć jedyną różnicą jest odcięcie przy innych obrotach z tym że nie mam pewności w jakiej konfiguracji, nigdy nie było to dla mnie istotne
    Czarne e32 w benzynie!


  7. #7
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Sep 2009
    Posty
    16
    Myślę, że jeśli nawet odcinka jest w innym miejscu to i tak ten chip to zmieni. Więc czas dzwonić do USA do kolegi po tego wirusa. Ponoć w jego 7er z silnikiem m30b35 różnica jest oczywiście nie taka jaką deklaruje producent ale zawsze to coś!

  8. #8
    Zaawansowany Użytkownik Awatar Kafarek
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    839
    BMW
    E32 750i
    Skąd
    Tczew
    Blog
    2
    Dinan to szanowana firma.. Mam kumpla co ma Setę 129KM w serii, co po pastylce, baranach i dolocie z m20b20 wypluła na hamowni 164KM. Ja miałem chip do b35 od Alpiny. Niestety nie zdążyłem shamować, bo silnik umarł, ale jazda była WYRAŹNIE lepsza!


    -----> www.e32.750i.pl <-----

  9. #9
    Doświadczony Użytkownik Awatar sz4l0ny
    Dołączył
    Sep 2007
    Posty
    2,755
    BMW
    e32
    Skąd
    Kraków
    Cytat Zamieszczone przez Kafarek
    miałem chnip do b35 od Alpiny... Niestety silnik umarł
    zdarza się, nie tobie pierwszemu
    Czarne e32 w benzynie!


  10. #10
    Zaawansowany Użytkownik Awatar Kafarek
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    839
    BMW
    E32 750i
    Skąd
    Tczew
    Blog
    2
    Cytat Zamieszczone przez sz4l0ny
    zdarza się, nie tobie pierwszemu
    Nie mam pewności, czy pastylka była gwoździem do trumny motoru, czy zwykłym zbiegiem okoliczności. A Chip był oryginalny, z papierami itp... Nie dostępny powrzechnie na allegro czy ebay. Kondycja silnika nie była najlepsza, a usterce uległy pierścionki i tuleje cylindrów.. Stąd moje wahania co do winy programu...


    -----> www.e32.750i.pl <-----

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •