Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 16

Wątek: e38 ale tylko 728

  1. #1
    Doświadczony Użytkownik Awatar sz4l0ny
    Dołączył
    Sep 2007
    Posty
    2,755
    BMW
    e32
    Skąd
    Kraków

    e38 ale tylko 728

    Poszukiwania 728iL trwają, niestety tych aut jest tak mało, że szanse na znalenienie ciekawego egzemplarza w normalnej cenie są równe zeru.

    Uwagę zwróciło auto z tego ogłoszenia:

    http://moto.allegro.pl/item741642634...ana_pilne.html

    Miły środek i manual to na pewno atuty.

    Prosze o komentarze i sugestie.
    Czarne e32 w benzynie!


  2. #2
    Doświadczony Użytkownik Awatar grabol
    Dołączył
    Feb 2008
    Posty
    1,649
    BMW
    BMW e10 2002ti, e39, X5 4.8is
    Skąd
    Warszawa / St.Miłosna
    witam!

    Wiele z tych zdjec i opisu wywnioskowac nie jestesmy w stanie.. :/

    Cena jest optymalna co do roku i wyposarzenia i trzeba by to zobaczyc na wlasne oczy !

    A jesli masz daleko , zadaj duzej ilosci zdjec i szczerych odpowiedzi co do autentycznego stanu auta!

    Co do silnika - sam mialem 728 w 6cio biegowej skrzyni i bardzo polecam taki uklad bo wielu sie oszukalo na ulicy a spalanie i elastycznosc silnika mnie rowniez :)

    Jestem zaa :]

  3. #3
    Oj tam zaraz tylko 2.8. To naprawdę dobry silnik, oszczędny, stosunkowo mocny, trwały i co najważniejsze tani w naprawie (również w diagnostyce)

    Na pewno lepszy od 3.0 V8 a i ewentualny gaz tańszy ;)

    Samochód z ogłoszenia? Wart uwagi
    Czyste sumienie wynika najczęściej ze złej pamięci

  4. #4
    Doświadczony Użytkownik Awatar sz4l0ny
    Dołączył
    Sep 2007
    Posty
    2,755
    BMW
    e32
    Skąd
    Kraków
    Cytat Zamieszczone przez sylwek7
    Oj tam zaraz tylko 2.8. To naprawdę dobry silnik, oszczędny, stosunkowo mocny, trwały i co najważniejsze tani w naprawie (również w diagnostyce)

    Na pewno lepszy od 3.0 V8
    Napisalem "tylko 2.8" bo interesuje mnie TYLKO ta wersja silnikowa :D

    Jestem dokładnie tego samego zdania co sylwek7.

    Co do auta to szkoda że tak daleko, połączenie środka z tym lakierem ładnie gra i to co widzę na zdjeciach cieszy oko.

    Może jest ktoś z okolic kto mógłby na nią spojrzeć?
    Czarne e32 w benzynie!


  5. #5
    Doświadczony Użytkownik
    Dołączył
    Aug 2008
    Posty
    2,603
    BMW
    740iA e-32
    Skąd
    Rawicz Wlkp
    Blog
    1
    Grabol 728i nie szło w 6 tylko 5 biegowej skrzyni, chyba że coś przerabiałeś :)

    Co do auta to trza jechać obejrzeć innej opcji nie ma na zdjęciach zawsze jest okej :)

  6. #6
    Zaawansowany Użytkownik Awatar M@rcin
    Dołączył
    Feb 2009
    Posty
    287
    BMW
    E65 730d FL
    Skąd
    Dębica - Katowice
    To nie jest oryginalna skórka w środku. Koleś obszył je na nowo jakąś "eko-skórą"

  7. #7
    Doświadczony Użytkownik Awatar sz4l0ny
    Dołączył
    Sep 2007
    Posty
    2,755
    BMW
    e32
    Skąd
    Kraków
    Cytat Zamieszczone przez M@rcin
    To nie jest oryginalna skórka w środku. Koleś obszył je na nowo jakąś "eko-skórą"
    Skad ta pewnosc? Srodek oryginal banan powinien miec wszystkie elementy bananowe - tak mi sie przynajmniej wydaje? Fotele i srodki boczkow moga byc przekladki - nawet jesli to wyglada to w miare fajnie
    Czarne e32 w benzynie!


  8. #8
    Doświadczony Użytkownik Awatar grabol
    Dołączył
    Feb 2008
    Posty
    1,649
    BMW
    BMW e10 2002ti, e39, X5 4.8is
    Skąd
    Warszawa / St.Miłosna
    [quote="Zdzira 850I"]Grabol 728i nie szło w 6 tylko 5 biegowej skrzyni, chyba że coś przerabiałeś :)



    Aaa noo bylo przrabiane :D

  9. #9
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Aug 2009
    Posty
    395
    BMW
    A6-na razie
    Skąd
    Biała Podlaska
    Cytat Zamieszczone przez sz4l0ny
    Cytat Zamieszczone przez M@rcin
    To nie jest oryginalna skórka w środku. Koleś obszył je na nowo jakąś "eko-skórą"
    Skad ta pewnosc? Srodek oryginal banan powinien miec wszystkie elementy bananowe - tak mi sie przynajmniej wydaje? Fotele i srodki boczkow moga byc przekladki - nawet jesli to wyglada to w miare fajnie
    Środki boczków nie wyglądają mi na przekładkę bo ori są przeszywane jak tu:

    http://photos01.otomoto.pl/photos/or...C9898612_5.jpg

    W 96 roku powinny być airbagi w drzwiach a tutaj ktoś przydrucił i ceratę nakleił. Kompozycja czarnego środka ze sraczkowato-żółtą ceratą nie powala na kolana.Przynajmniej mnie.Ale być może to auto ma inne atuty.

    Poza tym blacharsko-lakierniczo wymemlaniec sprayem malowany,jak to widac na zdjęciach to na żywo musi być tragedyja panie
    Czasami wychodzi lepiej niż planujesz-pomyślał chłop gdy rzucił młotkiem w kota a trafił w teściową

  10. #10
    Moderator Mod Awatar BOSS
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    4,119
    BMW
    740i
    Skąd
    Dolny Slask
    Za to powalaja na kolana za male opony rodem z 5tki i wklad lusterka kierowcy rodem z ... hgw ;D ;D
    Nie wspomne juz o "full opcji" z klima na pokretlach i raptem z ASC na wypasie :D , spartolonym malowaniu obu bokow, wycioranej kierze jak przy 600tkm :razz:

    Takze moja sugestia: daj sobie z nia spokoj-> jak znam zycie takich "niespodzianek" bedzie w niej full ;D (taka full opcja ;D ;D )
    Każdy człowiek jest jak książka, ma dobre strony, wystarczy tylko przekartkować te złe !!!

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •