Strona 1 z 7 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 65

Wątek: Poraj 2009

  1. #1

    Poraj 2009

    Kolejny mega spot za nami ;)

    Miło mi zaprezentować kilka fotek z jednodniowego pobytu w coraz silniejszej grupie miłośników 7er. ;)

    Początek dnia nie zapowiadał się zbyt ciekawie, było pochmurno, miejscami mgliście, przez chwilę padało. Nie przeszkodziło to miłośnikom jednośladów podróżować w kolumnie.... Tylko dlaczego lewym pasem?


    W Rawie Mazowieckiej spotkaliśmy się z VitoRio i jego towarzyszką. Od tego momentu dostojnie podążaliśmy w stronę Poraja.


    No i porajskie klimaty. Zgodnie z przewidywaniami życie "we wiosce" dopiero się budziło po piątkowych "nocnych Polaków rozmowach"... ;D


    Ponieważ do Poraja wybrałem się z moim synem, nie wiele trzeba było czekać, aby odnalazł się w piaskownicy. Jedynym utrudnieniem było damskie towarzystwo, na które on chyba jeszcze nie jest gotowy ;D Czyżby podskórnie wyczuwał, że kobiety to kłopoty?? ;D ;D


    Przedłużający się proces przebudzenia jednych uczestników był doskonałym czasem na zinwigilowanie stojących samotnie pojazdów... ;D ;D


    ... tylko trzeba było uważać, bo inne auta były silnie strzeżone ;D ;D


    Czarek stara się zrozumieć, na czym polega trud kobiety w stanie błogosławionym. Na moje oko 4-ty miesiąc ;D


    Najmłodsi na spotach i zlotach 7er wcale nie muszą się nudzić ;)



    Sielanka....




    Sielanka II ;D


    Szalejący paparazzi ;D ;D



    Furki.



    Sennapowieka budzi się....


    Tą fotkę "popełnił" Pawka.... ;D ;D A miał wypić tylko dwa piwa


    "no spot jest świetny.... Ale jakoś tak dobrze mi tutaj...." ;D ;D


    VitoRio jako "szycha" ;D ;D



    No i to by było na tyle ode mnie. Chcę serdecznie podziękować organizatorom za podjęcie się organizacji oraz stoczenie nierównej walki z dostawcą jadła. Mega dzięki dla "cioć" i "wujków", którzy wzięli pod opiekę mojego syna, kiedy ja urzędowałem z laptopem przy kolejnych autkach. Mogę śmiało stwierdzić, że rodzina 7er przestaje być hasłem a staje się faktem. :medit:

    Do następnego :papa:

  2. #2
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Feb 2009
    Posty
    103
    BMW
    e38
    Skąd
    wrocław/warszawa
    było super tylko dlaczego tak krótko?? jak wroce do domu to i ja cosik wrzuce pozdro dla całej ekipy i czekam na nastepny spot :D

  3. #3
    Dotarłem już do domu to pare słów i fotek ode mnie :)

    Generalnie fotki przedstawiają ostatni dzień naszych zmagań. Pierwsze dwa dni dość szczegółowo ma uwiecznone na zdjęciach Sebek ;)

    Obraz po nocnej zabawie. Niektórzy musieli uzupełnić płyny i puste żołądki ;)


    Nawet Wega czekała na swój kąsek ;)


    Po paru dłuższych chwilach (tak ze dwie godzinki) zaczęliśmy się organizować do zbiorczych fotek aut



    Arti próbował się właściwie ustawić ale komendy Antykka były zbyt skomplikowane ;D


    Jakoś się udało poustawiać :)



    Jeszcze końcowe szlify ustawień

    Admina też trzeba było gdzieś wcisnąć ;)


    Efekt prawie końcowy ciężkich prac ;)

    Rover troche przeszkadzał bo wchodził w kadr :/

    Ale siły się zebrały :)

    Reporterzy w końcowej akcji. Czekamy na efekty ich pracy ;)




    Dziękuję wszystkim za mile spędzony weekend :) Do zobaczenia mam nadzieję wkrótce ;)
    [URL]http://7er.pl/showthread.php/9030-Damias[/URL]

  4. #4
    ech widac że pieknie było :D szkoda że nie mogłem byc z Wami....z tego miejsca serdecznie wszystkich pozdrawiam ;D

  5. #5
    Ja tam zdjęć nie dorzucę, bo nie robiłem, ale chcę serdecznie wszystkim podziękować za spotkanie, organizatorom za trud włożony w organizację oraz Czarkowej za krzepiącą kawę o poranku ;)

    Szkoda, że nie mogłem zostać na sobotę oraz niedziele i szczerze żałuję ale może następnym razem będzie lepiej

    Pozdrawiam uczestników plus ekstra gościa mario7 ;) Mam nadzieję że angolowi wódka nie zaszkodziła :hah:
    Czyste sumienie wynika najczęściej ze złej pamięci

  6. #6
    Vip Vip
    Dołączył
    Dec 2007
    Posty
    915
    BMW
    740i
    Skąd
    Warka
    Było jak zwykle Mega! super spotkanie, miłe wspomnienia, i ból głowy ;D
    ale już nie mogę się doczekać kolejnego

  7. #7
    Vip Vip
    Dołączył
    Nov 2008
    Posty
    1,068
    BMW
    E38- 740D 1999r.p.
    Skąd
    62-872 Godziesze
    My również chcieliśmy podziękować za mega udane spotkanie.
    Ja osobiście chcę podziękować i przeprosić za pomoc udzieloną mi w ciężkiech piątkowych chwilach ;)
    Kogo uraziłem i nie zdążyłem osobiście przeprosić robię to teraz i tutaj PRZEPRASZAM.

  8. #8
    Super Moderator Awatar EVAN
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    6,066
    BMW
    E38 '99 740iA, X3 M40i '20, I3s '20
    Skąd
    Kętaki
    Gratulację! Widzę , że spock się udał :papa:
    Moje EX - E38 730i '95, E38 735iA '98

  9. #9
    użytkownik Awatar ADASIO
    Dołączył
    Mar 2008
    Posty
    9,182
    BMW
    BMW 750 LIX G12 FROZEN GREY MAT
    Skąd
    SILESIA City
    ja ze swej strony również dziękuje wszystkim uczestnikom spotkania za:
    atmosfere
    fajna zabawe
    i wogole

    miło było WAS zobaczyc
    niektórych 1 raz
    niektórych kolejny

    do nastepnego pozdrawiam
    https://7er.pl/signaturepics/sigpic836_6.gif SIEDEM GRZECHÓW GŁÓWNYCH !!!

    ____________________________________________
    ex - BMW E38 728i cossmosschwarz metallic
    ex - BMW E66 745 Li black metallic
    ex - BMW F02 750Lix sophistograu metallic

  10. #10
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Jul 2009
    Posty
    19
    Miło było Was poznać i pogadć z Waszymi lepszymi połówkami,a mój Radoszek okazał się łatwiejszy niż myślałam ;D
    :D :D

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •