Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 18 z 18

Wątek: Umiejscowienie czujnków PDC

  1. #11

    Re: pdc

    Cytat Zamieszczone przez wm
    dziękuje za wskazówki, jak mój sposób nie zadziała to będe zmuszony je kupić, jaki jest koszt takiej listwy??
    Heh, uparciuch.... Pogadaj z BOSS-em, powinien móc ci pomóc. I zrób to, zanim zastosujesz swój sposób, bo szkoda ciąć dobre listwy..... ;)

  2. #12
    Vip Vip Awatar coboss
    Dołączył
    Feb 2009
    Posty
    4,002
    BMW
    E38 730d
    Skąd
    Szlachta Rydzyńska koło wsi Leszno
    Ja wyciągnąłem bez demontażu. Wystarczyło odgiąć listwę ale rób to ostrożnie aby nie pękła! W ciepły dzień jak dzisiaj, nagrzany plastik jest bardziej elastyczny. I uważaj aby Ci nie spadł kabel bo będzie tragedia i ściąganie jednak całego zderzaka :D
    ---===Bo radość to suma drobnych przyjemności===---

    *** UWAGA! ACHTUNG! ATTENTION! ATENCION! ***
    Ze względu na ograniczony czas coraz rzadziej zaglądam na forum :(
    W sprawach pilnych proszę o kontakt na maila coboss@op.pl pamiętajcie o zaznaczeniu, że jesteście klubowiczami!

  3. #13
    Cytat Zamieszczone przez coboss
    Ja wyciągnąłem bez demontażu. Wystarczyło odgiąć listwę ale rób to ostrożnie aby nie pękła! W ciepły dzień jak dzisiaj, nagrzany plastik jest bardziej elastyczny. I uważaj aby Ci nie spadł kabel bo będzie tragedia i ściąganie jednak całego zderzaka :D

    A na jaki to temat??

  4. #14
    Vip Vip Awatar coboss
    Dołączył
    Feb 2009
    Posty
    4,002
    BMW
    E38 730d
    Skąd
    Szlachta Rydzyńska koło wsi Leszno
    o ludzie... zwiksowała mi przeglądarka i kilka okien pokręciła. Też PDC ale faktycznie nie w tym temacie :) sorki za zamieszanie próbowałem to wszystko ogarnąć ale jak widać nie wszystko mi poszło ;D
    ---===Bo radość to suma drobnych przyjemności===---

    *** UWAGA! ACHTUNG! ATTENTION! ATENCION! ***
    Ze względu na ograniczony czas coraz rzadziej zaglądam na forum :(
    W sprawach pilnych proszę o kontakt na maila coboss@op.pl pamiętajcie o zaznaczeniu, że jesteście klubowiczami!

  5. #15
    Ja za tylną narożną płaciłem w ASO 140zł. To już masz koszt 280zł za dwie, przód pewnie podobnie wyjdzie, do tego dwie środkowe, które też pewnie ponad stówke za sztukę. Tanio nie jest, ale nie widzę opcji wstawiania czujnikow do listew bez pdc, bo jak już koledzy wspomnieli, w listwach są specjalne gniazda w które zatrzaskuje się czujnik. Wiercąc zwykłe listwy musiałbyś czujnik osadzić od wewnątrz na jakims kleju, a idealnie równe ustawienie czujek było by dośc trudne.
    Ex BMW: E34 525i '89, E38 740i '95, E38 750 iL '00, Jag X330

  6. #16
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Sep 2009
    Posty
    324
    BMW
    e32 m30b30 88r. e38 m62b44 99r.
    Skąd
    Stce
    jednak skusiłem się na wymianę całych listew:) tylko mam mały problem, są przewody lecz końcówki są poodcinane, czy któryś z kolegów ma luzem taką wtyczkę i czy może zrobić zdjęcie?? interesuję Mnie który przewód gdzie idzie, czujniki są 3 pinowe.

  7. #17
    No to tak

    Czujniki przód i tył:
    Lewy: 1 - Czarny/biały, 2 - Żółty/zielony, 3 - Brązowy/Biały
    Lewy-środek: 1 - Czarny/szary, 2 - Żółty/szary, 3 - Brązowy/szary
    Prawy-środek: 1 - Czarny/Żółty, 2 - Żółty/niebieski, 3 - Brązowy/Niebieski
    Prawy: 1 - Czarny/Żółty, 2 - Żółty/zielony, 3 - Brązowy/żółty

    Cyfra od 1 do 3 oznacza pin w czujniku.

  8. #18
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Sep 2009
    Posty
    324
    BMW
    e32 m30b30 88r. e38 m62b44 99r.
    Skąd
    Stce
    ślicznie podziękował :)

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •