Pokaż wyniki od 1 do 9 z 9

Wątek: CHECK BRAKE LIGHTS - NIE ZNIKNĄŁ BŁĄD PO WYMIANIE ŻARÓWEK

  1. #1
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Oct 2008
    Posty
    144

    CHECK BRAKE LIGHTS - NIE ZNIKNĄŁ BŁĄD PO WYMIANIE ŻARÓWEK

    Cześć

    Tak jak w temacie, po wymianie żaróweczek, nie zniknął błąd, jak wymieniałem np. postojówki to błąd automatycznie znikał, nie wieże że tu trzeba pod komputer podłączać i kasować. Zauważyłem jeszcze jedną rzecz ze jak wyjmuje żarówki i ponownie je wkładam to po odpaleniu samochodu włączeniu świateł nie ma tego błędu dopiero w momencie wciśnięcia hamulca i zapaleniu stopów błąd się pojawia, sprawdzałem to na różnych żarówkach bo myślałem że może jakieś mniejsze opory dają czy co, oczywiście zdaje sobie sprawę że od stopu są 3 światła a nie 2.

    może ktoś wie jak rozwiązać ten problem
    pozdrawiam
    BMW - Bo Moderator Widzi :D

  2. #2
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Jan 2009
    Posty
    642
    BMW
    E38 740 Manual
    Skąd
    Warszawa
    podginaj blaszki ...


    Pozdrowienia Dla Wyznawców Wiary W Niutonometra Wielkiego Czyli Wszystkich Traktorów (Diesli)

    Dieslu, jeśli Cie wyprzedzam, to nie dlatego że chce się ścigać, ale dlatego że śmierdzi !

  3. #3
    Jeśłi masz normalne żarówki i parametrach takich jakie powinny być to błędu nie trzeba kasować. Sprawdź jeszcze oprawki od żarówek. Zobacz czy nie są zaśniedziałe styki, przeczyść je itp :)
    [URL]http://7er.pl/showthread.php/9030-Damias[/URL]

  4. #4
    A czy wszystkie żarówki świecą?

    popodginaj blaszki w oprawkach, oczyść styki w tylnej lampie, a na koniec pozostaje grzebanie przy LCM

    Powiedz w ogóle jaki komunikat Ci się wyswietla - oraz czy pojawiło się to nagle czy może wymieniałeś sterownik?
    Czyste sumienie wynika najczęściej ze złej pamięci

  5. #5
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Oct 2008
    Posty
    144
    Cytat Zamieszczone przez sylwek7
    A czy wszystkie żarówki świecą?

    popodginaj blaszki w oprawkach, oczyść styki w tylnej lampie, a na koniec pozostaje grzebanie przy LCM

    Powiedz w ogóle jaki komunikat Ci się wyswietla - oraz czy pojawiło się to nagle czy może wymieniałeś sterownik?
    Nie no pojawiło mi się kiedy mi się przepaliła żarówka w tym stopie na szybie, ale mam taki zwyczaj ze jak jedna żarówka mi się przepala to wymieniam od razu wszystkie tego typu czyli wymieniłem 3 stopy od razu. Działają wszystkie aczkolwiek jak tylko wcisnę hamulec błąd powraca.
    pozdrawiam
    BMW - Bo Moderator Widzi :D

  6. #6
    Może masz uszkodzony włącznik świateł STOP?

  7. #7
    Cytat Zamieszczone przez sylwekk
    Może masz uszkodzony włącznik świateł STOP?
    Dlatego chciałem wiedzieć co się wyświetla. Od switcha pod pedałem stopu jest inny komunikat ;)
    Czyste sumienie wynika najczęściej ze złej pamięci

  8. #8
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Oct 2008
    Posty
    144
    Dobra kupiłem 3 komplet żarówek, i jest elegancko. Problem leżał po stronie żarówek, mimo że działały pojawiał się komunikat że nie działają :D
    pozdrawiam
    BMW - Bo Moderator Widzi :D

  9. #9
    janek - gratki za wytrwałość ;)

    Swoja drogą to dziwne, że dopiero 3-ci komplet żarówek pomógł
    Czyste sumienie wynika najczęściej ze złej pamięci

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •