Pokaż wyniki od 1 do 9 z 9

Wątek: Zablokowany bagażnik ??

  1. #1
    użytkownik
    Dołączył
    Jul 2007
    Posty
    5,673
    BMW
    e38 czerwone
    Skąd
    Białytok

    Zablokowany bagażnik ??

    .........................
    Ostatnio edytowane przez Neuf ; 16-01-2011 o 10:24

  2. #2
    Zaawansowany Użytkownik Awatar tgracing
    Dołączył
    May 2008
    Posty
    970
    BMW
    BMW E38 750iL '00 Cosmosswarz Shadowline, F11 535d xDrive '16, Ex. Mini R53 Cooper S '02 & E34 525i
    Skąd
    Szczecin, aktualnie: DE, Bodensee
    A ma rękaw na narty?
    "Nada pode me separar do amor de deus" Ayrton Senna da Silva (1960-1994)

  3. #3
    użytkownik
    Dołączył
    Jul 2007
    Posty
    5,673
    BMW
    e38 czerwone
    Skąd
    Białytok
    ........................
    Ostatnio edytowane przez Neuf ; 16-01-2011 o 10:24

  4. #4
    Vip Vip
    Dołączył
    Nov 2008
    Posty
    1,068
    BMW
    E38- 740D 1999r.p.
    Skąd
    62-872 Godziesze
    Miałem podobną sytuację na siłę zamknąłem bagażnik a później nie chciał się otworzyć.
    Rozwiązanie problemu dwóch kolegów dociskało klapę bagażnika a Ja go potraktowałem pilotem i puścił .

  5. #5
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Feb 2008
    Posty
    43
    BMW
    7
    Skąd
    białystok
    witam panowie, to chodzi o moj sprzęt a więc sytuacja wygląda tak ze dociąganie podnosi go do góry i wystaje tak ok. 1 centymetra nad błotnikami tylko jakby ta ostatnia zapadka w zamku nie chce puscic, dociskalismy, szarpalismy i nic, wcisnę guzik to sie zamyka i spowrotem wraca w pozycje jakby otwartej klapy ale cos nie chce jej puscic, czyzby muszę rwac ja na siłe albo ciąc klape?

    ----


    aha i jeszcze jedno jak zamykalem ją pierwszy raz to nie chciała sie zamknąć dopiero jak ten jezyczek w zamku przepchnąlem palcem to sie zamkneła a dalej to juz wiecie co sie stało

  6. #6
    Vip Vip
    Dołączył
    Nov 2008
    Posty
    1,068
    BMW
    E38- 740D 1999r.p.
    Skąd
    62-872 Godziesze
    W takim razie proponuję podjechać do gości co awaryjnie otwierają zamki albo do konkretnego zakładu co dorabia klucze są tam naprawdę kompetentne osoby co mają pojęcie o zamkach może coś doradzą i pomogą na rwanie i cięcie będzie jeszcze czas :)
    Powodzonka :)

  7. #7
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Mar 2009
    Posty
    230
    BMW
    e38 750i
    Skąd
    Wawa
    u mnie jak nie chciala sie otworzyc to robiłem jak bym był tym automatycznym zamkiem ;D jakkolwiek to brzmi robiłem to co on, nacisnałem klape w tym samym momencie nacisnalem zamek i z prędkością zamka uniosłe ją do góry i się otworzylo w innym przypadku była jakby niedomknięta

  8. #8
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Mar 2009
    Posty
    230
    BMW
    e38 750i
    Skąd
    Wawa
    teraz ja, mam podobny problem wymienilem zawiasy wszystko ok, przez jakis czas od czasu do czasu mi się zacina klapa i nie moge jej otworzyc ani z auta ani z pilota, musi usnąc postoi przez noc i dopiero, w czym tkwi problem ? :/

  9. #9
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Feb 2008
    Posty
    43
    BMW
    7
    Skąd
    białystok
    a wiec u mnie przyczyną było przesuniecie sie klapy, gdyz nie bylo jednego amortyzatorka i klapa sie przesunęła w jedną stronę i ten dzyndzelek co sie kreci od domykania nie zachaczał o rygiel od klapy. Sprobuj klape napchnąc w lewą stronę i zobacz czy to cos pomoze, u mnie pomogło

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •