Cytat Zamieszczone przez bmw4woman
Dzięki Neuf, autko super, szkoda tylko że jest ich już tak mało. A na zlocik chętnie wpadnę:)
Może być i mało ale najważniejsze to aby o nie dbać - to już klasyk, a widok takiego autka w pięknym stanie to ehhh rzadkość .