Cytat Zamieszczone przez bmw4woman
..dzisiaj e23 zamieniłem na e32 730i V8...
Woow!!

To gratuluję!!

Daj fotki czym prędzej :)

Chyba wiem co czujesz. Rok temu też zmieniłem E32 na E38 właśnie dzień przed wigilią :)