Może być i mało ale najważniejsze to aby o nie dbać - to już klasyk, a widok takiego autka w pięknym stanie to ehhh rzadkość .Zamieszczone przez bmw4woman
Może być i mało ale najważniejsze to aby o nie dbać - to już klasyk, a widok takiego autka w pięknym stanie to ehhh rzadkość .Zamieszczone przez bmw4woman