Pokaż wyniki od 1 do 10 z 10

Wątek: 725 TDS z nysy

  1. #1
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Jan 2009
    Posty
    642
    BMW
    E38 740 Manual
    Skąd
    Warszawa


    Pozdrowienia Dla Wyznawców Wiary W Niutonometra Wielkiego Czyli Wszystkich Traktorów (Diesli)

    Dieslu, jeśli Cie wyprzedzam, to nie dlatego że chce się ścigać, ale dlatego że śmierdzi !

  2. #2
    Moderator Mod Awatar BOSS
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    4,118
    BMW
    740i
    Skąd
    Dolny Slask
    Niezly pacjent... od poltora roku tak meczyc auto...
    Każdy człowiek jest jak książka, ma dobre strony, wystarczy tylko przekartkować te złe !!!

  3. #3
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    May 2008
    Posty
    613
    BMW
    730 D E38
    Skąd
    Dąbrowa Górnicza
    Ostro :hihi:
    Only E38

  4. #4
    Maciej Vip Awatar sennapowieka
    Dołączył
    Sep 2008
    Posty
    3,296
    BMW
    ORIENT
    Skąd
    O N A
    jednym słowem "perełka"
    Pewność na każdym kilometrze ...

  5. #5
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Aug 2009
    Posty
    395
    BMW
    A6-na razie
    Skąd
    Biała Podlaska
    Cytat Zamieszczone przez BOSS
    Niezly pacjent... od poltora roku tak meczyc auto...
    Wnioskując po datach postów to te półtora roku było rok temu ;D ;D ;D
    Czasami wychodzi lepiej niż planujesz-pomyślał chłop gdy rzucił młotkiem w kota a trafił w teściową

  6. #6
    Doświadczony Użytkownik Awatar marek1132
    Dołączył
    Oct 2008
    Posty
    1,939
    BMW
    BMW e32 735 iL
    Skąd
    Częstochowa
    W ogłoszeniu jest napisane "eksploatowany przez 60 letnią kobietę",a na forum: sprawdzałem,wymieniłem,zrobiłem,czyściłem itd.Faktycznie tą e38 jeździ poważna pani w średnim wieku ;D

  7. #7
    Moderator Mod Awatar BOSS
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    4,118
    BMW
    740i
    Skąd
    Dolny Slask
    Cytat Zamieszczone przez marek1132
    W ogłoszeniu jest napisane "eksploatowany przez 60 letnią kobietę",a na forum: sprawdzałem,wymieniłem,zrobiłem,czyściłem itd.Faktycznie tą e38 jeździ poważna pani w średnim wieku ;D
    Osobiscie wolalbym kupic auto od faceta majacego pojecie o technice jak od kobiety (obojetnie jaki wiek) palacej co drugi start sprzeglo/katujacej zamach i reszte ukladu przeniesienia napedu/krawezniki/dziury/braki plynow itp ;D takze nie wiem na co ci sprzedajacy licza wypisujac takie smuty.
    Każdy człowiek jest jak książka, ma dobre strony, wystarczy tylko przekartkować te złe !!!

  8. #8
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Aug 2009
    Posty
    395
    BMW
    A6-na razie
    Skąd
    Biała Podlaska
    Cytat Zamieszczone przez marek1132
    W ogłoszeniu jest napisane "eksploatowany przez 60 letnią kobietę",a na forum: sprawdzałem,wymieniłem,zrobiłem,czyściłem itd.Faktycznie tą e38 jeździ poważna pani w średnim wieku ;D
    A może wnusio babci pomaga... ;D Tylko coś babcina rentka cieniutka skoro na naprawę nie ma.Jakby to była jakaś pierdoła to by tyle czasu się z tym nie bujał ,chyba palantunio przesiadł się z poldka 1,9D


    BOSS dobrze gadasz ale niektórym się kojarzy że dziadek/babka to nie katowane.Moim zdaniem nic bardziej mylnego.Nie wiem co jest gorsze:dawanie "po garach" czy totalne zamulenie.

    Jak faktycznie sprawa miała miejsce po umyciu motoru to elektryk z dobrym pojęciem nie powinien mieć kłopotu z tą usterką. Ja tam się nie znam ale coś mi się wydaje że kompa zalał.
    Czasami wychodzi lepiej niż planujesz-pomyślał chłop gdy rzucił młotkiem w kota a trafił w teściową

  9. #9
    Doświadczony Użytkownik Awatar sz4l0ny
    Dołączył
    Sep 2007
    Posty
    2,755
    BMW
    e32
    Skąd
    Kraków
    Mam auto po kobiecie (w sumie auto należało kolejno do dwóch kobiet) i przyznaję że przy zakupie auta od kobiety plusów jest tyle samo co minusów.
    Czarne e32 w benzynie!


  10. #10
    Doświadczony Użytkownik Awatar Supermen
    Dołączył
    Nov 2008
    Posty
    2,104
    BMW
    e38 750iL
    Skąd
    Chojnice
    Ale koleś słodzi w tym ogłoszeniu :razz: "szyby z czujnikami bezpieczeństwa", "lusterka z funkcja parkowania przy krawężniku" Nawet bym nie wpadł na to żeby pisać takie coś w ogłoszeniu. A poza tym ładnego wałka wciska. Po co w ogóle mył myjką ciśnieniową silnik Szczoteczka do zębów, kosmetyki do silnika i czas. Tak sie czyści silnik.
    Prowadzenie BMW serii 7 nie sprowadza się do jazdy do celu
    lecz jest celem samym w sobie.

    https://www.facebook.com/Chojnickie-Muzeum-Motoryzacji-i-Techniki-1624705857838311/



Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •