Strona 2 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 35

Wątek: E38 na duzych kolach...

  1. #11
    Doświadczony Użytkownik
    Dołączył
    Jan 2008
    Posty
    1,126
    BMW
    e38 735 v8 98'
    Skąd
    Skierniewice
    Cytat Zamieszczone przez Wiktor
    Ja przesiadłem się z 16 na 19 i różnica w komforcie jest taka, że na dziurach piosenki przerywają
    Hmm no u mnie tak nie ma. Myślę, że to wina jest u Ciebię zawieszenia. Z tego co widziałem to Twoje auto jest trochę zglebione - świetnie to wygląda a co do komfortu to się nie wypowiem bo samemu gleby nie mam :/ Jak czytałem to niektóre sprężyny są takie strasznie twarde

  2. #12
    Cytat Zamieszczone przez Wiktor
    różnica w komforcie jest taka, że na dziurach piosenki przerywają ;)
    Ale chyba nie w radio tylko w CD ;)
    Czyste sumienie wynika najczęściej ze złej pamięci

  3. #13
    Vip Vip Awatar Wiktor
    Dołączył
    Nov 2007
    Posty
    1,544
    BMW
    EVO VIII
    Skąd
    Kraków
    Oczywiście mówiłem o piosenkach z CD :D pewnie trzeba bedzie zmieniarke wyczyścić, ale dopóki jeździłem na 16tkach było super :P

    Po przesiadce na 19 jak miałem jeszcze przód wysoko było praktycznie tak samo komfortowo jak na 16tkach (inna sprawa ze mialem tam troche niski profil jak na e38 :P ). Po obniżeniu przod o jakies 2-3 cm auto jest troszke twardsze, ale nadal bajecznie wygodne ;)
    Pozdrawiam
    Wiktor
    Używajcie polskich znaków - jest różnica czy robisz komuś łaskę czy laske.

  4. #14
    Doświadczony Użytkownik
    Dołączył
    Jan 2008
    Posty
    1,126
    BMW
    e38 735 v8 98'
    Skąd
    Skierniewice
    Cytat Zamieszczone przez sylwek7
    Cytat Zamieszczone przez Wiktor
    różnica w komforcie jest taka, że na dziurach piosenki przerywają ;)
    Ale chyba nie w radio tylko w CD ;)
    Kurde, ja zapomniałem, że zmieniarki w aucie nie mam :D :D :D, może dlatego mi nie przerywa :hah:

  5. #15
    Doświadczony Użytkownik Awatar grabol
    Dołączył
    Feb 2008
    Posty
    1,649
    BMW
    BMW e10 2002ti, e39, X5 4.8is
    Skąd
    Warszawa / St.Miłosna
    W mojej ex e38 mialem 19'' Ac Schnitzer III i mialem DUZO GORSZY komfort niz w mojej dzisiejszej e38 gdzie mialem 20'' Alpina !
    Komfort... - moim zdaniem to przede wszystkim sprawa tego w jakim stanie mamy zawieszenie.

    Co do wygladu felg Alpina to sam mialem od zawsze chec posiadania na wlasnej 7er takich felg i gdy spelnilo sie moje "marzenie" i spojrzalem na to golym okiem to po paru dniach sprzedalem..

    Alpina 20'' jak dla mnie wyglada pieknie - ale tylko na zdjeciach ;D (prosze mnie tylko nie zlinczowac za szczerosc) :razz:

    Duzo ladniejsze sa Ac Schnitzery III lub cos na styl GernanStyle 2tgl lub 3tgl (i takowych wlasnie szukam) :)

  6. #16
    Super Moderator Awatar EVAN
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    6,066
    BMW
    E38 '99 740iA, X3 M40i '20, I3s '20
    Skąd
    Kętaki
    Cytat Zamieszczone przez grabol
    moim zdaniem to przede wszystkim sprawa tego w jakim stanie mamy zawieszenie.
    Tak samo ważne jest zawieszenie jak i opony. Dobra opona to komfort podróżowania nawet na 20"
    Moje EX - E38 730i '95, E38 735iA '98

  7. #17
    Komfort zawieszenia to, tak jak wspomnieliscie, wiele czynnikow. Wielkosc felgi to sprawa zupelnie posrednia. Za zmiana srednicy idzie czesto zmniejszenie profilu opony co ma ogromny wplyw na 'twardosc' auta.
    Do tego dochodzi twardosc sprezyn, amortyzatorow, wszelkie "gumy" w zawieszeniu.... i stan techniczny. ;)

    Cytat Zamieszczone przez coboss
    Jak nie Alpina to słoneczka lub też od E65 te co mają ponad 20 ramion nie wiem jaki to wzór felgi...
    Sloneczka to sa seryjne felgi od E65? Jesli tak to tez sie niezle prezentuja.
    Masz moze gdzies zdjecie tych drugich felg o ktorych piszesz? Moze ktos inny bedzie wiedzial jaka maja nazwe.

    Cytat Zamieszczone przez coboss
    Ale to jest to co mi się podoba a gusta są gustami
    No pewnie, szanuje kazdego zdanie bo kazdy ma do niego prawo.

    positiv, pierwsza propozycja, czyli "LS-Exclusiv" jest genialna. Takie felgi trafiaja do mnie. ;)
    Ma ktos moze zdjecie z E38 na tych felgach?

    Cytat Zamieszczone przez grabol
    W mojej ex e38 mialem 19'' Ac Schnitzer III
    Moglbys tez podrzucic jakies fotki na wspomnianych felgach? Chodzi mi takze o fotki na Alpinach, zakladam, ze cos tam cyknales po zmianie.

    positiv, jednak druga opcja, czyli Hartge Nova 7, po tym jak zobaczylem te fotki, prezentuje sie tez swietnie - gratuluje podobnego gustu.

    usunięto foto ze względu na p.14 regulaminu

    usunięto następne foto ze względu na p.14 regulaminu

  8. #18
    Vip Vip Awatar coboss
    Dołączył
    Feb 2009
    Posty
    4,002
    BMW
    E38 730d
    Skąd
    Szlachta Rydzyńska koło wsi Leszno
    Cytat Zamieszczone przez positiv
    Mam pytanie do Kolegów Tomcad i ArekLand. Czy jeździliście w e38 na 19" albo 20" skoro niepolecacie tych rozmiarów kół? Czy to tylko rada czysto teoretyczna ?

    Przyznam jedno. E38 na ładnych 18", 17" czy nawet 16" potrafi się godnie prezentować. Jednak jak ktoś lubi duże felgi to dużo na komforcie nie straci ;)
    Zabij mnie Stary ale małe to są dobre dupeczki najlepiej czarnulki ;D nie felgi choćby ze złota były :P

    18'' to dla mnie minimum godne uwagi. Sam najchętniej zarzuciłbym 19" a 20'' nie założyłbym w ciemno wolałbym się najpierw przejechać takim autem :)


    Cytat Zamieszczone przez mizoo
    Cytat Zamieszczone przez coboss
    Jak nie Alpina to słoneczka lub też od E65 te co mają ponad 20 ramion nie wiem jaki to wzór felgi...
    Sloneczka to sa seryjne felgi od E65? Jesli tak to tez sie niezle prezentuja.
    Masz moze gdzies zdjecie tych drugich felg o ktorych piszesz? Moze ktos inny bedzie wiedzial jaka maja nazwe.

    Tak słoneczka są seryjną felgą do E65 a tutaj znalazłem tą drugą felgę. Ale znaleźć foto E38 na nich to będzie ciężko. raz widziałem zdjęcia i dla mnie max E38 wygląda tak potężnie że głowa boli :)

    http://moto.allegro.pl/item749210860...cali_nowe.html
    ---===Bo radość to suma drobnych przyjemności===---

    *** UWAGA! ACHTUNG! ATTENTION! ATENCION! ***
    Ze względu na ograniczony czas coraz rzadziej zaglądam na forum :(
    W sprawach pilnych proszę o kontakt na maila coboss@op.pl pamiętajcie o zaznaczeniu, że jesteście klubowiczami!

  9. #19
    Doświadczony Użytkownik
    Dołączył
    Jan 2008
    Posty
    1,126
    BMW
    e38 735 v8 98'
    Skąd
    Skierniewice
    te hartge kiedyś na ebay.de chodziły po około 1000euro co przy tamtejszym kursie około 3zł/euro wychodziły za śmieszną cenę. Do dziś mnie skręca, że wtedy nie kupiłem takiego kompletu felg :/ zwłaszcza, że dziś ciężko je dostać :( :(

    Te felgi od Cobossa są na zdjęciu na e38 gdzieś na forum, jak znajdę to tam tu linka

  10. #20
    wstrząśnięty nie zmieszany Awatar WojtekD
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    8,616
    BMW
    e38 728 iA
    Skąd
    Warszawa
    Blog
    11
    Z tego co widzę to mizoo zaliczył już ostrzeżenie za zamieszczanie nie swoich fotek.

    Jak ich kolego szybko nie usuniesz to pewnie następne ostrzeżenia się sypną.
    Gra muzyka

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •