Pokaż wyniki od 1 do 2 z 2

Wątek: Zauroczenie

  1. #1
    Doświadczony Użytkownik
    Dołączył
    Jan 2008
    Posty
    1,126
    BMW
    e38 735 v8 98'
    Skąd
    Skierniewice

    Zauroczenie

    Cały czas wpatruje się w jej zdjęcia. Jak bym miał to auto to chyba bym w nim spał nawet. Wiem, że była już na forum ale nie mogłem się powstrzymać i dać ją jeszcze raz. Kurde, nie dość, że Alpina to jeszcze 6,0 a jak by było tego mało w najlepszym kolorze z fajnym kolorkiem skór ze wzorem. Kurde IDEAŁ

    No jak by załóżmy przyszedł do mnie szatan i kazał sprzedać mi dusze za jakieś auto to nie był by to żaden bentley czy maybach czy inne ferrari a nawet nie F01 tylko właśnie ta beemka (no może jeszcze mogła by być 3strefowa klima, elektryczna kanapa i jakiś monitorek z tyłu tam z podłokietnika +stoliczki takie bajeranckie w fotelach ale to już tam szczegóły :D)

  2. #2
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Aug 2009
    Posty
    395
    BMW
    A6-na razie
    Skąd
    Biała Podlaska

    Re: Zauroczenie

    Cytat Zamieszczone przez positiv

    No jak by załóżmy przyszedł do mnie szatan i kazał sprzedać mi dusze za jakieś auto to niebył by to żaden bentley czy maybach czy inne ferrari a nawet nie F01 tylko właśnie ta beemka
    A nie lepiej by było sprzedać duszę za maybacha,opylić za połowę ceny,kupić alpinkę i zostać jeszcze z fajną kaską?? :)
    Czasami wychodzi lepiej niż planujesz-pomyślał chłop gdy rzucił młotkiem w kota a trafił w teściową

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •