Strona 1 z 7 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 68

Wątek: Układ wydechowy

  1. #1
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Sep 2009
    Posty
    23
    BMW
    e32 735
    Skąd
    Sosnowiec

    Układ wydechowy

    Witam, zamierzam zamienić swoje sitko (bo inaczej się nie da nazwać tego co odprowadza moje spaliny) ;) na ... no właśnie na co? Czy kupić tłumik Bosala czy może używany a może coś takiego? http://www.allegro.pl/item744939462_...w_e32_e34.html. Ze szczególnym naciskiem na to ostatnie. Proszę o podpowiedzi bardziej doświadczonych userów.


    Wybaczcie oto prawidłowy link - http://www.allegro.pl/item744939462.html

  2. #2
    Doświadczony Użytkownik Awatar xsilver
    Dołączył
    Aug 2008
    Posty
    2,187
    BMW
    m60
    Skąd
    .Kraków
    Potrzebujesz cały wydech , czy tylko końcowy tłumik ?


    Zależy czego oczekujesz - jeżeli ciszy - to kup oryginał używany w dobrym stanie ...


    Jeżeli oczekujesz czegoś głośniejszego - to ten remus może być ciekawy - ale wygląda jak zlepek tłumików i ciężko przewidzieć co z niego wyjdzie /// lub kupić oryginalny tłumik końcowy i go wybebeszyć ---> efekt ---> http://www.youtube.com/watch?v=2QHpWBjAUFQ

  3. #3
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Sep 2009
    Posty
    23
    BMW
    e32 735
    Skąd
    Sosnowiec
    Będzie mi potrzebny niestety cały. I właściwie to bardzo fajnie by było wymieniając tłumik otrzymać w bousie przyjemny dla ucha dźwięk ;) Rzeczywiście ten REMUS dziwnie wygląda ale na zdjęciach jak widać na każdym jest logo. Niestety moje fundusze nie pozwolą mi na kupno nowego oryginalnego...

  4. #4
    Doświadczony Użytkownik Awatar xsilver
    Dołączył
    Aug 2008
    Posty
    2,187
    BMW
    m60
    Skąd
    .Kraków
    cały wydech można trafić na złomie za ok 100-200zł - wybebeszasz końcowy tłumik i masz dźwięk podobny do mojego . Tłumik środkowy zostawiasz bez zmian.


    Przypuszczam że za tego remusa gość będzie chciał z 400-500zł

  5. #5
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Sep 2009
    Posty
    23
    BMW
    e32 735
    Skąd
    Sosnowiec
    Heh, właśnie wylicytowałem sobie max za 500 a tu zonk - Nie osiągnięto ceny minimalnej :razz: I zastanawiałem sie czy to ma sens. Hmm niezły pomysł z tym szrotem tylko jakoś mało mamy siódemek na złomach.

  6. #6
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    May 2009
    Posty
    230
    Na razie osiagnales 200zl takze spokojnie ;)

  7. #7
    Doświadczony Użytkownik Awatar xsilver
    Dołączył
    Aug 2008
    Posty
    2,187
    BMW
    m60
    Skąd
    .Kraków
    szukasz kilku e32 z twojej okolicy na części - prosisz o wysłanie zdjęć wydechu - wybierasz najlepszy i jedziesz po niego.

  8. #8
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Sep 2009
    Posty
    23
    BMW
    e32 735
    Skąd
    Sosnowiec
    Tak najpewniej zrobie, dzięki.

  9. #9
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Jun 2009
    Posty
    468
    BMW
    735iA
    Skąd
    Wrocław
    Cytat Zamieszczone przez xsilver
    cały wydech można trafić na złomie za ok 100-200zł - wybebeszasz końcowy tłumik i masz dźwięk podobny do mojego . Tłumik środkowy zostawiasz bez zmian.


    Przypuszczam że za tego remusa gość będzie chciał z 400-500zł
    W takiej cenie w dobrym stanie? To mi daj namiar gdzie :) Bo już mnie trochę mój denerwuje :) A przy takiej cenie nie chce spawać tego co mam.


    Pozdrawiam

  10. #10
    Doświadczony Użytkownik Awatar xsilver
    Dołączył
    Aug 2008
    Posty
    2,187
    BMW
    m60
    Skąd
    .Kraków
    ja kupiłem od kolegi z forum bmw-klub.pl - tłumiki w idealnym stanie oryginalne Boysen co ciekawe z 97 roku :what: Jedyny minus, że musiałem po nie jechać do bielska - ale to na szczęście jakieś 90km ...

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •