Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4

Wątek: xenon e32 problem

  1. #1
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Sep 2008
    Posty
    225
    BMW
    szukam znów....
    Skąd
    Wrocław

    xenon e32 problem

    Witam.
    Koledzy z wielu powodów zmieniłem żarówki ze zwykłych na ksenon.
    O dziwo w moim aucie po założeniu xenonów nie wywala błędu...
    Wszystko zamontowane śmigałem trochę i wpadłem w dziurkę :) i wysuneła się z jednego połaczenia elektryczna wsóweczka (damska czy męska nie wiem) i pokazał mi błąd o przepalonej żarówce. Podłączyłem to po przyjechaniu na miejsce i poszedłem do domu po powrocie odpalam auto błądu juz nie było jednak po włączeniu świateł właczył się brzęczek zgasły zegary, i mrugały tak jak by nie mogły odpalic, nie działał obrotomierz ale silnik normalnie pracował... po paru odpaleniach normalnie światła zapaliły i pojechałem.. pod sklepem po paru minutach znów kiedy odpaliłem zegary swiruja, gong bije co sekunde... Co to kur.... jest??? zwarcie?? sprawdzałem połączenia w lampach czy cos jeszcze się nie wysuneło ale wygląda że jest w porządku... macie jakiś pomysł????

  2. #2
    Vip Vip
    Dołączył
    Oct 2008
    Posty
    1,677
    BMW
    e32 735ia + dupowóz :D
    Skąd
    mazury
    Blog
    21
    ....odłącz xenon i sprawdz,pośmigaj i zobacz czy to przez xenonik coś sie dzieje i czy na zwykłych moze bedzie dobrze...ja mam juz rok i nic takiego mi się niestało...

  3. #3
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Sep 2008
    Posty
    225
    BMW
    szukam znów....
    Skąd
    Wrocław
    na zwykłych jest ok.... po prze gazowaniu przy włączaniu xenona wszytko wraca do normy... jak mnie to zirytuje na amen to wywale xenon i pozostanie mi zwykły lampion... ehh...

    Powiedzcie mi jeszcze co jest nie tak skoro nie musiałem wkładac bezpiecznika 20A w miejsca 10A w lampach skoro xenon potrzebuje podczas rozruchu dużo więcej pradu... Czy może tutaj jest problem??? A czy Wy zmienialiście bezpiecznika od lamp?????

  4. #4
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Jun 2009
    Posty
    468
    BMW
    735iA
    Skąd
    Wrocław
    Cytat Zamieszczone przez bmwe
    Powiedzcie mi jeszcze co jest nie tak skoro nie musiałem wkładac bezpiecznika 20A w miejsca 10A w lampach skoro xenon potrzebuje podczas rozruchu dużo więcej pradu... Czy może tutaj jest problem??? A czy Wy zmienialiście bezpiecznika od lamp?????
    Xenon ten dodatkowy prąd czerpie chyba z kondensatora?


    Pozdrawiam

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •