Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4

Wątek: [ elektryka] Cewki przebicie e38 730 v8

  1. #1
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Jul 2009
    Posty
    48

    [ elektryka] Cewki przebicie e38 730 v8

    Witam ponownie. Zrobilem cos takiego - Godzina 23 wiec ciemno, odkrecilem pokrywy cewek i swiec odpalilem silnik i na co drugiej cewce skacze iskra co jakis czas. Czy to normalne chyba nie. I stad moje pytanie czy tam gdzie skacze iskra to cewki do wymiany czy fajki czy fajki i cewki? Stad prawdopodobie mam nie rowna prace na biegu jalowym.

  2. #2
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Jan 2009
    Posty
    642
    BMW
    E38 740 Manual
    Skąd
    Warszawa
    Cewki złom wymień od razu wszystkie

    około 125zł nowa (wraz z fajką)


    a to idzie tak cewka -> fajka -> świeca -> iskra


    a twoje cewki mają przebicie = złom


    tylko nie pisz że 1000zł to drogo

    to standard że w bmw lecą cewki , wymieniałem już wszystkie w e36, e39 , znowu w e39, a w e38 pewnie za jakiś czas będę wymieniał puki co żyją :)


    Pozdrowienia Dla Wyznawców Wiary W Niutonometra Wielkiego Czyli Wszystkich Traktorów (Diesli)

    Dieslu, jeśli Cie wyprzedzam, to nie dlatego że chce się ścigać, ale dlatego że śmierdzi !

  3. #3
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Jul 2009
    Posty
    48
    Tak tez myslalem ze cewki zlom. I dlatego tez mi kuleje na pb a o lpg juz nie wspomne;).
    Tylko gdzie Ty te cewki znalazles po 125 chyba cos kolo 180 za sztuke. Dzieki Nikos.

  4. #4
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Jan 2009
    Posty
    642
    BMW
    E38 740 Manual
    Skąd
    Warszawa
    odezwij sie na pw


    Pozdrowienia Dla Wyznawców Wiary W Niutonometra Wielkiego Czyli Wszystkich Traktorów (Diesli)

    Dieslu, jeśli Cie wyprzedzam, to nie dlatego że chce się ścigać, ale dlatego że śmierdzi !

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •