Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 12 z 12

Wątek: E65 745i czy warto?

  1. #11
    . ADMINISTRATOR Awatar Sebek
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    6,957
    BMW
    E23/E38/E65
    Skąd
    DZG
    Blog
    1
    Cytat Zamieszczone przez niudka
    No właśnie.
    A propos, SEBEK, jak się sprawuje PRINS VSI w twojej laluni?
    Bo właśnie myślałem o takiej kombinacji 745 + LPG j/w.
    Co prawda drogo - w Poznaniu wołąją ok. 7200zł za instalację PRINS VSI- ale jak a być dobrze...
    A w ogóle to czy może ktoś polecić dobrego gazownika w Poznaniu/okolicach z PRINSEM, bo ten ze Swarzędza, który mi podał cenę robił dotychczas wszystkie fury w tym ... JEDNĄ sztukę BMW 745i...

    Witam,

    niewiem kto odebral Tel. ale trzeba rozmawiac z panem Wojtkiem Nowickim. Same moje V8 to juz dwa auta od niego, a dowiedzialem sie o nim ok. 5 lat temu z niemieckiego 7er.com od kilkudziesieciu wlascicieli E38 (V8).

    Jezeli mozesz podjechac w okolice Zgorzelca (Dolny Slask) to moge polecic ludzi ktorzy przerabiali moje auto. Koszt Prinsa to ok. 6400 PLN.
    Pozdrawiam, Sebek

    Masz pytanie lub problem odnośnie funkcjonowania forum, współpracy ...
    Proszę o kontakt ze mną .!


  2. #12
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Sep 2009
    Posty
    23
    BMW
    BMW E65 745i
    Skąd
    Dąbrowa
    Pewien na 100% nie jestem ale nie mam jak sprawdzić. Powiedzieli, że samochód jest ich własnością. Nie będę darł szat bo cena tragiczna nie jest a jak będzie stan jak piszą IDEAŁ to chyba warto.

    Dzwonilem po wielu ogłoszeniach ale w większości bezwypadkowych na hasło "No to teraz poproszę o VIN" sprzedający tracili ochotę do współpracy, sprzedaży, rozmowy, "Panie policja - oddzwonię", "Ale po co to Panu, mówię że bezwypadek", "Do najbliższego serwisu mam 130 km a nie pokrywam żadnych kosztów" itp.

    A tutaj podali VIN, zaprosili na oględziny, pozwalają zabrać autko do serwisu

    Nadchodzi pora oglądania ... piątek, morda mi się śmieje :D :D :D

    SEBEK zadzwonię do P. Wojtka może mi przybliży temat, bo jak mam się kulać w razie czego 200km z pierdołką nie daj boże gwarancyjną to wolę tylko 50.

    Pozdrawiam Wszystkich

    Ponawiam zaproszenie na oglądanie w piątek ;)

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •