Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 24

Wątek: Angielski odpowiednik e32

  1. #1
    Doświadczony Użytkownik
    Dołączył
    Jan 2008
    Posty
    1,126
    BMW
    e38 735 v8 98'
    Skąd
    Skierniewice

    Angielski odpowiednik e32

    http://moto.allegro.pl/item741816270...00_orygin.html co o nim powiecie? Dla mnie coś pięknego

  2. #2
    Doświadczony Użytkownik
    Dołączył
    Sep 2007
    Posty
    2,152
    BMW
    BMW 7系列
    Skąd
    ワルシャワ
    Bardzo mi się kiedyś podobał ten XJ (tak, tak - właśnie ten z prostokątnymi światłami, czyli XJ40).

    Dziś wolałbym jednak generację X308 i raczej tylko jako XJR...
    '00 BMW 740i, cosmosschwarz
    Ex: '96 BMW 740i, cosmosschwarz
    Ex: '91 Mercedes-Benz 560SEC, perlmuttgrau

  3. #3
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Sep 2009
    Posty
    13
    BMW
    było e36
    Skąd
    Katowice
    Autko absolutnie boskie, mówię tu o całej serii XJ, osobiście wolę X300 (czyli od '95 roku) ale i ten jest prześliczny. W wyraźnej opozycji do najnowszej zapowiadanej generacji.
    Poluję na "siódemkę", dopieszczoną e32 albo sprawną e38:)

  4. #4
    Doświadczony Użytkownik
    Dołączył
    Mar 2008
    Posty
    1,245
    BMW
    730 V8 E32 ; E38 2.8 ; X2 X-drive 18d
    Skąd
    Warszawa
    Dokładnie Michał ;) Mnie się marzy np. taki:
    http://moto.allegro.pl/item729272578...ercharged.html

  5. #5
    Doświadczony Użytkownik Awatar sz4l0ny
    Dołączył
    Sep 2007
    Posty
    2,755
    BMW
    e32
    Skąd
    Kraków
    Był kiedyś taki temat: http://forum.7er.pl/xj6-vs-e32-vt5299.htm?highlight=xj6

    Znajomy stał się właścicielem XJ6, dołożył do niego troche kasy, przejeździł jedną zimę, przyjął dzwona na którym zarobił po czym szybko sprzedał to repiesło nie chcąc więcej inwestować.

    Obecnie jeździ e39 523 prosto z niemcowni i jest bardzo zadowolony, za kotem nie tęskni.
    Czarne e32 w benzynie!


  6. #6
    Doświadczony Użytkownik
    Dołączył
    Sep 2007
    Posty
    2,152
    BMW
    BMW 7系列
    Skąd
    ワルシャワ
    Cytat Zamieszczone przez Słowik
    Dokładnie Michał ;) Mnie się marzy np. taki:
    http://moto.allegro.pl/item729272578...ercharged.html
    O, to to właśnie... ;)
    '00 BMW 740i, cosmosschwarz
    Ex: '96 BMW 740i, cosmosschwarz
    Ex: '91 Mercedes-Benz 560SEC, perlmuttgrau

  7. #7
    Doświadczony Użytkownik
    Dołączył
    Jan 2008
    Posty
    1,126
    BMW
    e38 735 v8 98'
    Skąd
    Skierniewice
    pamiętam pare lat temu w Krakowie widziałem takiego jaga. Był biały i z tego co pamiętam na chromach cały się błyszczał... Słowo daję, jeszcze żadne auto chyba nie zrobiło na mnie takiego wrażenia jak tamten wtedy.

  8. #8
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Aug 2009
    Posty
    395
    BMW
    A6-na razie
    Skąd
    Biała Podlaska
    Cytat Zamieszczone przez michal_5000
    Cytat Zamieszczone przez Słowik
    Dokładnie Michał ;) Mnie się marzy np. taki:
    http://moto.allegro.pl/item729272578...ercharged.html
    O, to to właśnie... ;)
    Auto piękne niewątpliwie ale...nie zajeżdza wam za mocno fordem? We wnętrzu widać mondeo na każdym kroku:przełączniki do kierunków,wycieraczek,sterowanie szyb,sterowanie foteli,wielof.fajera,panel środkowy,te przyciski też a"la ford,włączniki mgielnych,a sterowanie kierownicy ma przycisk od ustawiania lusterek z transita.I pewnie setki innych podzespołów których nie widać gołym okiem.Nie mówię że to jest identyczne ale jak się wsiada do takiego auta to czuć forda. Według mnie to taki mezalians księcia ze sprzątaczką,trochę niesmaczne.
    Czasami wychodzi lepiej niż planujesz-pomyślał chłop gdy rzucił młotkiem w kota a trafił w teściową

  9. #9
    Doświadczony Użytkownik Awatar sz4l0ny
    Dołączył
    Sep 2007
    Posty
    2,755
    BMW
    e32
    Skąd
    Kraków
    Cytat Zamieszczone przez gierobiala
    Auto piękne niewątpliwie ale...nie zajeżdza wam za mocno fordem? We wnętrzu widać mondeo na każdym kroku:przełączniki do kierunków,wycieraczek,sterowanie szyb,sterowanie foteli,wielof.fajera,panel środkowy,te przyciski też a"la ford,włączniki mgielnych,a sterowanie kierownicy ma przycisk od ustawiania lusterek z transita.I pewnie setki innych podzespołów których nie widać gołym okiem.Nie mówię że to jest identyczne ale jak się wsiada do takiego auta to czuć forda. Według mnie to taki mezalians księcia ze sprzątaczką,trochę niesmaczne.
    Według mnie takie działanie zalatuje tandetą... PODOBNO Aston martin DB7 ma przełączniki z Forda Fiesty - które znalazły się tam w ten sam spsób...

    Co do białego cabrio z Krakowa - jeśli bo był perłowy biały to widuję go od czasu do czasu w rejonach Starego Miasta, prowadzony chyba zawsze przez kobietę, niestety na mnie nie robi wrażenia? Co innego e66 parkujące po sąsiedzku
    Czarne e32 w benzynie!


  10. #10
    Doświadczony Użytkownik
    Dołączył
    Sep 2007
    Posty
    2,152
    BMW
    BMW 7系列
    Skąd
    ワルシャワ
    Cytat Zamieszczone przez gierobiala
    Auto piękne niewątpliwie ale...nie zajeżdza wam za mocno fordem? We wnętrzu widać mondeo na każdym kroku:przełączniki do kierunków,wycieraczek,sterowanie szyb,sterowanie foteli,wielof.fajera,panel środkowy,te przyciski też a"la ford,włączniki mgielnych,a sterowanie kierownicy ma przycisk od ustawiania lusterek z transita.I pewnie setki innych podzespołów których nie widać gołym okiem.Nie mówię że to jest identyczne ale jak się wsiada do takiego auta to czuć forda. Według mnie to taki mezalians księcia ze sprzątaczką,trochę niesmaczne.
    Hmm... nie znam Mondeo z końca lat '90. Mogę jednak powiedzieć, że - przynajmniej na oko - ten Jag robi o niebo lepsze wrażenie niż obecny Mondek, który poraża tandetnymi srebrnymi plastikami.

    Konstrukcyjnie X308 bazuje na X300, a ten na jeszcze wcześniejszych Jag'ach - w zasadzie można powiedzieć, że to głęboka modyfikacja XJ40 wypuszczonego w 1986 a projektowanego (z przerwami) od lat '70.
    Tak więc nie jest to przypadek obecnych X-type, S-type, itp. - które faktycznie są Fordami z nieco zmienioną karoserią.

    Z drugiej strony trudno będzie znaleźć auto wyższej klasy nie mające "mniej szlachetnych" komponentów. Czy 7er nie zajeżdża za mocno pomniejszymi beemkami?
    '00 BMW 740i, cosmosschwarz
    Ex: '96 BMW 740i, cosmosschwarz
    Ex: '91 Mercedes-Benz 560SEC, perlmuttgrau

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •