Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 20

Wątek: [E32] Prosze o porade - felgi

  1. #11
    Fakt, nie shadow, ta czarna nerka (skąd innąd faktycznie nie pasująca) mnie zmyliła. Nadal jednak uważam, że takie koło będzie dość dobrze wyglądać. Kiedyś miałem e28 z podobnie zrobionymi kołami i było oki.

  2. #12
    Zaawansowany Użytkownik Awatar zIeLoNy3000
    Dołączył
    Mar 2009
    Posty
    152
    BMW
    E34 M50B25 & E36 M52B20
    Skąd
    Bydgoszcz
    Panowie grill jest czarny bo auto w przyszłym tygodniu będzie miało lampy black hella na przód oraz w przyszłym miesiący jak fundusz pozwoli to robie ciemnie szyby w profesjonalnej firmie :) wydaje mi sie ze w takiej konfiguracji koła będą pasować.

  3. #13
    Smerf Czepialski Awatar tuczi77
    Dołączył
    Oct 2008
    Posty
    12,249
    BMW
    E32 740iA
    Skąd
    ONA --> DW
    Blog
    1
    Felgi z czarnym środkiem będą świetnie wyglądać, natomiast choćbyś nie wiem co zaplanował mi ta czarna nerka na jasnym aucie będzie przeszkadzać. Ale to moje zadnie a twój samochód więc... :medit:

  4. #14
    Doświadczony Użytkownik
    Dołączył
    Jan 2008
    Posty
    1,126
    BMW
    e38 735 v8 98'
    Skąd
    Skierniewice
    Felgi świetnie będą współgrać z autem. Czarny grill i srebrne auto - podobna kolorystyka felg. TYLKO BŁAGAM!!! - zmień te listwy chromline na shadow bo auto teraz wygląda jak ni z krzaka ni z d... Albro całkowity chromline łącznie z grillem (wtedy felgi by nie pasowały raczej) albo całkowity shadow!

  5. #15
    Zaawansowany Użytkownik Awatar zIeLoNy3000
    Dołączył
    Mar 2009
    Posty
    152
    BMW
    E34 M50B25 & E36 M52B20
    Skąd
    Bydgoszcz
    listwy na shadowline chcialem zmienic w pierwszej kolejnosci ale wydaje mi się ze to dosyc deficytowy towar - bynajmniej ja się nie natknąłem na godny zestaw takich listew...

  6. #16
    Smerf Czepialski Awatar tuczi77
    Dołączył
    Oct 2008
    Posty
    12,249
    BMW
    E32 740iA
    Skąd
    ONA --> DW
    Blog
    1
    Cytat Zamieszczone przez zIeLoNy3000
    ... to dosyć deficytowy towar ...
    i dlatego dużo łatwiej będzie zmienić nerkę na chrom :P

  7. #17
    Zaawansowany Użytkownik Awatar MCGUMA
    Dołączył
    Jan 2009
    Posty
    616
    BMW
    e32 735i, e46 318, ex(e30 325i touring, e30 325i coupe, e30 318 sedan, )
    Skąd
    Mielno/Koszalin
    Felgi ładnie wyglądaja,będą pasowac....tylko sa ciut za waskie(przod oki,lecz na tył min 8,5)

    A wogole cena ich jest mala i jakosc wykonania marna.Przy masie siudemki łatwo sie poddaja.Polecił bym Ci bbs-y lub inne ale niestety markowe felgi kosztuja-nawet te uzywane :)


    PS

    Chyba,ze macie tam proste drogi bez dziur(niemozliwe),bo w moich regionach jest masakra!!!!
    Jest e32 7xx,E30 325i 24v swap na e30 335i :) i sprzedane :(

  8. #18
    Zaawansowany Użytkownik Awatar zIeLoNy3000
    Dołączył
    Mar 2009
    Posty
    152
    BMW
    E34 M50B25 & E36 M52B20
    Skąd
    Bydgoszcz
    w życiu bym nie myślał o zmianie felg gdybym miał z przodu 8,5 cala zamiast 9,5 cala, lecz sprzedaż moich tylko dwóch felg i kupno mniejszych dwóch w tym samym modelu graniczy z cudem a tymbardziej jeżeli chodzi o KESKIN KT4. Myśle ze jest to dobra firma porównywalna z BBS [??]

  9. #19
    Doświadczony Użytkownik
    Dołączył
    Jan 2008
    Posty
    1,126
    BMW
    e38 735 v8 98'
    Skąd
    Skierniewice
    Cytat Zamieszczone przez zIeLoNy3000
    listwy na shadowline chcialem zmienic w pierwszej kolejnosci ale wydaje mi się ze to dosyc deficytowy towar - bynajmniej ja się nie natknąłem na godny zestaw takich listew...
    W takim razie pardon! Jak znajdę kiedyś jakieś listwy czarne do e32 (siedzę w wolnych chwilach trochę na allegro to wyślę Ci na pw. Ładnie wygląda z czarną nerą, będzie się komponować z tymi felgami więc nie zmieniaj nery na chrom tylko trochę poczekaj, poszukaj i zmień listwy na shadow ;)

    Pozdrawiam

  10. #20
    Vip Vip Awatar MiBhell
    Dołączył
    Jul 2007
    Posty
    1,156
    BMW
    ex. E32 735iA
    Skąd
    www.ASO-BMW.pl
    Jesli caly bedzie w shadow to moze by wyszlo w przeciwnym razie sie pogryzie..

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •