Strona 2 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 37

Wątek: [mechanika] na D samochód się toczy i nie reaguje na wciśnię

  1. #11
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Sep 2009
    Posty
    128
    BMW
    E38 750i 1995
    Skąd
    Piaseczno
    Dzięki za uwagę a ogólnie to potencjometr już został wykluczony teraz został tylko komputer bo EML-a nie sprawdzę ręcznie

    =// Bardzo Modny Wózek \\=

  2. #12
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Jan 2009
    Posty
    259
    nie wiem czy twoje emle to to samo co moj eml, ale u mnie widac prace emla. z boku ma sprężyne, i widac na niej czy sie otwiera i o ile.

    jak nie zobaczysz tak, to musisz rozebrac dolot, zdjąć gume przed EMLem poprostu, i patrzec w srodek czy chodzi, tylko tego juz raczej nie zrobisz na odpalonym, a moze byc różnica na zgaszonym i odpalonym.

  3. #13
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Sep 2009
    Posty
    128
    BMW
    E38 750i 1995
    Skąd
    Piaseczno
    No dobra a powiedz mi gdzie to się znajduje?? bo chyba mi się coś pomieszało. Albo Ty po prostu mówisz o przepustnicy. Mi się wydawało że EML to moduł znajdujący się w skrzynce z bezpiecznikami ale nie wiem tego na pewno.

    =// Bardzo Modny Wózek \\=

  4. #14
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Jan 2009
    Posty
    259
    mówiłem o przepustnicach, modułu ci sprawdzić nie pomoże nikt bez pomocy komputera :)

    jak zobaczysz ze przepustnice się nie otwierają, a raczej na pewno nie, no to winnym powinien być właśnie moduł. podpięcie pod komputer powinno wyjaśnić co nieco.

  5. #15
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Feb 2009
    Posty
    38
    wiesz a ja mam to samo jak mi sie antynapad włączy . moge sobie wtedy wciskac i wciskac pedał gazu a silnik na obroty nie wchodzi. moze ty masz cos podobnego zainstalowane a nie wiesz o tym.ja to montowałem we wrocku w bmw stando i mysle ze jak tam zadzwonisz to ci powiedza jaki układ jest blokowany w ten sposob . u mnie wystarczy wyjąć jeden zabezpieczający bezp i wszystko wraca do normy

    ........................................

    22:49

    chłopie dopiero sie dopatrzyłem ze ty z piaseczna a masz tam warsztat jacka grabowskiego na puławskiej - "elektronika" regenerowałem u niego 2 sterowniki od turbin w sumie 2 tys - zaden nie działa he he ale z tym powinien sobie poradzic

  6. #16
    czytam i widzę, że ta rozmowa do niczego nie doprowadzi.

    Żadnych linek nie ma, nie da się pod maską dodać gazu, nie da się "na węch" sprawdzić EML czy jego sterownika.

    Napisałeś kolego, że masz kłopot z komunikatem motornotprogram i tu leży przyczyna Twoich kłopotów. Jedź na dobrą diagnostykę - komp na 100% pokaże co jest nie tak, jedyny kłopot moze byc ze zrozumieniem co komp co Ciebie mówi :)

    Daj znac w tym temacie jak postępy
    Czyste sumienie wynika najczęściej ze złej pamięci

  7. #17
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Sep 2009
    Posty
    128
    BMW
    E38 750i 1995
    Skąd
    Piaseczno
    prawdopodobnie już w poniedziałek będę coś wiedział.

    =// Bardzo Modny Wózek \\=

  8. #18
    A ja mam poraz kolejny pytanie do kolegi 190011. Kiedy w końcu raczysz się przedstawić w odpowiednim dziale? Czy to jest dla Ciebie aż takie trudne?!!!
    [URL]http://7er.pl/showthread.php/9030-Damias[/URL]

  9. #19
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Sep 2009
    Posty
    128
    BMW
    E38 750i 1995
    Skąd
    Piaseczno
    Okazało się że padł EML. Zakupiłem używany wmontowałem do samochodu ale nie wiem gdzie go teraz mogę dostroić może ktoś mi podpowie. Bawaria odpada bo ceny to mają z kosmosu

    =// Bardzo Modny Wózek \\=

  10. #20
    No to jak nie ASO to ktoś kto ma kompa, możliwość podpięcia do auta i umiejętności żeby go "zestroić" z autem.
    [URL]http://7er.pl/showthread.php/9030-Damias[/URL]

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •