Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7

Wątek: Nieciekawy problem

  1. #1
    Doświadczony Użytkownik
    Dołączył
    Jan 2008
    Posty
    1,126
    BMW
    e38 735 v8 98'
    Skąd
    Skierniewice

    Nieciekawy problem

    Witam. Mam trochę nieciekawy problem :/ Jakiś czas temu zwaliło mi się coś w skrzyni i auto trochę stało na podwórku i padł mi akumulator :/ I teraz jest lipa bo auto niechce się otworzyć więc nie mam jak naładować akumulatora a niedługo chciałem dać auto do mechanika :/. Maskę mam zamkniętą a drzwi się nie chcą otworzyć nawet manualnie z kluczyka. Słyszałem coś o jakimś sposobie otwarcia maski przez nerkę (wtedy do plusa bym się podpiął) Jeśli ktoś by mógł to był bym wdzięczny za info na ten temat na pw (nie wiadamo kto przegląda te forum a mamy tu ponad 3000 użytkowników) Jednak boje się trochę o nerkę. Zastanawiam się nad bagażnikiem bo tam ostatnio znajomy zwalił mi taki zaczep na tym całym hudraulicznym podnośniku (takie kółeczko trzymające te całe bajery, żeby się nie zssunęły z tego metalowego kołeczka) - ja nie miałem czasu i wsadziłem tam kapsel od wódki, który trzyma to i jak bym to teraz wypchnął ten kapsel od strony szyby to czy była by jakaś możliwość otwarcia bagażnika ?

    Pozdrawiam

  2. #2
    Vip Vip
    Dołączył
    Apr 2008
    Posty
    992
    BMW
    brak
    Skąd
    Kwiatkowice
    Bagażnik też da się otworzyć awaryjnie, dostaniesz się wtedy bezpośrednio do akumulatora. Wystarczy włożyć kluczyk w zamek, przekręcić w stronę w którą się otwiera (nie pamiętam, chyba w prawo), po obrocie o 45 stopni poczujesz opór (gdybyś miał naładowany akumulator, to wówczas klapa by się otworzyła), wtedy dociskasz kluczyk tak jakbyś chciał wcisnąć zamek i przekręcasz jeszcze o 45 stopni (razem 90), wówczas zamek od klapy puści i możesz ją otworzyć ;)

  3. #3
    Doświadczony Użytkownik
    Dołączył
    Jan 2008
    Posty
    1,126
    BMW
    e38 735 v8 98'
    Skąd
    Skierniewice
    Dzięki za Info!!!!!!!!!


    ps. Lecę sprawdzić :D mam nadzieję, w przypadku klapy z hydraulicznym podnośnikiem to wypali!

    edit: Zadziałało :D Łukasz jak kiedyś spotkamy się na jakimś zlocie czy coś to masz u mnie piwko! Dzięki!!!

  4. #4
    Vip Vip
    Dołączył
    Apr 2008
    Posty
    992
    BMW
    brak
    Skąd
    Kwiatkowice
    :D Cieszę się, że mogłem pomóc ;)

  5. #5
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Nov 2008
    Posty
    244
    BMW
    E38 740
    Skąd
    Kraków
    no balanga :D centralnie balanga :D positiv miażdżysz :D
    mogę wstawić ten dialog w dziale dowcipy? :)

    Kiedy kończy się kultura? Wraz z ostatnim pociągiem do Krakowa :)

  6. #6
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Mar 2009
    Posty
    213
    BMW
    M62B35 iA.
    Skąd
    Podkarpacie.
    No ten pomysł z kapslem jest druzgocąco-powalający , no ale każdy sposób może byc skuteczny-he he ;) .

  7. #7
    Vip Vip Awatar coboss
    Dołączył
    Feb 2009
    Posty
    4,002
    BMW
    E38 730d
    Skąd
    Szlachta Rydzyńska koło wsi Leszno
    Kapsel mówisz :D mnie szl... trafił i założyłem 4 porządne paski zaciskowe :D trochę skrzypią od naprężeń ale w odróżnieniu od podkładek trzymają tłok na miejscu ;]

    A awaryjne otwieranie polega na siłowym przekręceniu kluczyka w sumie o 90* normalne otwarcie drzwi to 45* przy awaryjny otwieraniu trzeba na siłę przekręcić mocniej zamek bo stawia zauważalny opór ;)
    ---===Bo radość to suma drobnych przyjemności===---

    *** UWAGA! ACHTUNG! ATTENTION! ATENCION! ***
    Ze względu na ograniczony czas coraz rzadziej zaglądam na forum :(
    W sprawach pilnych proszę o kontakt na maila coboss@op.pl pamiętajcie o zaznaczeniu, że jesteście klubowiczami!

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •