Strona 4 z 7 PierwszyPierwszy ... 23456 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 31 do 40 z 68

Wątek: Układ wydechowy

  1. #31
    Doświadczony Użytkownik Awatar rodzinabmw
    Dołączył
    Oct 2007
    Posty
    3,221
    BMW
    było 730i V8 manual SATIN CHROME co mnie pokusiło by je sprzedać???
    Skąd
    okolice Sulechowa
    My właśnie założyliśmy ori od 750i wygląda rewelacyjnie i super brzmi. Ale na moje oko ciut za dużo wystaje i związku z tym prośba do posiadaczy V12 E32 o zdjęcia tłumika bym mógł porównać.

  2. #32
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Jan 2010
    Posty
    99
    Cytat Zamieszczone przez xsilver
    Można wywalić wkład katalizatora - nie trzeba spawać rur
    ja wyciąlem od gory katow i wyjąłem monolit , nastepnie katy zaspawalem , silnik lepiej się kręci , jest ciut głośniej a w moim portfelu zagościlo 800 zl za sprzedany monolit :) :)

  3. #33
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Feb 2010
    Posty
    238
    BMW
    e38 750i
    Skąd
    Strzałkowo
    A czy robił ktoś coś z wydechem w 750 e38

  4. #34
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Sep 2009
    Posty
    23
    BMW
    e32 735
    Skąd
    Sosnowiec
    Apropos, mam w dowodzie wpisane 730i KAT. Czy w takim razie po zabiegu KATALIZATOR=RURY moge mieć problemy na przeglądzie?

  5. #35
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Jan 2010
    Posty
    99
    to zależy od stacji diagnostycznej , kiedyś w e30 przywalili mi sie do tego ale to było we Wrocławiu , teraz robilem u siebie w Jaworznie i nie przyczepili się

  6. #36
    bmw4woman
    Gość
    Cytat Zamieszczone przez tajsi
    Cytat Zamieszczone przez xsilver
    Można wywalić wkład katalizatora - nie trzeba spawać rur
    ja wyciąlem od gory katow i wyjąłem monolit , nastepnie katy zaspawalem , silnik lepiej się kręci , jest ciut głośniej a w moim portfelu zagościlo 800 zl za sprzedany monolit :) :)
    Czyli rozumiem, że po wycięciu katów, można z nich wyjąć bebechy i sprzedać za dobrą kaskę? Pytam bo niedługo czeka mnie podobna operacja, tylko chcę się upewnić, żeby mechanik mnie nie zrobił w konia, że niby wyrzucił katalizatory a tak naprawdę sprzeda za 800zł

  7. #37
    Doświadczony Użytkownik Awatar xsilver
    Dołączył
    Aug 2008
    Posty
    2,187
    BMW
    m60
    Skąd
    .Kraków
    Wg. mnie najlepszy sposób - wyciągasz katalizatory i za pomocą druta (itp) wydłubujesz wkłady katalizatorów - nic nie trzeba wtedy spawać i co ważne po takim zabiegu nic nie widać.

  8. #38
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Jan 2010
    Posty
    99
    Cytat Zamieszczone przez bmw4woman
    Czyli rozumiem, że po wycięciu katów, można z nich wyjąć bebechy i sprzedać za dobrą kaskę? Pytam bo niedługo czeka mnie podobna operacja, tylko chcę się upewnić, żeby mechanik mnie nie zrobił w konia, że niby wyrzucił katalizatory a tak naprawdę sprzeda za 800zł
    jak wycinasz całe to nie trzeba wydłubywać sprzedajesz w całości ;) jak chcesz jednak zostawiś obudowe katow to po zdięciu układu wydechowego wycinasz w puszce od gory ,,klapkę'' przez ktorą wyciągasz monolit , następnie klapke trzeba zaspawać . uklad wydechowy masz cały i kilka zł w kieszeni

  9. #39
    bmw4woman
    Gość
    Cytat Zamieszczone przez xsilver
    Wg. mnie najlepszy sposób - wyciągasz katalizatory i za pomocą druta (itp) wydłubujesz wkłady katalizatorów - nic nie trzeba wtedy spawać i co ważne po takim zabiegu nic nie widać.
    No dobra, wyciągnę drutem flaki z katalizatora, i można to potem sprzedać? Jeśli tak,ile można za to wziąść kasiorki?

  10. #40
    Doświadczony Użytkownik Awatar xsilver
    Dołączył
    Aug 2008
    Posty
    2,187
    BMW
    m60
    Skąd
    .Kraków
    Będziesz miał coś takiego - tylko nie wiem ile to wyjdzie wagowo :
    http://www.allegro.pl/item890671311_...alizatora.html

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •