Pokaż wyniki od 1 do 8 z 8

Wątek: Desperados

  1. #1
    Vip Vip Awatar FuBu
    Dołączył
    Jul 2007
    Posty
    1,394
    BMW
    E38 728i Sport Indywidual
    Skąd
    Jaworzno [PL] / Peterborough [UK]
    Blog
    3

    Desperados

    Czy w Polsce ten szlachetny trunek jakim jest DESPERADOS , występuje w wersji 0.66 ?

    Jaka wypada Desperados na tle innych trunków ?

    Przyznam, że skonsumowałem go ostatnimi dniami dość spore ilości i tak mi zasmakował że mógłbym go popijać w czasie porannego śniadania :D




  2. #2
    Vip Vip Awatar Wiktor
    Dołączył
    Nov 2007
    Posty
    1,544
    BMW
    EVO VIII
    Skąd
    Kraków
    Kilka lat temu to piwo występowało w importowanych butelkach 0.33 kosztowało ok 6 zł za sztukę i było mega przepyszne ;)

    Teraz jest rozlewane w Żywcu do butelek 0,4 kosztuje ok 4 zł i smakuje gorzej niż kiedyś :(
    Pozdrawiam
    Wiktor
    Używajcie polskich znaków - jest różnica czy robisz komuś łaskę czy laske.

  3. #3
    Doświadczony Użytkownik
    Dołączył
    Jan 2008
    Posty
    1,126
    BMW
    e38 735 v8 98'
    Skąd
    Skierniewice
    Dzięki Desperadosowi przekonałem się do babskich piw :D :D :D :D (tak trochę tylko)

    btw. Dzisiaj przechodziłem obok miejscowego sklepiku (takiego małego prywatnego pozostającego w cieniu hipermarketów) i znalazłem tam takie dwa wynalazki: Koźlak i Piwo Zywe; oba coś koło 6 zł, buelka 0,5 litra. Piwka niepasteryzowane sprowadzane z tego co rozmawiałem z ekspedientką przez właściciela sklepiku jakiegoś tam miłośnika piwa. (jeden z niewielu sklepików w mieście gdzie można dostać moją ulubioną i też rzadko spotykaną niestety w moim miasteczku zagłobę) Te piwo żywe to sprowadzają przez cały rok w małych ilościach a ten Koźlak (lepszy trochę) jest tylko czasami. W każdym bądź razie piwka NAPRAWDĘ dobre i godne polecenia!! Poszukajcie w takich mniejszych sklepikach, naprawdę warto

  4. #4
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Aug 2009
    Posty
    49
    a nie wiem czy wiecie ale zaczęli podrabiać Desperadosa, piwko nazywa sie "Pedritos" i powiem tak: 7,2%, 0,5 litra, cena 2,99 ( u mnie w sklepie ) a w smaku jakoś mi bardziej podchodzi i fajna oldschoolowa butelka jak w starych oranżadach a co do tych piwek z posta wyżej to fakt nieźle koźlak naprawdę spoko ale ja bym polecił ze szczerym sercem piwko : "Ciechan miodowy" naprawdę konkretny smak jak będziecie mieli możliwość napicia się to gorąco polecam

  5. #5
    Doświadczony Użytkownik
    Dołączył
    Jan 2008
    Posty
    1,126
    BMW
    e38 735 v8 98'
    Skąd
    Skierniewice
    Ale i tak dobry bimber bije wszystko na głowę.

  6. #6
    Zaawansowany Użytkownik Awatar krabi_one
    Dołączył
    Feb 2009
    Posty
    193
    BMW
    E60 530i
    Skąd
    UK
    Cytat Zamieszczone przez positiv
    Ale i tak dobry bimber bije wszystko na głowę.

    dobrze powiedziane :)

  7. #7
    Doświadczony Użytkownik Awatar sz4l0ny
    Dołączył
    Sep 2007
    Posty
    2,755
    BMW
    e32
    Skąd
    Kraków
    Desperados jest bardzo OK, szkoda tylko ze w zeszlym sezonie nad morzem kosztowal 7 pln za butelke...

    W tym sezonie byl to browar # 1 na zlocie Germanfest w Tarnowie :D

    ...kolega wypil cos ze 12 jeszcze zanim trafilismy na impreze... relacja jest na forum jakby co ;)

    http://forum.7er.pl/germanfest-2009-vt8390.htm
    Czarne e32 w benzynie!


  8. #8
    Vip Vip
    Dołączył
    Jun 2007
    Posty
    3,880
    BMW
    750iL
    Skąd
    Bielsk Podlaski
    ja niepije desperados, dlamnie to nie piwo!!! jak piwo z sokie i to niewiadomo jakim, ogolnie tak nawet tequila niesmakuje, jak juz mam placis 4zl za butelke to wole corone

    a "oldskulowa" butelka, prosze bardzo, i jeszcze ten smak, przywioze na spot to zobaczycie :D


Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •