Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 19 z 19

Wątek: [audio] Tuba basowa a oryginalny sprzęt

  1. #11
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    400
    no zapewne grubsci kabla sa tragiczne:) szczerze mowiac jak dla mnie jesli juz sie w cos bawic to porzadnie:) bo w sumie posluchasz troche i bedzizesz chcial czegos lepszego.. szybciej czy pozniej trzeba bedzie to zmienic:)

    kabelki polozyc to nie jest takie ciezkie.. a juz od kabli pozostaje CI pare wkretow do wzmaka i strojenie:PP no ale jak juz kable zmieniac to przynajmniej przedni zestawik jakis w miare fajny kupic :D :]

  2. #12
    Doświadczony Użytkownik Awatar Aldik
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    6,420
    BMW
    740xd f01
    Skąd
    Katowice
    Hmm Panowie się widze rozpędzili - a ja chce po prostu tube do bagażnika wsadzic i tyle. Zbyt często się u mnie zmienia auta by inwestować w super sprzęt a nagle się okaże że tydzień później auto będzie u nowego klienta. A tube akurat mam, zmacniacz też - leży sobie i gnije, więc bym ją wsadził a wyjąć zawsze szybko można..

  3. #13
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    400
    heheh no tak;-) no to jednym slowem.. musisz sobie z radyjka wyciagnac sygnal na wzmacniacz, z aku do wzmaka i gotowe:) nic innego nie wymyslimy w tym temacie ;)

  4. #14
    Vip Vip Awatar MiBhell
    Dołączył
    Jul 2007
    Posty
    1,156
    BMW
    ex. E32 735iA
    Skąd
    www.ASO-BMW.pl
    tez jestem zwolennikiem ze jak robic to dobrze ale to nie jest tak chop bo w E30 robiłem to 2 dni i miałem pół auta rozebrane nie che mi sie w to bawidc od nowa.. potrzebuje tylko niskich tonów bo nie ma wcale :/

    Tak to wygladało w E30 jeden piec napedzał kicka drugi reszte czyli 6 głosników na zwrotnicach



    Co do tuby w bagazniku to Aldik odpusc bo poza trzeszvczaca rejestracja i bum bum na zewnatzr w srodku zadnego efektu nie bedzie.. przerabiałem tamat i w gr wchdzi tylko kicker w miejsce worka.. badz ta nieszczesna tuba tam wetknieta nio ale jak by to wygladało.. zero funkcjonalnosci..

  5. #15
    Vip Vip Awatar artas270
    Dołączył
    Oct 2008
    Posty
    332
    BMW
    Bmw 740i 4.4l
    Skąd
    Gdańsk
    Ja własnie bawie się w montaż jakiegoś mocnego uderzenia w aucie.Seryjne radio to porażka ale stwierdziłem że zostaje .Ze znajomym co się zajmuje Car Audio na co dzień kombinowaliśmy przez 2 dni rożnego rodzaje subwoferow i skrzyń(naprawde sporo przewineło się przez ten bagażnik)Rezultat...W tym aucie nic nie chce porządnie zagrać(zgroza)Więc poprzeczke trzeba było podnieść ale seryjne radyjko pozostało na swoim miejscu :) . Efekt w końcu zaczeło porządnie grać.Wzmacniak 4 kanałowy spięty tylko na woffer,woffer 2 cewkowy duża skrzynia na wymiar i zaczeło grać :) :) Tylko klape tylną trzeba wygłuszyć i będzie ok za rozsądną kase całość koszt 1300zl.

  6. #16
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Jun 2009
    Posty
    2
    Cytat Zamieszczone przez artas270
    Ja własnie bawie się w montaż jakiegoś mocnego uderzenia w aucie.Seryjne radio to porażka ale stwierdziłem że zostaje .Ze znajomym co się zajmuje Car Audio na co dzień kombinowaliśmy przez 2 dni rożnego rodzaje subwoferow i skrzyń(naprawde sporo przewineło się przez ten bagażnik)Rezultat...W tym aucie nic nie chce porządnie zagrać(zgroza)Więc poprzeczke trzeba było podnieść ale seryjne radyjko pozostało na swoim miejscu :) . Efekt w końcu zaczeło porządnie grać.Wzmacniak 4 kanałowy spięty tylko na woffer,woffer 2 cewkowy duża skrzynia na wymiar i zaczeło grać :) :) Tylko klape tylną trzeba wygłuszyć i będzie ok za rozsądną kase całość koszt 1300zl.
    2326

  7. #17
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Feb 2009
    Posty
    518
    BMW
    accord :)
    Skąd
    warszawa
    to ja sie podpinam do tematu.
    Z tym ze ja mam DSP, a do włozenia dwukanałowy wzmacniacz i skrzynke. Tyle ze nie wiem jak sie podpiąć pod oryginalną instalację.

    POnadto chce podłączyć również zestaw głosnomówiący do oryginalnego- tyle ze nie wiem czy mam kupiwac jakies przejściówki, czy bezpośrednio moge się podpiąc pod radio i tel w bagazniku.
    per aspera ad astra

  8. #18
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Jan 2009
    Posty
    84
    Witam, ja podpiąłem wzmacniacz i tube pod ori radio - bez dsp. Teraz jest juz za pozno zeby sie nad tym rozwodzic, ale jest to do zrobienia, wszystkie potrzebne kable sa w bagazniku. Za zmieniarką jest wzmacniacz orginalny, stamtad ciaglem wszystkie kable. Jakos nie byla wysmienita, ale uparlem sie na orginalne radio, wiec mialem. Po posluchaniu jednak jak to gra w e38 (bagaznik za dobrze wygluszony) wyciaglem wszystko i mysle wlasnie jak kickerem w miejscu podlokietnika ;) Pozdrawiam

  9. #19
    Początkujący Użytkownik Awatar landik
    Dołączył
    Aug 2008
    Posty
    54
    BMW
    E38 750i
    Skąd
    Koszalin
    Ja również mam podpięte wszystko pod ori sprzętem. Małą relacje pokazałem tutaj na 3 str
    http://forum.7er.pl/e38-750-shadow-line-vt4266,30.htm

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •