Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 18 z 18

Wątek: Przygoda na grzybach !!!

  1. #11
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    May 2008
    Posty
    404
    Cytat Zamieszczone przez coboss
    Cytat Zamieszczone przez Wiesław
    Wydatek na fachowca ok 500 zł + rozwalony zamek - no chyba że ma się takie szczęście jak ja i Easy-go w pobliżu ;D ;D
    Dlaczego Wy od razu chcecie bić zamek młotkiem i przecinakiem? To nie Fiat 126p ;D
    W takich sytuacjach dzwonisz na policję oni mają wykaz specjalistów którzy zajmują się otwieraniem zamków.
    Dostaniesz namiar i taki magik przyjedzie na miejsce. U mnie taki koszt ok 170-200zł zależy jak daleko trzeba jechać w cenie jest ewentualna naprawa np. zablokowanego zamka. Ile by wziął za samo tylko otwarcie ciężko stwierdzić bo nie praktykowałem.
    Problem jest tylko z alarmem. Jest niemal pewne, że sposób w jaki gość otworzy zamek nie spodoba się systemu alarmowemu i może zablokować auto :) może szybka reakcja kluczykiem pozwoli uniknąć trwałej blokady zapłonu.
    Gdybys o wszechwiedzący kolego znal sie tak dobrze na temacie wiedziałbyś ze :

    młotek z prezcinakiem, w tym przypadku śrubokretem działa jako katalizator a nie siła destrukcyjna;))))
    mechanizm centralnego zamka w bmw ma jeden feler tylna klapa jezeli zamek nie posiada sprzegła elektrycznego wystarczy go wzbudzic mocnym impulsem kinetycznym.........czyli zapieprzyć w niego:)))
    nic sie nie niszczy.czego to dswiadczył Wiesław na swoim samochodzie i nie musieliśmy po nikogo dzwonic

    rada na przyszłość nie znamy sie na czymś ....to nie bajdurzymy i sie nie wypowiadamy;)))

    Easy
    trahit sua quemque voluptas

    Wergiliusz

    هناك تحديات للمبارزة من الذين يمكن ان يقتلك: ويقول المثل القديم

  2. #12
    Vip Vip Awatar coboss
    Dołączył
    Feb 2009
    Posty
    4,002
    BMW
    E38 730d
    Skąd
    Szlachta Rydzyńska koło wsi Leszno
    :] nie do konca kumam... Chcesz mi powiedziec ze udezeniem w zamek da sie go otworzyc?
    ---===Bo radość to suma drobnych przyjemności===---

    *** UWAGA! ACHTUNG! ATTENTION! ATENCION! ***
    Ze względu na ograniczony czas coraz rzadziej zaglądam na forum :(
    W sprawach pilnych proszę o kontakt na maila coboss@op.pl pamiętajcie o zaznaczeniu, że jesteście klubowiczami!

  3. #13
    Doświadczony Użytkownik
    Dołączył
    Jan 2008
    Posty
    1,126
    BMW
    e38 735 v8 98'
    Skąd
    Skierniewice
    chłopaki, nie piszmy takich rzeczy na łamach forum. Niewiadomo kto te forum przegląda.

  4. #14
    Zaawansowany Użytkownik Awatar hrabia81
    Dołączył
    Nov 2007
    Posty
    870
    BMW
    Chwilowo brak
    Skąd
    Polska
    ja tez mialem taka sytuacje i jakos obylo sie bez rozwalania zamka.
    P.P.K.K

  5. #15
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    May 2008
    Posty
    404
    Cytat Zamieszczone przez coboss
    :] nie do konca kumam... Chcesz mi powiedziec ze udezeniem w zamek da sie go otworzyc?


    wystarczy wiedzieć w które miejsce i jak i abrakadabra wszystkie zamki sie otwieraja...........mnie taka szkoła kosztowła litr finlandi jak zatrzasnąłem klucze :)))

    Easy
    trahit sua quemque voluptas

    Wergiliusz

    هناك تحديات للمبارزة من الذين يمكن ان يقتلك: ويقول المثل القديم

  6. #16
    Vip Vip
    Dołączył
    Jul 2008
    Posty
    1,947
    BMW
    było e32 m60, teraz pożyczam matiza od żony
    Skąd
    Kraków
    Cytat Zamieszczone przez coboss
    :] nie do konca kumam... Chcesz mi powiedziec ze udezeniem w zamek da sie go otworzyc?
    Da się też bez ruszania zamka - ;D ;D wystarczy że wymontujesz bak i od spodu wykręcisz śrubki trzymające dekielek w bagażniku (ten do dostępu do pompy paliwa) - 8/ i możesz wsadzić łapę i wymacać kluczyki ;D


    Albo "abra-kadabra" ;D
    Okres i wypłata... jedno i drugie jest co miesiąc, a jak nie ma to znaczy, że ktoś was zdrowo wyruchał...

  7. #17
    Vip Vip Awatar Wiesław
    Dołączył
    Apr 2008
    Posty
    1,784
    BMW
    E 38 740d
    Skąd
    Lubań
    hubertus - brawo - zawsze to jakaś alternatywa, ale się by trzeba było nieźle z tym bakiem nawyginać.... zdecydowanie wolę sposób Easy-ego. Kto widział ten myślę że ma taką samą opinię.
    Ale proponuję rzeczywiście o abrakadabra już nie pisać....

  8. #18
    Vip Vip Awatar coboss
    Dołączył
    Feb 2009
    Posty
    4,002
    BMW
    E38 730d
    Skąd
    Szlachta Rydzyńska koło wsi Leszno
    hehe rozumiem ze masz wiedze scisle (t)fajna... myslalem ze otwarcie zamka to bardziej skomplikowana procedura
    ---===Bo radość to suma drobnych przyjemności===---

    *** UWAGA! ACHTUNG! ATTENTION! ATENCION! ***
    Ze względu na ograniczony czas coraz rzadziej zaglądam na forum :(
    W sprawach pilnych proszę o kontakt na maila coboss@op.pl pamiętajcie o zaznaczeniu, że jesteście klubowiczami!

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •