Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 20

Wątek: SUBWOOFER W WYCISZONYM BAGAŻNIKU - SŁABY EFEKT POMOCY !

  1. #1
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Oct 2008
    Posty
    144

    SUBWOOFER W WYCISZONYM BAGAŻNIKU - SŁABY EFEKT POMOCY !

    Cześć

    Jakiś czas temu zamontowałem sobie dość dobry sprzęt FLI w bagażniku wzmacniacz 2x250W w RMS i 2 subwoofery każdy po 30cm i 250W RMS, jak otwieram bagażnik i gra muza to słychać mnie z kilometra a przy samochodzie ziemia się trzęsie :D Ale w samochodze w środku spodziewałem się czegoś dużo lepszego, jak dla mnie jest słaby efekt ze względu bardzo wyciszony bagażnik, czy ktoś ma jakiś pomysł może w tej przegrodzie co dzieli bagażnik i kabinie by wywiercił jakieś dziury? Co Wy na to?

    pozdro
    pozdrawiam
    BMW - Bo Moderator Widzi :D

  2. #2
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Apr 2009
    Posty
    99
    BMW
    730i ECE L A
    Skąd
    Poznań
    Kolego masz worek na narty w miejscu podłokietnika na tylnej kanapie?? Jeśli tak to wydaje mi się, że najlepszym rozwiązaniem będzie pozbycie się tego gadżetu. Jeśli nie, to powinieneś pozbyć sie blachy, która zaślepia to miejsce.
    Szatan ma trzy szóstki. Ja mam siódemke :D

  3. #3
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Oct 2008
    Posty
    144
    No nie mam worka na narty, czy tą blachę się wymontowuje od strony kabiny czy od strony bagajera?
    pozdrawiam
    BMW - Bo Moderator Widzi :D

  4. #4
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Mar 2009
    Posty
    230
    BMW
    e38 750i
    Skąd
    Wawa
    trzeba ja wyciąc ;d dowolnie jak chcesz od kabiny czy bagaznika :P

  5. #5
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Oct 2008
    Posty
    144
    no zauważyłem, że trzeba wyciąć bo narazie wywaliłem z niej tą gume i dotarłem od strony kabiny do blachy widać ze fabrycznie wspawanej bo są ślady,

    jaki masz pomysł przy pomocy jakiego narzędzia ją wyciąć? przyznam sie ze nie jestem jakimś ostrym szpecem od takich manewrów :D
    pozdrawiam
    BMW - Bo Moderator Widzi :D

  6. #6
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Apr 2009
    Posty
    99
    BMW
    730i ECE L A
    Skąd
    Poznań
    Nie wiem jak to dokładnie wygląda, ale wydaje mi się, że tam są zgrzewy. Jesli tak to wystarczy je rozwiercić, a jeśli spawy to będzie trzeba użyć szlifierki kątowej (powszechnie gumówki ;) ).
    Szatan ma trzy szóstki. Ja mam siódemke :D

  7. #7
    Vip Vip Awatar artas270
    Dołączył
    Oct 2008
    Posty
    332
    BMW
    Bmw 740i 4.4l
    Skąd
    Gdańsk
    Te pancerne bagażniki :) .U mnie też borykałem się z dzwiękiem przez jakiś czas aby bas dawał bardziej do kabiny.W ostatecznie zwiekszona została moc z końcówki mocy i skrzynia na wymiar(parę litrów więcej)i efekt zdecydowanie lepszy. ps tunel na narty zamknięty a bas przenika do srodka.

  8. #8
    Doświadczony Użytkownik Awatar Aldik
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    6,420
    BMW
    740xd f01
    Skąd
    Katowice
    Ja jakis czas miałem zamknięty tunel aż w końcu wyjąłem worek na narty i w tym miejscu (głośnikiem do kabiny) umiesciłem skrzynie basową i różnica znacząca :) Nie ma ą ztakiego basu jak w samym bagażniku ale mi wystarcza :)

  9. #9
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Jun 2009
    Posty
    162
    BMW
    E38 730d 1999r
    Skąd
    Wejherowo
    Mam pytanie do tych, którzy zamontowali sobie głośnik basowy w bagażniku. Skąd wzięliście sygnał do wzmacniacza? Zakładam, że macie oryginalne radia, moje to nawigacja 4:3 i szczerze mówiąc, nie za bardzo wiem, skąd wziąć sygnał na subwoofer... Będę wdzięczny za podpowiedzi :)

  10. #10
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Mar 2009
    Posty
    230
    BMW
    e38 750i
    Skąd
    Wawa
    Cytat Zamieszczone przez janek500
    no zauważyłem, że trzeba wyciąć bo narazie wywaliłem z niej tą gume i dotarłem od strony kabiny do blachy widać ze fabrycznie wspawanej bo są ślady,

    jaki masz pomysł przy pomocy jakiego narzędzia ją wyciąć? przyznam sie ze nie jestem jakimś ostrym szpecem od takich manewrów :D
    polecam szlifierke kontową :D szybko i efektywnie, tylko musisz zabezpieczyc tapicerke na słupkach itd i skóre, żeby jej nie przepalic i nie pobrudzic :P

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •