Strona 9 z 9 PierwszyPierwszy ... 789
Pokaż wyniki od 81 do 86 z 86

Wątek: [ pozostale] Hydrauliczna klapa -> problem

  1. #81
    Vip Vip Awatar lockbud
    Dołączył
    Jul 2009
    Posty
    2,433
    BMW
    Było E38 730i 94r. Jest.........................X6 40d.
    Skąd
    - Sosnowiec
    Cytat Zamieszczone przez sylwekk
    Nawet nie myślałem żebyś mógł przyjechać do mnie w tej sprawie. Oczywiście że przyjadę, tylko kiedy będziecie organizować jakiś spocik w stolicy na którym będziesz, to wsiadam w taczkę i odwiedzam stolice. :D
    Tak jest bez sensu. Lepiej się po prostu umówić i załatwić sprawę. Na spotach za duże zamieszanie jest.
    mnie pasują raczej sobota niedziela, z wyjątkiem jutrzejszej soboty, jeżeli tobie też to podaj tylko który dzień ci odpowiada a ja się stawię. Jeżeli w tygodniu, to załatwie jakiś wolny dzień. Musiał bym mieć też jakiś adres gdzie podjechać bo Warszawy nie znam i jakiś nr telefonu na wszelki wypadek gdybym błądził, ale to już może na PW. Dzięki.

  2. #82
    Ho ho - się znów zapowiada :)

    Powodzenia chłopy :)
    Czyste sumienie wynika najczęściej ze złej pamięci

  3. #83
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Oct 2008
    Posty
    48
    BMW
    E38 750i
    Skąd
    Brzesko
    Panowie mam pewien problem ,u mnie hydraulika klapy była oryginalnie niemniej jednak jak zakupiłem samochód siłownik hydrauliczny został gdzieś schowany razem z przewodami ,wszystko znalazłem ale siłownik nie reagował na przycisk otwarcia ani zamkniecia mimo iż pompa działała w zwiazku z powyższy postanowiłem sprawdzić stan oleju którego oczywiscie było mało więc uzupełniłem, siłownik zaczoł pracować klapa sie otwiera i zamyka ale przy otwieraniu musze jej pomóc lekko dźwignąć i potem sama idzie ,dodam jeszcze że jakieś 15 cm przed zamknięciem klapy widać iż ona spada już bezwładnie tak jakby już siłownik jej nie trrzymał.
    Gdzie może leżeć problem, czy moze trzeba w jakiś sposób odpowietrzyć pompe?
    Czy moze siłownik jest już padnięty?

  4. #84
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Oct 2010
    Posty
    68
    BMW
    E38 750IAL
    Skąd
    Warszawa
    sądze że jest układ zapowietrzony...w mojej buni było tak samo musiałem przy otwieraniu lekko pomóc klapie..po dolaniu oleju zaczeło smigać samo..przypuszczam więc że skoro masz wystrarczającą ilość oleju to winą jest powietrze.

  5. #85
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Oct 2008
    Posty
    48
    BMW
    E38 750i
    Skąd
    Brzesko
    Jak odpowietrzyć taki układ ?
    Czy odkręcać przewody przy siłowniku czy może na pompie są jakieś zaworki?

  6. #86
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Oct 2010
    Posty
    68
    BMW
    E38 750IAL
    Skąd
    Warszawa
    najlepiej przy siłowniku bo powietrze idzie do góry

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •