Strona 3 z 6 PierwszyPierwszy 12345 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 60

Wątek: Hrabia81 Wita na forum

  1. #21
    Zaawansowany Użytkownik Awatar hrabia81
    Dołączył
    Nov 2007
    Posty
    870
    BMW
    Chwilowo brak
    Skąd
    Polska
    Co chcesz zrobic na przyrost 120kucy ?
    wirus-chip ? gdzie takie sprzedaja?
    na przyrost mocy chip. w zakrecie pod warszawa jest majster ktory to robi chipuje silnik i skrzynie. ma chlopak pojecie. a co do kol to szukalem ich kilka miesiecy ale bylo warto.
    P.P.K.K

  2. #22
    jak nie zmacam tak jak anatol to w zyciu nie uwierze zeby nei wiem nawet jaki magik , nie wyciagnie z 4,4 samym softem 400kucy

    Oczywiscie bez obrazy mowie swoje zdanie i zdanie ludzi bawiacych sie w takie sprawy :)

  3. #23
    Zaawansowany Użytkownik Awatar hrabia81
    Dołączył
    Nov 2007
    Posty
    870
    BMW
    Chwilowo brak
    Skąd
    Polska
    mowcie co chcecie ja sie na modyfikacjach silnika nie znam i nie bede sie klucil. rozmawialem z czlowiekiem i powiedzial ze nie jest to problem zrobic z 286 na jakies 370. (to 400 bylo w zaokragleniu). a co do opon marcin978 to jakie twoim zdaniem powinny byc w 7 skoro 255/40/19 sa od 5?
    P.P.K.K

  4. #24
    Ja sie nie kluce ja to wiem i moge sie zalozyc o swoja 7ke , ze z softa nie wcyiagnie wiecej niz 40 KM < tu nawet przesadzilem chyba o 100% :D

    Jezeli mozesz daj mi namiar do tgo swojego fachowca , chetnie sie dowiem co on takigo planuje zrobic , to wtedy odrazu jade kombi E39 4,4 na przerobke 400KM

    Chyba ze beda jakies inne modyfikacje owszem zgodze sie wtedy ze da sie zrobic , ale to sa koszta 15tys w gore < nie licze przerobki na turbo tylko inne modyfikacje .

  5. #25
    Zaawansowany Użytkownik Awatar hrabia81
    Dołączył
    Nov 2007
    Posty
    870
    BMW
    Chwilowo brak
    Skąd
    Polska
    jeszcze raz powtarzam ze to sa slowa tego goscia co dokladnie chce tam zrobic to juz jest jego sprawa. (place wymagam :D ) ma koles pojecie na wlasne oczy widzialem jak starym audi80 w kupecie po swoich przerobkach objechal nowa m5. koniec tematu.
    P.P.K.K

  6. #26
    Vip Vip
    Dołączył
    Jun 2007
    Posty
    3,880
    BMW
    750iL
    Skąd
    Bielsk Podlaski
    :what: :hah: :hah: :hah: :hah: :hah: :hah: :what: :what: :what: :what: :what: :what: :what:

  7. #27
    Super Moderator Awatar EVAN
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    6,066
    BMW
    E38 '99 740iA, X3 M40i '20, I3s '20
    Skąd
    Kętaki
    Hmm faktycznie ciekawy ten chip na 400KM. Co do audi 80 to pewnie miał 5-cylindrowca z turbiną a wtedy można przykombinować z mocą. Co do silników wolnossących to podzielam zdanie Trola i Marcina że jest to niemozliwe. Chyba że wpakuje Ci tam kompresory albo turbiny ale to juz całkiem inna bajka.
    Albo zrobi Ci taki program że uzyskasz ok 380 przez 5 sekund i potem silnik do remontu :D
    Jeśli się na tym nie znasz to nie ufaj tak bezgranicznie "fachowcą" bo możesz się przejechać finansowo.
    Ale to tylko moje zdanie
    Moje EX - E38 730i '95, E38 735iA '98

  8. #28
    Super Moderator Awatar Anatol
    Dołączył
    Jun 2007
    Posty
    6,149
    BMW
    e38 735 iA
    Skąd
    Warszawa
    Czipsy przyszły :D

  9. #29
    użytkownik
    Dołączył
    Jul 2007
    Posty
    5,673
    BMW
    e38 czerwone
    Skąd
    Białytok
    no ja do tych 400 kucy dał jeszcze ze 4 magnetyzery i by wyskoczyło juz z 500 koni i jednocześnie by się kręciło coś około 7l/100km :)

  10. #30
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Sep 2007
    Posty
    155
    BMW
    bmw 730i
    Skąd
    dublin
    witam :D :D fajna ta bunia

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •