Strona 4 z 4 PierwszyPierwszy ... 234
Pokaż wyniki od 31 do 40 z 40

Wątek: [ blacharka] Lakierowanie auta

  1. #31
    Doświadczony Użytkownik Awatar Aldik
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    6,420
    BMW
    740xd f01
    Skąd
    Katowice
    krzywy Ty to albo jakieś malowanie skóry albo super zapraweczki albo leflektorki - no i co patrze na Ciebie z kieliszkiem w ręku i na to jak fajnie czasem coś zrobisz to sie zastanawiam czemu ja taki głupi i nie pije :D

  2. #32
    użytkownik
    Dołączył
    Jul 2007
    Posty
    5,673
    BMW
    e38 czerwone
    Skąd
    Białytok
    Krzywy szybka piłka z mojej strony - ja będę zmieniał u siebie zawias, a ty mi porobisz błotniczki bo z lakiernikiem już się nie dogadam bo wykopałem już mu dziurę ...

  3. #33
    Vip Vip
    Dołączył
    Jun 2007
    Posty
    3,880
    BMW
    750iL
    Skąd
    Bielsk Podlaski
    SPOKO, mialem mercedesa to na zaprawkach sie znam, ha ha ha

  4. #34
    Doświadczony Użytkownik
    Dołączył
    Feb 2009
    Posty
    1,172
    BMW
    BMW X5 4,8i ,M5 E39
    Skąd
    POLSKA
    Cytat Zamieszczone przez xsilver
    ja robię podobnie tylko zamiast cynku używam mini tlenkowej z dawnych czasów - jej nie zastąpi chyba żaden cynk w spreju ...
    Xsilver , tlenkowa jest ok, lepsza niż cynk, stara szkoła. Krzywy - bardzo ładnie Ci to wyszło - serio, aczkolwiek moje sprawne oko widzi że jest malowane :-)

    ----

    Aldik - jeśli chodzi o rodzaje pistoletów to np: do pomalowania metaliku musisz użyć pistoletu wysokociśnieniowego, żeby wyszło równo i ładnie musisz mieć kompresor z dużą butlą która utrzyma Ci cały czas takie samo ciśnienie robocze.
    X5 4,8 i , poszukiwana E38 750 V12

  5. #35
    Doświadczony Użytkownik Awatar xsilver
    Dołączył
    Aug 2008
    Posty
    2,187
    BMW
    m60
    Skąd
    .Kraków
    Cytat Zamieszczone przez bitek-bitek
    Aldik - jeśli chodzi o rodzaje pistoletów to np: do pomalowania metaliku musisz użyć pistoletu wysokociśnieniowego, żeby wyszło równo i ładnie musisz mieć kompresor z dużą butlą która utrzyma Ci cały czas takie samo ciśnienie robocze.

    I do tego dobry odolejacz/odwadniacz z filtrem ...


    Kiedyś miałem coś takiego jak minia okrętowa - to dopiero była minia - ale się niestety skończyła Muszę na jakiś okręt uderzyć :D

  6. #36
    Doświadczony Użytkownik
    Dołączył
    Feb 2009
    Posty
    1,172
    BMW
    BMW X5 4,8i ,M5 E39
    Skąd
    POLSKA
    Cytat Zamieszczone przez xsilver
    Cytat Zamieszczone przez bitek-bitek
    Aldik - jeśli chodzi o rodzaje pistoletów to np: do pomalowania metaliku musisz użyć pistoletu wysokociśnieniowego, żeby wyszło równo i ładnie musisz mieć kompresor z dużą butlą która utrzyma Ci cały czas takie samo ciśnienie robocze.

    I do tego dobry odolejacz/odwadniacz z filtrem ...


    Kiedyś miałem coś takiego jak minia okrętowa - to dopiero była minia - ale się niestety skończyła Muszę na jakiś okręt uderzyć :D
    Odwadniacz z filtrem to podstawa:-)) hyhy. Trzeba poznać jakiegoś marynarza albo Panią marynarz i mini będziesz miał pod dostatkiem.
    X5 4,8 i , poszukiwana E38 750 V12

  7. #37
    Vip Vip
    Dołączył
    Jun 2007
    Posty
    3,880
    BMW
    750iL
    Skąd
    Bielsk Podlaski
    Cytat Zamieszczone przez bitek-bitek
    Cytat Zamieszczone przez xsilver
    ja robię podobnie tylko zamiast cynku używam mini tlenkowej z dawnych czasów - jej nie zastąpi chyba żaden cynk w spreju ...
    Xsilver , tlenkowa jest ok, lepsza niż cynk, stara szkoła. Krzywy - bardzo ładnie Ci to wyszło - serio, aczkolwiek moje sprawne oko widzi że jest malowane :-)

    ----

    Aldik - jeśli chodzi o rodzaje pistoletów to np: do pomalowania metaliku musisz użyć pistoletu wysokociśnieniowego, żeby wyszło równo i ładnie musisz mieć kompresor z dużą butlą która utrzyma Ci cały czas takie samo ciśnienie robocze.

    aaaaaaa ja wiem ze widac :D ale nie ta plama a kolor, niestety dobierany bylo po katalogu a ja juz mam troszke lakier stary i "nietrzyma" odcienia, ale wole to niz dziurke po zimie, a jezeli chodzi o czerowoną tlenkową to prosze pana zastosowalem pod bltnikiem, pozniej podklad i baranek, zrobilem jak umialem i tyle, lepiej niebedzie,

  8. #38
    Doświadczony Użytkownik Awatar Aldik
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    6,420
    BMW
    740xd f01
    Skąd
    Katowice
    Jak juz temat się rozwija to co mam zrobić, gdyż u mojej dziewczyny w E30 gniją doły blotników, zdarłem do gołej blachy, podkladzić, lakier i po paru tygodniach znów wrzody !? Kumpel mikiedyś gadał ze są jakieś odrdzewiacze czy cuś !?

  9. #39
    Vip Vip
    Dołączył
    Jun 2007
    Posty
    3,880
    BMW
    750iL
    Skąd
    Bielsk Podlaski
    zle oczyszczona blacha, slabe lakiery, brak doswiadczenia, tyle :(

  10. #40
    Doświadczony Użytkownik
    Dołączył
    Feb 2009
    Posty
    1,172
    BMW
    BMW X5 4,8i ,M5 E39
    Skąd
    POLSKA
    Cytat Zamieszczone przez krzywy191
    zle oczyszczona blacha, slabe lakiery, brak doswiadczenia, tyle :(
    To ja dodam jeszcze swoje 3 grosze krzywy :D Malowałeś w wilgotnym pomieszczeniu na wilgotnej nie wysuszonej blasze. Ogólnie to powodów może być wiele.
    X5 4,8 i , poszukiwana E38 750 V12

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •