Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123
Pokaż wyniki od 21 do 28 z 28

Wątek: [ wnetrze] Widzieliście taki bajer?

  1. #21
    użytkownik
    Dołączył
    Jul 2007
    Posty
    5,673
    BMW
    e38 czerwone
    Skąd
    Białytok
    Sylwku7 :) My tez jakos nastrój sobie musimy poprawiać :p dlatego doposażamy autka tylko zamiast lustra u nas jest karcher :)

    Ja zamiast takiego monitowa wolał bym 2 w zagłówkach ... chociaz strach ,że w nocy wyjdą na spacer albo większy monitor w sufit ... Mniej widoczny z zewnątrz i bardziej funkcyjny :)

  2. #22
    Vip Vip Awatar coboss
    Dołączył
    Feb 2009
    Posty
    4,002
    BMW
    E38 730d
    Skąd
    Szlachta Rydzyńska koło wsi Leszno
    nom, jeszcze z bajerem, że wychodzi z podsufitki :D
    ---===Bo radość to suma drobnych przyjemności===---

    *** UWAGA! ACHTUNG! ATTENTION! ATENCION! ***
    Ze względu na ograniczony czas coraz rzadziej zaglądam na forum :(
    W sprawach pilnych proszę o kontakt na maila coboss@op.pl pamiętajcie o zaznaczeniu, że jesteście klubowiczami!

  3. #23
    Doświadczony Użytkownik Awatar marek1132
    Dołączył
    Oct 2008
    Posty
    1,939
    BMW
    BMW e32 735 iL
    Skąd
    Częstochowa
    Cytat Zamieszczone przez mrekor
    Nie mowcie ze dla Was bezsensowne bo tylko kierujecie.. Czemu w takim razie większości z nas podoba się long, roletki z tyłu i stoliki.. przecież tylko kierujemy:)

    Co do zdjęcia to może troche nie jestem w temacie ale nie widziałem e32 L7 tylko Long, L7 jak rozumiem jest jeszcze dłuższe niż Long (wnioskując po e38) a takowej e32 nie widziałem.. jak się myle proszę o poprawkę.
    Mrekor,źle wnioskujesz,e32 L7 występowała w Longu,e23 w zwykłej wersji,różnice w stosunku do zwykłych wersji były w wyposażeniu.
    Tu masz więcej o e32 L7:
    http://www.7-forum.com/lars/
    e23 L7:
    http://images.google.pl/imgres?imgur...%3D60%26um%3D1

  4. #24
    Doświadczony Użytkownik Awatar sz4l0ny
    Dołączył
    Sep 2007
    Posty
    2,755
    BMW
    e32
    Skąd
    Kraków
    Cytat Zamieszczone przez marek1132
    Cytat Zamieszczone przez mrekor
    Nie mowcie ze dla Was bezsensowne bo tylko kierujecie.. Czemu w takim razie większości z nas podoba się long, roletki z tyłu i stoliki.. przecież tylko kierujemy:)

    Co do zdjęcia to może troche nie jestem w temacie ale nie widziałem e32 L7 tylko Long, L7 jak rozumiem jest jeszcze dłuższe niż Long (wnioskując po e38) a takowej e32 nie widziałem.. jak się myle proszę o poprawkę.
    Mrekor,źle wnioskujesz,e32 L7 występowała w Longu,e23 w zwykłej wersji,różnice w stosunku do zwykłych wersji były w wyposażeniu.
    Tu masz więcej o e32 L7:
    http://www.7-forum.com/lars/
    e23 L7:
    http://images.google.pl/imgres?imgur...%3D60%26um%3D1
    Prezentowane tutaj e32 jest szerzej znane jako "Royal_Individual Highline" czyli po prostu dość mocno doposażony Highline.

    Fajnie że mimo upływu lat stare dobre e32 potrafi jeszcze kilku fanom e38 wybić zęby :hah:
    Czarne e32 w benzynie!


  5. #25
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Dec 2007
    Posty
    335
    BMW
    E38 740IL 2001r
    Skąd
    Grantham UK
    w E38 TV z tylu podczas jazdy dziala i to jest wk........ace, to jest dyskryminacja kierowcy
    stamowczo stawiam sprzeciw :what: :what: :what:

    A tak poza tym to jest jeszcze wiecej bajerow nikomu nie potrzebnych :
    sterowanie/pamiec fotela pasazera w tylnym podlokietniku
    fotochromowe lustro w srodku przy org ciemnych szybach

    Ale wlasnie za to JA lubie, za nie tuzinkowosc!!!

  6. #26
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Feb 2009
    Posty
    518
    BMW
    accord :)
    Skąd
    warszawa
    Cytat Zamieszczone przez darwaso
    w E38 TV z tylu podczas jazdy dziala i to jest wk........ace, to jest dyskryminacja kierowcy
    stamowczo stawiam sprzeciw :what: :what: :what:

    A tak poza tym to jest jeszcze wiecej bajerow nikomu nie potrzebnych :
    sterowanie/pamiec fotela pasazera w tylnym podlokietniku
    fotochromowe lustro w srodku przy org ciemnych szybach

    Ale wlasnie za to JA lubie, za nie tuzinkowosc!!!
    Jak dla mnie to wszystko ma sens.
    po 1. telewizor jest zablokowany podczas jazdy z wiadomych powodów. Kierowca podczas jazdy ma sie skupić na prowadzeniu samochodu, a nie oglądaniu M jak Miłośc;)))
    2. sterowanie przednich foteli z podłokietnika z tyłu ma sens - jest to zrobione dla wygody pasażera, który ma miec tyle miejsca na nogi ile to tylko jest mozliwe. Chociazby wtedy kiedy ma ochote aby jego sekretarka wskoczyla miedzy nogi i umiliła mu kilka minut jazdy;)
    3. wsteczny fotochrom ma sens, bo zadne przyciemniane szyby skutecznie nie ochronią kierowcy przed oślepieniem, jesli jakis baran bedzie zanim jechać na długich.:)
    per aspera ad astra

  7. #27
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Dec 2007
    Posty
    335
    BMW
    E38 740IL 2001r
    Skąd
    Grantham UK
    Cytat Zamieszczone przez ariusz
    Cytat Zamieszczone przez darwaso
    w E38 TV z tylu podczas jazdy dziala i to jest wk........ace, to jest dyskryminacja kierowcy
    stamowczo stawiam sprzeciw :what: :what: :what:

    A tak poza tym to jest jeszcze wiecej bajerow nikomu nie potrzebnych :
    sterowanie/pamiec fotela pasazera w tylnym podlokietniku
    fotochromowe lustro w srodku przy org ciemnych szybach

    Ale wlasnie za to JA lubie, za nie tuzinkowosc!!!
    Jak dla mnie to wszystko ma sens.
    po 1. telewizor jest zablokowany podczas jazdy z wiadomych powodów. Kierowca podczas jazdy ma sie skupić na prowadzeniu samochodu, a nie oglądaniu M jak Miłośc;)))
    2. sterowanie przednich foteli z podłokietnika z tyłu ma sens - jest to zrobione dla wygody pasażera, który ma miec tyle miejsca na nogi ile to tylko jest mozliwe. Chociazby wtedy kiedy ma ochote aby jego sekretarka wskoczyla miedzy nogi i umiliła mu kilka minut jazdy;)
    3. wsteczny fotochrom ma sens, bo zadne przyciemniane szyby skutecznie nie ochronią kierowcy przed oślepieniem, jesli jakis baran bedzie zanim jechać na długich.:)
    Jasne klego ze masz racje
    Troszke zle sie wyrazilem . Powinno byc dla nas bajery a dla innych przydatne Gadżety
    Co do TV to jasne jezeli chodzi o kierowce , ale dlaczego pasazer ma cierpiec .
    Moja rodzinka czesto uzywa TV , i czasami ktos z przodu narzeka

    Fakt jest taki ,wielu z tych zeczy nie uzywamy a i tak ciesza
    Kazdemu zycze jak najwiekszego wypasu , chocby nie mial zastosowania w danym momencie
    Pozdro z UK

  8. #28
    Vip Vip Awatar Marecki7er
    Dołączył
    Jun 2009
    Posty
    2,307
    BMW
    e32 740iA M62B44
    Skąd
    Wrocław
    Ok dzieki za odpowiedz dotyczacą L7 e32, jednak powstało kolejne pytanie, ponieważ widze mega wyposażenie w e32 L7 jak zapalniczki i husteczki w drzwiach :D - które jest droższe lub lepiej wyposażone - L7 czy Highline? W Highline może nie mamy monitora i tych bajerów w/w ale jest z tyłu klima i lodówka, schowek o ile się nie myle też jest wielofunkcyjny.. W e38 nie ma problemu z odróżnieniem - L7 jest bardziej kozackie ;)

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •