Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 16 z 16

Wątek: [mechanika] Błąd 62

  1. #11
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Jan 2009
    Posty
    642
    BMW
    E38 740 Manual
    Skąd
    Warszawa
    widzisz bitek i on do tego chce jeszcze gaz wkładać ....

    zaraz ci napisze że silnik igła że moc ma i z inna dobita 735 szedł w łeb i że do 100 idzie jak nowa ;)


    Pozdrowienia Dla Wyznawców Wiary W Niutonometra Wielkiego Czyli Wszystkich Traktorów (Diesli)

    Dieslu, jeśli Cie wyprzedzam, to nie dlatego że chce się ścigać, ale dlatego że śmierdzi !

  2. #12
    Doświadczony Użytkownik
    Dołączył
    Feb 2009
    Posty
    1,172
    BMW
    BMW X5 4,8i ,M5 E39
    Skąd
    POLSKA
    Powiem tak ja na początku też próbowałem szukać przyczyny w odmie i innych duperelach. Potem zrobiłem kompresję i próbę olejową i wszystko stało się jasne :-) Remont albo na złom i szukać angola, wybrałem remont bo lepiej to się kalkulowało.
    X5 4,8 i , poszukiwana E38 750 V12

  3. #13
    Zaawansowany Użytkownik Awatar ups00
    Dołączył
    Nov 2008
    Posty
    112
    BMW
    e38 m62b44 orientblau
    Skąd
    Kraków
    wracajac do tematu blad ten sie powiela po kasowaniu jak troche pojezdze a i jest tez tak czasem ze jest wszystko ok i to nie jest zalezne od pogody czy temperatury

  4. #14
    Doświadczony Użytkownik
    Dołączył
    Jan 2008
    Posty
    2,061
    BMW
    750iL
    Skąd
    UK
    HAHHAHAH CHŁOPAKI śmiech mnie bierze na te teksty...Skąd wogóle możecie wiedzieć jaką mam kompresję skoro pomiar jak się potem okazalo został wykonany błędnie?! Sprawdzcie lepiej swoje silniki, bo moze te 16 to macie w swoich dieslach i nawet o tym nie wiecie specjalisci :hah: Wypraszam sobie teksty w stylu "złom", bo to nie jest żaden złom. Gdyby tak bylo, to mialby muła i nie jechał, a nie ma muła. Przyspieszenie jest FABRYCZNE mierzone po kilka razy, V-max tez jak z fabryki, wiec mi kitu nie wciskajcie. Ja się staram pogadać rzeczowo a pan TDI for senior jak zwykle ucieka w skrajności.

    To forum schodzi na psy...


    ups00 - recepta panstwa ekspertow: jak masz problem z silnikiem i kompresje ponizej 15 to wy....dol cały silnik i kup drugi ze szrotu który na 100% będzie lepszy. żałosne

    MOD: Na forum zachowujemy się godnie. Przypominam, że obecność tutaj jest całkowicie dobrowolna.

  5. #15
    Doświadczony Użytkownik
    Dołączył
    Feb 2009
    Posty
    1,172
    BMW
    BMW X5 4,8i ,M5 E39
    Skąd
    POLSKA
    Cytat Zamieszczone przez RockR
    HAHHAHAH CHŁOPAKI śmiech mnie bierze na te teksty...Skąd wogóle możecie wiedzieć jaką mam kompresję skoro pomiar jak się potem okazalo został wykonany błędnie?! Sprawdzcie lepiej swoje silniki, bo moze te 16 to macie w swoich dieslach i nawet o tym nie wiecie specjalisci :hah: Wypraszam sobie teksty w stylu "złom", bo to nie jest żaden złom. Gdyby tak bylo, to mialby muła i nie jechał, a nie ma muła. Przyspieszenie jest FABRYCZNE mierzone po kilka razy, V-max tez jak z fabryki, wiec mi kitu nie wciskajcie. Ja się staram pogadać rzeczowo a pan TDI for senior jak zwykle ucieka w skrajności.

    To forum schodzi na psy...


    ups00 - recepta panstwa ekspertow: jak masz problem z silnikiem i kompresje ponizej 15 to wy....dol cały silnik i kup drugi ze szrotu który na 100% będzie lepszy. żałosne

    MOD: Na forum zachowujemy się godnie. Przypominam, że obecność tutaj jest całkowicie dobrowolna.

    RockR czego się tak denerwujesz?? Jeśli masz sprawny to ok, jeśli Ci źle zrobili kompresje to też ok. Ja po prostu piszę ile powinien mieć kompresji sprawny silnik V8, jak nie wierzysz to skonsultuje się z dobrym mechanikiem który zajmuje się V8 bmw, a tych jest jak na lekarstwo boją się tych silników jak diabeł swięconej wody. Nie wiem kto nagadał Ci bzdur że kompresja 10 czy 11 jest ok w tych sinikach, może wszyscy mylą to ze sprężaniem które rzeczywiście wynosi 10 ??

    Powiem Ci tak, ja też mierzyłem sobie przyspieszenie przed remontem i też leciałem 250 bez problemu i też wszystko wychodziło praktycznie fabryka biorąc pod uwagę mój bład w pomiarze. Dodam jeszcze jedną ciekawostkę że przyspieszenia książkowe nie są prawdziwe i nasze auta przyspieszają szybciej ( sprawne ) niż napisane jest w książce.
    X5 4,8 i , poszukiwana E38 750 V12

  6. #16
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Jan 2009
    Posty
    642
    BMW
    E38 740 Manual
    Skąd
    Warszawa
    Dodam jeszcze jedną ciekawostkę że przyspieszenia książkowe nie są prawdziwe i nasze auta przyspieszają szybciej ( sprawne ) niż napisane jest w książce.
    Potwierdzam


    Pozdrowienia Dla Wyznawców Wiary W Niutonometra Wielkiego Czyli Wszystkich Traktorów (Diesli)

    Dieslu, jeśli Cie wyprzedzam, to nie dlatego że chce się ścigać, ale dlatego że śmierdzi !

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •