Strona 3 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 34

Wątek: 23 letni właściciel Mercedesa SLR:-)

  1. #21
    Doświadczony Użytkownik
    Dołączył
    Jan 2008
    Posty
    1,126
    BMW
    e38 735 v8 98'
    Skąd
    Skierniewice
    Tak swoją drogą to straszny przypał. Chyba bym się trochę wstydził jak bym gdzieś przydzwonił i pół polski by o tym gadało :D

  2. #22
    7ka
    Gość
    szkoda mi tylko tych ludzi ktorzy nie mieli nic wspolnego z calym rajdem.. mowa o tym vanie..

    tak jak powiedzialem..chlopak za kierownica jest niesamowicie nieobliczalny.. jak widac stalo sie to co sie stalo..

    http://www.carworld.pl/2009/09/20/me...wislostradzie/

  3. #23
    Vip Vip
    Dołączył
    Jul 2008
    Posty
    1,949
    BMW
    było e32 m60, teraz pożyczam matiza od żony
    Skąd
    Kraków
    Auto pozostaje tylko autem.... kwestia czy w błoto pójdzie 3tys, czy 2 mln pln??

    Niby nic, ale z drugiej strony ile jest warte ludzkie życie?? - z pewnością (pomijając jak się zachował i że naraził innych ludzi), jakby jechał jakimś fiacikiem albo oplem, to z pewnością nie byłby w stanie o własnych siłach zbiec z miejsca wypadku.

    Co do takiego ścigania, to w zwykłym ruchu ulicznym jestem temu bardzo przeciwny - jak chce (w końcu jak widac to go stać), to niech se wynajmie jakiś pas startowy lotniska albo zamknięta prywatną drogę, a nie straszy i naraża ludzi (kurde, albo się starzeję, albo już za dużo w życiu głupich wypadków widziałem...).
    Okres i wypłata... jedno i drugie jest co miesiąc, a jak nie ma to znaczy, że ktoś was zdrowo wyruchał...

  4. #24
    Vip Vip Awatar coboss
    Dołączył
    Feb 2009
    Posty
    4,002
    BMW
    E38 730d
    Skąd
    Szlachta Rydzyńska koło wsi Leszno
    Cytat Zamieszczone przez positiv
    Cytat Zamieszczone przez coboss
    byle by się nie dorabiali na krzywdzie innych!
    Szeroko trochę powiedziane. Wiesz w Polsce to nawet jak masz sklep z fajkami to dorabiasz się na krzywdzie ludzkiej. A jeśli jesteś młody i nie narzekasz na stan finansowy, masz ładne auto to odrazu jesteś kryminalistą i bandytą.
    Mi to nie przeszkadza ;D
    A jeżeli chodzi o dorabianie się na krzywdzie innych to: wykorzystywanie i traktowanie jak śmieci pracowników (uznawanie się za chu.. wie kogo)
    Rzeczy jakie ogląda się w TV np. małżeństwo całe życie marzy o domu, po 30 latach pracy kupuje go a deweloper ich wysadza, na końcu zostają z długami, bez domu i marzeń zdani na siebie. Takich od razu bym zaje...
    Złodziei i takich tam. Dobrze wiecie o co chodzi.
    Przede wszystkim handlarzy ludźmi i inne ścierwo. Człowiek jest dobry i uczciwy, ale w takim wypadku wiem, że potrafiłbym zabić bez mrugnięcia okiem i nawet bym się nie zastanawiał...


    Cytat Zamieszczone przez positiv
    Przykład:

    Cytat Zamieszczone przez bitek-bitek
    Heheh biedny Cygan.Kurw..a nie mogę po poprostu. I powiedzcie że uczciwie pracuje od 7 do 15stej.
    Bardzo nie lubię takich rzeczy. To, że nie charuje od 15 do 7mej czy na odwrót to nie znaczy, że złodziej odrazu... Może gość ma łeb do interesów poprostu
    Dokładnie, może ma udziały w wielkich spółkach, gra na giełdzie...
    ---===Bo radość to suma drobnych przyjemności===---

    *** UWAGA! ACHTUNG! ATTENTION! ATENCION! ***
    Ze względu na ograniczony czas coraz rzadziej zaglądam na forum :(
    W sprawach pilnych proszę o kontakt na maila coboss@op.pl pamiętajcie o zaznaczeniu, że jesteście klubowiczami!

  5. #25
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Jun 2009
    Posty
    41
    BMW
    E30 325i
    Skąd
    Kobyłka
    A pomyslec ze jeszcze w kwietniu siedzialem w tym SLR majac praktyki w ASO mercedes w Aninie.
    http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/...0c10a35b9.html

  6. #26
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Nov 2008
    Posty
    244
    BMW
    E38 740
    Skąd
    Kraków
    szkoda takiego wozu :)


    Kiedy kończy się kultura? Wraz z ostatnim pociągiem do Krakowa :)

  7. #27
    Super Moderator Awatar Anatol
    Dołączył
    Jun 2007
    Posty
    6,149
    BMW
    e38 735 iA
    Skąd
    Warszawa
    Auto było w trakcie "zakupu" a ferrari jechał brat .... a tak na marginesie to ludzie od kebabu w centrumie ;D

  8. #28
    Doświadczony Użytkownik Awatar Aldik
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    6,420
    BMW
    740xd f01
    Skąd
    Katowice
    Bez obrazy ale mnie to auto wogóle sie nie podoba, jakieś brzydactwo - robal taki czy cuś...

  9. #29
    użytkownik
    Dołączył
    Jul 2007
    Posty
    5,673
    BMW
    e38 czerwone
    Skąd
    Białytok
    Cytat Zamieszczone przez Aldik
    Bez obrazy ale mnie to auto wogóle sie nie podoba, jakieś brzydactwo - robal taki czy cuś...
    Tu nie chodzi o to czy auto jest ładne czy nie ... Chodzi raczej o pieniądze jakie poszły na złom ...

  10. #30
    Doświadczony Użytkownik Awatar Aldik
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    6,420
    BMW
    740xd f01
    Skąd
    Katowice
    Cytat Zamieszczone przez Neuf
    Cytat Zamieszczone przez Aldik
    Bez obrazy ale mnie to auto wogóle sie nie podoba, jakieś brzydactwo - robal taki czy cuś...
    Tu nie chodzi o to czy auto jest ładne czy nie ... Chodzi raczej o pieniądze jakie poszły na złom ...
    Rozumiem - chciałem tylko powiedziec ze to i tak były zmarnowane pieniądze - moze jak dostanie z ubezpieczenia za to cos to kupi jakies pożądne auto - np bmw :)

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •