Pokaż wyniki od 1 do 2 z 2

Wątek: Wyposażenie co to jest [e32]

  1. #1
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Sep 2008
    Posty
    225
    BMW
    szukam znów....
    Skąd
    Wrocław

    Wyposażenie co to jest [e32]

    Witam kolegów.

    Miałem okazje zjeżdżac w dół stroooomo ale nic mi nie aktywowało tej opcji??
    Gdzie tego szukac???
    213 HILL DESCENT CONTROL (HDC)

    A dla kolegi SKALPELA! już wiem czemu moja BMKA stała najniżej z wszystkich e32
    226 SPORTS SUSPENSION SETTINGS

  2. #2
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Dec 2007
    Posty
    267
    No widzisz, ja też mam (miałem) według danych tę opcję. W tej chwili śladów w aucie po niej brak. Ponieważ auto stoi mi dziwnie wysoko popytałem w kilku serwisach czy czasem nie wynika to z tego, że w związku z tą opcją elementy zawieszenia muszę mieć inne a przy ostatnim remoncie zakładałem zwykłe. Z tego co udało mi się ustalić to opcja 226 to są krótsze sprężyny i inne amortyzatory. Cała reszta jest taka sama jak normalnie. Aczkolwiek mam na przykład wrażenie że u mnie łączniki stabilizatora wiszą znacznie niżej niż w spotykanych na ulicy E32. Widać je u mnie od przodu ja się stanie daleko od auta.

    Przyczyna zbyt wysokiego położenia przodu została ostatecznie zidentyfikowana w amortyzatorach. Podobno w E32 tak się dzieje jak się założy gazówki. Mam w tej chwili u siebie Kayaby i rzeczywiście wrażenie, że auto jest trochę za wysoko pojawiło się po zmianie amortyzatorów.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •