Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 16 z 16

Wątek: POMOCY !? duze spalanie, uszkodzony przepływomierz

  1. #11
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Aug 2009
    Posty
    123
    BMW
    Brak
    Skąd
    Ostrowiec ŚW/ Warszawa
    Czyli, że tak sobie pozwolę powiedzieć "Panie Grzegorzu" odkręcić gaz. Miałem przykręcony ponieważ w mieście palił mi 25 l przykręciłem i pali 17-18. Po odbierze samochodu od mechanika udam się odrazu na regulację gazu. Myślę jednak, że pana teoria jest słuszna, nawet bardzo.

    Ile to dobrodziejstw spotyka człowieka dzięki temu forum, ile to można się nowych rzeczy dowiedzieć. Jeżeli byłbym na którymś ze spotów wielu osobą jestem już winien zimne piwko, ale narazię to nie mam się czym pokazać, bo byłby tylko wstyd. Chyba, że któryś z użytkowników zabierze mnie po drodze... ;(

  2. #12
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Aug 2009
    Posty
    123
    BMW
    Brak
    Skąd
    Ostrowiec ŚW/ Warszawa
    A więc zakupiłem na allegro oryginalna puchę tak jak wielu z was mi radziło jednak dostałem dwie części. Jeden "plastik" taki duży który ma dwa otwory i drugi około 3 razy mniejszy z jedną dziurką. Niewiem do czego i w jakim miejscu podłączyć ten mniejszy.

  3. #13
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Jan 2009
    Posty
    886
    BMW
    BMW E38 740 1994r
    Skąd
    okolice Kalisza
    Cytat Zamieszczone przez patrykg4
    Hmmm też mi jest bardzo miło jeździć na benzynie z tym, że mnie na nią jak narazie niestać. Nie mam sponsoringu ze strony rodziców. Na samochód musiałem zarobić sam na paliwo( jeżeli gaz można nazwać paliwem) też dorabiam samemu. Jeżeli w przyszłości będę pracował i utrzymywał się i będzie mnie stać na 7er to kupię sobię i będę jeździł na benzynie. Wolałem sobie kupić 7 w gazie niż serię 3 w benzynie i zamiast mieć bmw miałbym bolid młodzieży wiejskiej, ale wy powiniście mnie rozumieć jak najlepiej. Abstrac***ąc od tematu, bo zaraz dostaniemy wiadomość od administratora, że spamujemy forum. Czekam jeszcze na jakieś opinie.

    P.S nie chce mieć filtra sportowego, najzwyczajniej w świecie kupiłem samochód już z tym "koromysłem" i do tej pory mi nie przeszkadzało, ale jednak to wymienie i myślę, że dzwięk wydobywające się z pod maski będzie milszy dla ucha.

    Pozdrawiam
    Z góry przepraszam za OT
    Troszkę mnie niezrozumiałeś i nie rozumię dlaczego wspomniałeś coś o sponsoringu rodziców,a gaz skoro jest montowany do aut to można go nazwać paliwem i nie neguję go-to wolny wybór.
    Chodziło mi o :
    1. seryjna pucha filtra-na swoim miejscu.
    2.Uważam , że przepływka czy jeździmy na gazie czy na benzynie to powinna być na swoim miejscu-tak uważam lecz jestem tylko człowiekiem i mogę się mylić.
    Mimo wszystko Pozdrawiam Serdecznie.

  4. #14
    Zaawansowany Użytkownik Awatar grześ73
    Dołączył
    Apr 2009
    Posty
    206
    BMW
    e38 728
    Skąd
    Warszawa/Ursynów
    Nie mam zdjęć spod maski ale może tak na skróty to przejrzyj jakieś ogłoszenia o sprzedaży aut lub z działu przedstaw się - często są zamieszczone zdjęcia silnika - może to wystarczy za podpowiedź jak to jest mocowane w oryginale.

  5. #15
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Aug 2009
    Posty
    123
    BMW
    Brak
    Skąd
    Ostrowiec ŚW/ Warszawa
    No niestety na żadnym zdjęciu nie mogę się dopatrzeć tego elementu postaram się dziś zrobić zdjęcie i umieścić na stronie.

  6. #16
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Aug 2009
    Posty
    123
    BMW
    Brak
    Skąd
    Ostrowiec ŚW/ Warszawa
    No niestety na rzadnym zdjęciu nie mogę się dopatrzeć tego elementu postaram się dziś zrobić zdjęcie i umieścić na stronie.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •