Strona 4 z 4 PierwszyPierwszy ... 234
Pokaż wyniki od 31 do 35 z 35

Wątek: E38 na duzych kolach...

  1. #31
    Vip Vip Awatar coboss
    Dołączył
    Feb 2009
    Posty
    4,002
    BMW
    E38 730d
    Skąd
    Szlachta Rydzyńska koło wsi Leszno
    Cytat Zamieszczone przez mizoo
    Cytat Zamieszczone przez WojtekD
    Z tego co widzę to mizoo zaliczył już ostrzeżenie za zamieszczanie nie swoich fotek.
    Dobrze zauwazyles, w koncu sam byles jego autorem. ;)

    Cytat Zamieszczone przez WojtekD
    Jak ich kolego szybko nie usuniesz to pewnie następne ostrzeżenia się sypną.
    Rozumiem, ze tu jesteś szefem szefów i stróżem regulaminu ale przecież można w trochę milszym to nie napisać o co chodzi - np., ze lepiej umieścić linka do strony gdzie oryginalnie zdjęcia były znalezione/umieszczone zamiast je tutaj "eksponować".

    W regulaminie także jest surowo napisane o prawach autorskich z zaznaczaniem ustaw i paragrafów. Trochę dobrej woli i ktoś mógłby tam umieścić info z alternatywnymi sposobami umieszczania zdjęć (tak jak link lub informacja o zgodzie autora itp.).
    haha Niestety ale musisz się przyzwyczaić do twardej władzy :) z czasem się oswoisz i nauczysz tolerować niedelikatność naszych moderatorów :D

    Cytat Zamieszczone przez krzywy191
    W każdym aucie gdzie zmieniałem koła to im większe tym większe problemy z koleinami
    Są 2 podstawowe powody że auto tragicznie się prowadzi na koleinach (nie wspominając ogólnego stanu technicznego zawieszenia)

    1. Niski profil- takie opony nawet z najwyższej półki będą ciągnąć.
    2. Dwa rozmiary felg- czyli standard dla E38. Dwie różne szerokości kół zawsze powodują to, że ni diabła samochód nie chce swobodnie jechać w koleinach i wcale nie muszą to być duże koła.

    Dorzućmy do tego lekko zużyte zawieszenie i niestety ale jak jest stara rozwalona droga z koleinami to nie ma mowy o jeździe szybszej jak 120km/h a nawet często 100km/h to najwyższa w miarę rozważna prędkość.
    Za to niech nam dadzą nową drogę...


    Cytat Zamieszczone przez mizoo
    positiv, dzieki za znalezienie tematow

    coboss, positiv powklejal tematy, w ktorych sa Twoje pieknosci. :)
    I ja dziękuję i za linki i za zwrócenie uwagi, że je przegapiłem ;)

    Nie mam siły was uczyć jakichkolwiek zasad pięknego Polskiego języka ... Was nie drażni jak czytacie niechlujne pismo ??
    ---===Bo radość to suma drobnych przyjemności===---

    *** UWAGA! ACHTUNG! ATTENTION! ATENCION! ***
    Ze względu na ograniczony czas coraz rzadziej zaglądam na forum :(
    W sprawach pilnych proszę o kontakt na maila coboss@op.pl pamiętajcie o zaznaczeniu, że jesteście klubowiczami!

  2. #32
    Vip Vip
    Dołączył
    Jun 2007
    Posty
    3,880
    BMW
    750iL
    Skąd
    Bielsk Podlaski
    Ja ci powiem coboss ze mi auto najgorzej się prowadzi przy prędkości około 90/100km/h a najlepiej przy 120 :D nie czuje kolein, cicho, ogólnie super a kurcze troszkę zwolnię i już ciężko jest mi utrzymać się na drodze (oczywiście przesadzam) ale najlepiej jedzie mi się 120 i tyle ty nie masz takiego wrażenia?

  3. #33
    Vip Vip Awatar coboss
    Dołączył
    Feb 2009
    Posty
    4,002
    BMW
    E38 730d
    Skąd
    Szlachta Rydzyńska koło wsi Leszno
    Nie :/ a chciałbym :D może masz servotronic i powyżej 100km/h usztywnia Ci kierownicę. Ja mam zwykłe wspomaganie (najprawdopodobniej) ogólnie to staram się po takich drogach nie jeździć szybko jak nie znam drogi, wolę się nie mierzyć z poboczem i myśleć kto wygra :)
    ---===Bo radość to suma drobnych przyjemności===---

    *** UWAGA! ACHTUNG! ATTENTION! ATENCION! ***
    Ze względu na ograniczony czas coraz rzadziej zaglądam na forum :(
    W sprawach pilnych proszę o kontakt na maila coboss@op.pl pamiętajcie o zaznaczeniu, że jesteście klubowiczami!

  4. #34
    Servotronic czy nie - nie jest to układ który działa agresywnie. To że przy 90 km/h cos się dzieje, to nie kwestia servotronica a raczej drążka środkowego czy krzywych tarcz.
    Czyste sumienie wynika najczęściej ze złej pamięci

  5. #35
    Zaawansowany Użytkownik Awatar tgracing
    Dołączył
    May 2008
    Posty
    970
    BMW
    BMW E38 750iL '00 Cosmosswarz Shadowline, F11 535d xDrive '16, Ex. Mini R53 Cooper S '02 & E34 525i
    Skąd
    Szczecin, aktualnie: DE, Bodensee
    Cytat Zamieszczone przez EVAN
    Przecież ja nie napisałem, że nie ma różnicy między 16" a 20" ;D
    Napisałem tylko, że na dobrej oponie i dobrym zawieszeniu nawet na 20" może być komfortowo. Wiem to z własnego doświadczenia. A koleiny to inna sprawa ;)
    Potwierdzam. Ja się kulam na 19 i jest bardzo dobry komfort a taczka się robi jak zawias utwardzam S EDC ale po zakrętach się wtedy lata pełną łychą (bo niski profil i szeroka opona). Co do kolein, to nie ma znaczenia wielkość felgi, tylko szerokość kapciuszka.
    "Nada pode me separar do amor de deus" Ayrton Senna da Silva (1960-1994)

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •