Strona 2 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 34

Wątek: 23 letni właściciel Mercedesa SLR:-)

  1. #11
    Zaawansowany Użytkownik Awatar zIeLoNy3000
    Dołączył
    Mar 2009
    Posty
    152
    BMW
    E34 M50B25 & E36 M52B20
    Skąd
    Bydgoszcz
    ktoś poprostu popłynął z tematem...

  2. #12
    Doświadczony Użytkownik Awatar Supermen
    Dołączył
    Nov 2008
    Posty
    2,108
    BMW
    e38 750iL
    Skąd
    Chojnice
    Cytat Zamieszczone przez WojtekD
    To byli cyganie (obaj - ten z merca i ten z ferrari), których spora grupa przyjechała potem na miejsce wypadku. Niestety właściciel Outlandera to mój znajomy :( Wracał spokojnie z żoną, dzieckiem i rodzicami z wczasów. Po przejechaniu 300 miał jeszcze 5 km do domu.
    Nie mam nic przeciwko do obcokrajowcom ale jeżeli to jest prawda to już mam nerwa. Nic nie robią nie pracują a mercami sie wożą!!! Oni hodują te pieniądze czy co?

    Swoją drogą to aż sie płakać chce jak sie takie auto rozbite widzi. Dobrze że chociaż ludzie nie ucierpieli
    Prowadzenie BMW serii 7 nie sprowadza się do jazdy do celu
    lecz jest celem samym w sobie.

    https://www.facebook.com/Chojnickie-Muzeum-Motoryzacji-i-Techniki-1624705857838311/



  3. #13
    7ka
    Gość
    chyba wiem o kogo chodzi... ten chlopak cygan.. znam go troche .. powiem tylko ze czlowiek nieobliczalny.. w 2003 kupil sobie najnowszego SL i wtedy pierszy raz widzialem 20" 14" z tylu 12,5" z przodu dal za nie 50 tys zl :shock: . bylem w szoku..chlopak nie wie co robic z kasa.. czesto przychodzil do Csina.. ogolnie rowny gosc ale jak widac jest bardzo nieodpowiedzialnym kierowca

  4. #14
    Doświadczony Użytkownik
    Dołączył
    Feb 2009
    Posty
    1,172
    BMW
    BMW X5 4,8i ,M5 E39
    Skąd
    POLSKA
    Cytat Zamieszczone przez 7ka
    chyba wiem o kogo chodzi... ten chlopak cygan.. znam go troche .. powiem tylko ze czlowiek nieobliczalny.. w 2003 kupil sobie najnowszego SL i wtedy pierszy raz widzialem 20" 14" z tylu 12,5" z przodu dal za nie 50 tys zl :shock: . bylem w szoku..chlopak nie wie co robic z kasa.. czesto przychodzil do Csina.. ogolnie rowny gosc ale jak widac jest bardzo nieodpowiedzialnym kierowca
    Heheh biedny Cygan.Kurw..a nie mogę po poprostu. I powiedzcie że uczciwie pracuje od 7 do 15stej.
    X5 4,8 i , poszukiwana E38 750 V12

  5. #15
    7ka
    Gość
    tata mieszka w Monte Carlo.. ;) generalnie wali mnie to skad ma i na co wydaje.. wiem ze rowny z niego gosc i tyle...

  6. #16
    Vip Vip Awatar coboss
    Dołączył
    Feb 2009
    Posty
    4,002
    BMW
    E38 730d
    Skąd
    Szlachta Rydzyńska koło wsi Leszno
    Dokładnie. Mnie też nie obchodzi skąd ludzie mają kasę i niech jej mają jak najwięcej, byle by się nie dorabiali na krzywdzie innych!
    ---===Bo radość to suma drobnych przyjemności===---

    *** UWAGA! ACHTUNG! ATTENTION! ATENCION! ***
    Ze względu na ograniczony czas coraz rzadziej zaglądam na forum :(
    W sprawach pilnych proszę o kontakt na maila coboss@op.pl pamiętajcie o zaznaczeniu, że jesteście klubowiczami!

  7. #17
    Doświadczony Użytkownik
    Dołączył
    Feb 2009
    Posty
    1,172
    BMW
    BMW X5 4,8i ,M5 E39
    Skąd
    POLSKA
    Cytat Zamieszczone przez coboss
    Dokładnie. Mnie też nie obchodzi skąd ludzie mają kasę i niech jej mają jak najwięcej, byle by się nie dorabiali na krzywdzie innych!
    Własnie o to mi chodzilo.. .o dorabianie sie na krzywdzie innych.
    X5 4,8 i , poszukiwana E38 750 V12

  8. #18
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    May 2008
    Posty
    464
    BMW
    nie ma
    Skąd
    Gryfino/Szczecin

  9. #19
    Doświadczony Użytkownik
    Dołączył
    Jan 2008
    Posty
    1,126
    BMW
    e38 735 v8 98'
    Skąd
    Skierniewice
    Cytat Zamieszczone przez coboss
    byle by się nie dorabiali na krzywdzie innych!
    Szeroko trochę powiedziane. Wiesz w Polsce to nawet jak masz sklep z fajkami to dorabiasz się na krzywdzie ludzkiej. A jeśli jesteś młody i nie narzekasz na stan finansowy, masz ładne auto to odrazu jesteś kryminalistą i bandytą. Przykład:

    Cytat Zamieszczone przez bitek-bitek
    Heheh biedny Cygan.Kurw..a nie mogę po poprostu. I powiedzcie że uczciwie pracuje od 7 do 15stej.
    Bardzo nie lubię takich rzeczy. To, że nie charuje od 15 do 7mej czy na odwrót to nie znaczy, że złodziej odrazu... Może gość ma łeb do interesów poprostu

  10. #20
    7ka
    Gość
    http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/...d5c37be6a.html

    jesli dobrze pamietam to Robert ma na imie..

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •