Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 14 z 14

Wątek: Dla bezrobotnych

  1. #11
    Vip Vip Awatar coboss
    Dołączył
    Feb 2009
    Posty
    4,002
    BMW
    E38 730d
    Skąd
    Szlachta Rydzyńska koło wsi Leszno
    haha przecież, że nie wysłałem fotek, dałem linka do ogólnie dostępnych moich zdjęć jakie i tak krążą po sieci :D Spróbowałem gadki i czekam na odpowiedź póki co cisza :)
    Pewnie byście się rozłożyli jak by to nie była prowokacja :D ja z resztą też ;D a co za tym idzie poszedłbym za ciosem bo nie powiem 30zł/h nie jest mało (ona chyba nie wie ile czasu trwa składanie takich mebli) a przede wszystkim to mnie mnie ciekawi ten bonus ;D ;D może ostre grzanie przed kamerą którą trzyma jej psiapsiuła ;D
    ---===Bo radość to suma drobnych przyjemności===---

    *** UWAGA! ACHTUNG! ATTENTION! ATENCION! ***
    Ze względu na ograniczony czas coraz rzadziej zaglądam na forum :(
    W sprawach pilnych proszę o kontakt na maila coboss@op.pl pamiętajcie o zaznaczeniu, że jesteście klubowiczami!

  2. #12
    Vip Vip
    Dołączył
    Jul 2008
    Posty
    1,947
    BMW
    było e32 m60, teraz pożyczam matiza od żony
    Skąd
    Kraków
    No niee powiem - płatne całkiem nieźle, skoro u mnie na budwie robotnicy mają płatne w granicach 10-12pln/godzinę.

    tylko jak robotnik ma goły składać meble, to se jeszcze "interes" płytami przytrzaśnie i z bonusa będezie tylko głaskanie 8/ ;D ;D ;D obolałego miejsca :hah:
    Okres i wypłata... jedno i drugie jest co miesiąc, a jak nie ma to znaczy, że ktoś was zdrowo wyruchał...

  3. #13
    Vip Vip Awatar coboss
    Dołączył
    Feb 2009
    Posty
    4,002
    BMW
    E38 730d
    Skąd
    Szlachta Rydzyńska koło wsi Leszno
    hahaha nie kracz ;D
    ---===Bo radość to suma drobnych przyjemności===---

    *** UWAGA! ACHTUNG! ATTENTION! ATENCION! ***
    Ze względu na ograniczony czas coraz rzadziej zaglądam na forum :(
    W sprawach pilnych proszę o kontakt na maila coboss@op.pl pamiętajcie o zaznaczeniu, że jesteście klubowiczami!

  4. #14
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    May 2008
    Posty
    613
    BMW
    730 D E38
    Skąd
    Dąbrowa Górnicza
    Cytat Zamieszczone przez coboss
    haha przecież, że nie wysłałem fotek, dałem linka do ogólnie dostępnych moich zdjęć jakie i tak krążą po sieci :D Spróbowałem gadki i czekam na odpowiedź póki co cisza :)
    Pewnie byście się rozłożyli jak by to nie była prowokacja :D ja z resztą też ;D a co za tym idzie poszedłbym za ciosem bo nie powiem 30zł/h nie jest mało (ona chyba nie wie ile czasu trwa składanie takich mebli) a przede wszystkim to mnie mnie ciekawi ten bonus ;D ;D może ostre grzanie przed kamerą którą trzyma jej psiapsiuła ;D
    Daj znać co Ci odpisała :D :D :D
    Only E38

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •