Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 22

Wątek: [ elektryka] Gdzie znajdę bezpieczniki od rolety tył i el. f

  1. #11
    Vip Vip Awatar lockbud
    Dołączył
    Jul 2009
    Posty
    2,433
    BMW
    Było E38 730i 94r. Jest.........................X6 40d.
    Skąd
    - Sosnowiec
    jest tak, mam tą pierwszą wersję gdzie jest potrzebna centralka z tyłu i przycisk bez elektroniki będę starał się kupić własnie taki zestaw problem jest tylko taki że nie mam zasilania +12v na tej istniejącej instalacji bezpiecznik doszedłem że powinien być pod maską chyba nr 16 ale tam jest puste miejsce, rozebrałem te skrzynkę zaglądałem pod te wszystkie sterowniki i nic zero lużnych kabelków chyba że jak już gdzieś dostanę tą centralkę i włącznik i je podłącze to napięcie się wtedy pojawi samo, a nie chciałbym kombinować z lewym napięciem co orinał to orginał.

  2. #12
    Do rolety jest bezpiecznik nr 48 w skrzynce pod maską. Być może nie jest zrobione wyprowadzenie instalacji do niego. Bezpiecznik 16 jest bodajże od fotela pasażera.
    [URL]http://7er.pl/showthread.php/9030-Damias[/URL]

  3. #13
    Vip Vip Awatar lockbud
    Dołączył
    Jul 2009
    Posty
    2,433
    BMW
    Było E38 730i 94r. Jest.........................X6 40d.
    Skąd
    - Sosnowiec
    idę sprawdzić czy mam 48

  4. #14
    Vip Vip Awatar lockbud
    Dołączył
    Jul 2009
    Posty
    2,433
    BMW
    Było E38 730i 94r. Jest.........................X6 40d.
    Skąd
    - Sosnowiec
    u mnie jest tak 3 rzędy bezpieczników ponumerowanych od 1 do 16 więc nie wiem który to 48 w każdym razie kilku, brakuje cóż zobaczymy co będzie jak kupie gdzieś tą centralkę i włącznik może napięcie pojawi się samo po podłączeniu dzięki wielkie za wypowiedzi chyba że komuś jeszcze coś się przypomni to będę wdzięczny pozdrawiam.

  5. #15
    Ok :) Trzy rzędy.
    Pierwszy rząd od 1 do 16
    drugi rząd od 17 do 32
    trzeci rząd od 33 do 48 ;)

    Nie wszystkie gniazda są zejęte i to jest normalne ;)
    [URL]http://7er.pl/showthread.php/9030-Damias[/URL]

  6. #16
    Vip Vip Awatar lockbud
    Dołączył
    Jul 2009
    Posty
    2,433
    BMW
    Było E38 730i 94r. Jest.........................X6 40d.
    Skąd
    - Sosnowiec
    u mnie jest
    1 rząd 1-16
    2 rząd 1-16
    3 rząd 1-16
    i w zasadzie to nie wiem który jest pierwszy a który trzeci a dodatkowo nie wiem czy przy wyciąganiu tych rzędów nie poprzestawiałem kolejności i tu będzie problem

  7. #17
    A masz może na obudowie przykrywającej tą skrzynkę z bezpiecznikami taką tabliczkę z rozpisanymi bezpiecznikami?
    Ale wydaje mi się że patrząc od przodu auta to lewy rząd od góry 1-16, środkowy rząd od góry 17-32 itd. A może dasz rade pstryknąć fotkę?
    [URL]http://7er.pl/showthread.php/9030-Damias[/URL]

  8. #18
    Vip Vip Awatar lockbud
    Dołączył
    Jul 2009
    Posty
    2,433
    BMW
    Było E38 730i 94r. Jest.........................X6 40d.
    Skąd
    - Sosnowiec
    tak mam na górnej części jak tylko otworzę maskę to ją widać i faktycznie są tam dwie rospiski na jednej pisze sonnenschutzrollo 16 i tym się zasugerowałem bo to chyba oznacza rolete a niżej jest tabelka z numerami i faktycznie jest 48 - i niestety kreska obok i brak tego bezpiecznika

  9. #19
    No to po prostu nie jest do tego bezpiecznika wyprowadzona instalacja. Ja miałem tak samo jak dokładałem roletę. Generalnie to bez tego też będzie działać ale jak chcesz mieć zrobione zgodnie ze sztuką ori to przydałoby się i ten bezpiecznik zamontować ;)
    [URL]http://7er.pl/showthread.php/9030-Damias[/URL]

  10. #20
    Vip Vip Awatar lockbud
    Dołączył
    Jul 2009
    Posty
    2,433
    BMW
    Było E38 730i 94r. Jest.........................X6 40d.
    Skąd
    - Sosnowiec
    dzięki wielki raz jeszcze za pomoc będę szukał gdzie ta instalacja się zaczyna żeby zrobić to jak należy i raz jeszcze przejże ten rząd bo akurat tym interesowałem się naj mniej pozdawiam.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •