Czyżby to był jeden z pierwszych liczniejszych spotów w Wawie z którego nie ma fotorelacji :/
Czyżby to był jeden z pierwszych liczniejszych spotów w Wawie z którego nie ma fotorelacji :/
[URL]http://7er.pl/showthread.php/9030-Damias[/URL]